RoleFalcon
Svi posloviIT posloviPregledTvrtke
Hrvatski

← natrag

Clutch Technologies Inc.

29 otvorenih radnih mjestaKanada

Mobilnost i automobilska industrijaNetehnološka tvrtka s IT timomUdio IT-a 17 % od 29 radnih mjesta

Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika21%
Maloprodaja i trgovine15%
Obrti, graditeljstvo i proizvodnja12%
Podaci i strojno učenje9%
Customer success i korisnička podrška6%
Marketing i komunikacije3%
DevOps / SRE / platforma / cloud3%
Ostalo18%
33poslovi, posljednjih 30 dana
17novo, posljednjih 7 dana
29različita radna mjesta (svako s 1.1 oglasa)
7objavljeno na najaktivniji dan (2026-10-20)
76otvoreno na stranici, bilo koje starosti
36medijalna starost, dani
15%IT (5)
0%u Europi (0)
0%na daljinu
88%s plaćom

Pokazatelj veličine: 76 otvorenih oglasa na stranici s poslovima (gruba procjena, ne broj zaposlenih). Najstariji otvoreni oglas: 410 dana.

Oglasi po mjesecima (svi otvoreni oglasi na stranici s poslovima, po datumu objave)

110
120
012
024
031
045
051
061
075
087
0921
1028

Mjesto rada

Mjesto rada nije navedeno32 · 97%
Na lokaciji1 · 3%

Razina iskustva

Junior11 · 33%
Senior5 · 15%
Srednja razina (Mid)2 · 6%
Staff1 · 3%

Područje

Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika7 · 21%
Maloprodaja i trgovine5 · 15%
Obrti, graditeljstvo i proizvodnja4 · 12%
Podaci i strojno učenje3 · 9%
Customer success i korisnička podrška2 · 6%
DevOps / SRE / platforma / cloud1 · 3%
Financije i pravo1 · 3%
Operacije i administracija1 · 3%

Države

Kanada33

Gradovi

Mississauga12
Toronto7
Halifax7
Ottawa2
New Westminster1
Etobicoke1

Poslovi u posljednjih 30 dana

Tehničar/ka za održavanje zgrada

Izvornik: Building Maintenance Technician
Mobilnost i automobilska industrijaMississauga, Ontario, Canada
USD 25–28 / satInženjerstvo (osim softvera) i tehnika
prije 1 danizvornik ↗

Staff Platform Engineer

Izvornik: Staff Platform Engineer
Mobilnost i automobilska industrijaToronto, ON
StaffDevOps / SRE / platforma / cloudGolangJavaScriptPython
prije 3 danaizvornik ↗

Savjetnik/ica u maloprodaji

Izvornik: Retail Advisor
Mobilnost i automobilska industrijaMississauga, Ontario, Canada
USD 24 / satJuniorMaloprodaja i trgovine
prije 5 danaizvornik ↗

Savjetnik/ica u maloprodaji

Izvornik: Retail Advisor
Mobilnost i automobilska industrijaHalifax, Nova Scotia, Canada
USD 21 / satJuniorMaloprodaja i trgovine
prije 5 danaizvornik ↗

Koordinator/ica korisničkog iskustva

Izvornik: Customer Experience Coordinator
Mobilnost i automobilska industrijaHalifax, Nova Scotia, Canada
USD 21 / satJuniorCustomer success i korisnička podrška
prije 5 danaizvornik ↗

Inspektor/ica vozila

Izvornik: Vehicle Inspector
Mobilnost i automobilska industrijaBayers Lake, Nova Scotia, Canada
USD 20 / satObrti, graditeljstvo i proizvodnja
prije 10 danaizvornik ↗

Djelatnik/ca za dostavu

Izvornik: Delivery Associate
Mobilnost i automobilska industrijaMississauga, Ontario, Canada
USD 20 / satJuniorVožnja i prijevoz
prije 11 danaizvornik ↗

Automobilski tehničar/ka pripravnik/ica

Izvornik: Automotive Apprentice Technician
Mobilnost i automobilska industrijaHalifax, Nova Scotia, Canada
JuniorInženjerstvo (osim softvera) i tehnika
prije 11 danaizvornik ↗

Brand Manager

Izvornik: Brand Manager
Mobilnost i automobilska industrijaToronto, Ontario, Canada
Srednja razina (Mid)Marketing i komunikacije
prije 18 danaizvornik ↗

Inspektor/ica vozila

Izvornik: Vehicle Inspector
Mobilnost i automobilska industrijaMississauga, Ontario, Canada
USD 20 / satObrti, graditeljstvo i proizvodnja
prije 24 danaizvornik ↗

Senior Data Engineer

Izvornik: Senior Data Engineer
Mobilnost i automobilska industrijaToronto, Ontario, Canada
USD 160K–200K / godinaSeniorPodaci i strojno učenjePythonSQLTypeScript
prije 24 danaizvornik ↗

Senior Data Analyst

Izvornik: Senior Data Analyst
Mobilnost i automobilska industrijaToronto, ON
USD 100K–125K / godinaSeniorPodaci i strojno učenjePythonSQL
prije 24 danaizvornik ↗

Ažurnost podataka

Zabilježeni zahtjevi: 738, pogreške: 0. Posljednji zahtjev: HTTP 304 (not_modified) u 2026-10-25 09:44 UTC, tijelo 879733 bajtova.