Clutch Technologies Inc.
29 otvorenih radnih mjestaKanada
Mobilnost i automobilska industrijaNetehnološka tvrtka s IT timomUdio IT-a 17 % od 29 radnih mjesta
Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika21%
Maloprodaja i trgovine15%
Obrti, graditeljstvo i proizvodnja12%
Podaci i strojno učenje9%
Customer success i korisnička podrška6%
Marketing i komunikacije3%
DevOps / SRE / platforma / cloud3%
Ostalo18%
Stranica s poslovima ↗Google ↗Pretraživanje na LinkedInu ↗Sva radna mjesta u pretraživanju (29)
33poslovi, posljednjih 30 dana
17novo, posljednjih 7 dana
29različita radna mjesta (svako s 1.1 oglasa)
7objavljeno na najaktivniji dan (2026-10-20)
76otvoreno na stranici, bilo koje starosti
36medijalna starost, dani
15%IT (5)
0%u Europi (0)
0%na daljinu
88%s plaćom
Pokazatelj veličine: 76 otvorenih oglasa na stranici s poslovima (gruba procjena, ne broj zaposlenih). Najstariji otvoreni oglas: 410 dana.
Oglasi po mjesecima (svi otvoreni oglasi na stranici s poslovima, po datumu objave)
Mjesto rada
Mjesto rada nije navedeno32 · 97%
Na lokaciji1 · 3%
Razina iskustva
Junior11 · 33%
Senior5 · 15%
Srednja razina (Mid)2 · 6%
Staff1 · 3%
Područje
Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika7 · 21%
Maloprodaja i trgovine5 · 15%
Obrti, graditeljstvo i proizvodnja4 · 12%
Podaci i strojno učenje3 · 9%
Customer success i korisnička podrška2 · 6%
DevOps / SRE / platforma / cloud1 · 3%
Financije i pravo1 · 3%
Operacije i administracija1 · 3%
Države
Kanada33
Gradovi
Mississauga12
Toronto7
Halifax7
Ottawa2
New Westminster1
Etobicoke1
Poslovi u posljednjih 30 dana
Izvornik: Building Maintenance Technician (Night Shift)USD 25–28 / satInženjerstvo (osim softvera) i tehnika Izvornik: Building Maintenance TechnicianUSD 25–28 / satInženjerstvo (osim softvera) i tehnika Izvornik: Lot AttendantUSD 20 / sat Izvornik: Apprentice Automotive Service Technician Level 2-3USD 18–27 / satJuniorInženjerstvo (osim softvera) i tehnika Izvornik: Staff Platform EngineerStaffDevOps / SRE / platforma / cloudGolangJavaScriptPython
Izvornik: Vehicle ShuttlerUSD 20 / sat Izvornik: Strategy & Operations, Financial ServicesUSD 120K–170K / godinaSrednja razina (Mid)Financije i pravo Izvornik: Senior Data Scientist, Financial ServicesUSD 150K–200K / godinaSeniorPodaci i strojno učenjePythonSQL Izvornik: Licensed Automotive Technician – Competitive Hourly Rate + $3,000 Signing BonusUSD 34–39 / satInženjerstvo (osim softvera) i tehnika Izvornik: Lead, Lot AttendantUSD 22,5 / satNa lokacijiSenior Izvornik: Automotive Production Administrative AssistantUSD 20 / satJuniorOperacije i administracija Izvornik: Red Seal Licensed Automotive Technician (Hourly)USD 34–39 / satInženjerstvo (osim softvera) i tehnika Izvornik: Production Development Engineering Intern (Co-op), Winter 2027USD 26–30 / satJuniorRazvoj softvera (općenito)PythonSQL Izvornik: Retail AdvisorUSD 24 / satJuniorMaloprodaja i trgovine Izvornik: Customer Experience & Vehicle Intake CoordinatorUSD 24 / satJuniorCustomer success i korisnička podrška Izvornik: Retail AdvisorUSD 21 / satJuniorMaloprodaja i trgovine Izvornik: Customer Experience CoordinatorUSD 21 / satJuniorCustomer success i korisnička podrška Izvornik: Senior Product BuilderSenior
Izvornik: Retail Advisor - Part-TimeUSD 24 / satMaloprodaja i trgovine Izvornik: Retail Advisor - Part TimeUSD 24 / satMaloprodaja i trgovine Izvornik: Vehicle InspectorUSD 20 / satObrti, graditeljstvo i proizvodnja Izvornik: Retail Advisor - Part TimeUSD 21 / satMaloprodaja i trgovine Izvornik: Delivery AssociateUSD 20 / satJuniorVožnja i prijevoz Izvornik: Automotive Apprentice TechnicianJuniorInženjerstvo (osim softvera) i tehnika
Izvornik: Car DetailerUSD 20 / satObrti, graditeljstvo i proizvodnja Izvornik: Licensed Automotive Technician – Evening Shift (Hourly Pay)USD 34–39 / satInženjerstvo (osim softvera) i tehnika Izvornik: Auto Body EstimatorUSD 20 / satObrti, graditeljstvo i proizvodnja Izvornik: Brand ManagerSrednja razina (Mid)Marketing i komunikacije
Izvornik: Vehicle InspectorUSD 20 / satObrti, graditeljstvo i proizvodnja Izvornik: Fleet Delivery SpecialistUSD 22,5 / satJunior Izvornik: Senior Data EngineerUSD 160K–200K / godinaSeniorPodaci i strojno učenjePythonSQLTypeScript Izvornik: Senior Data AnalystUSD 100K–125K / godinaSeniorPodaci i strojno učenjePythonSQL Izvornik: Vehicle Delivery SpecialistUSD 24 / satJunior Ažurnost podataka
Zabilježeni zahtjevi: 738, pogreške: 0. Posljednji zahtjev: HTTP 304 (not_modified) u 2026-10-25 09:44 UTC, tijelo 879733 bajtova.