RoleFalcon
Svi posloviIT posloviPregledTvrtke
Hrvatski

← natrag

Bridges Electrical Engineers

7 otvorenih radnih mjestaUjedinjeno Kraljevstvo

Energetika i klimaNetehnološka tvrtkaUdio IT-a 0 % od 7 radnih mjesta

Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika38%
Obrti, graditeljstvo i proizvodnja25%
Operacije i administracija12%
Kreativa, mediji i pisanje12%
Upravljanje projektima i programima12%
8poslovi, posljednjih 30 dana
6novo, posljednjih 7 dana
7različita radna mjesta (svako s 1.1 oglasa)
5objavljeno na najaktivniji dan (2026-10-21)
46otvoreno na stranici, bilo koje starosti
121medijalna starost, dani
0%IT (0)
100%u Europi (8)
0%na daljinu
100%s plaćom

Pokazatelj veličine: 46 otvorenih oglasa na stranici s poslovima (gruba procjena, ne broj zaposlenih). Najstariji otvoreni oglas: 607 dana.

Oglasi po mjesecima (svi otvoreni oglasi na stranici s poslovima, po datumu objave)

111
124
013
021
030
041
051
063
074
081
0910
108

Mjesto rada

Mjesto rada nije navedeno6 · 75%
Hibridno2 · 25%

Razina iskustva

Srednja razina (Mid)6 · 75%
Junior2 · 25%

Područje

Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika3 · 38%
Obrti, graditeljstvo i proizvodnja2 · 25%
Upravljanje projektima i programima1 · 12%
Operacije i administracija1 · 12%
Kreativa, mediji i pisanje1 · 12%

Države

Ujedinjeno Kraljevstvo8

Gradovi

Maidstone2
Swansea2
Portsmouth1

Poslovi u posljednjih 30 dana

Procjenitelj/ica količina i troškova

Izvornik: Quantity Surveyor
Energetika i klimaMaidstone, England, United Kingdom | Portsmouth, England, United Kingdom
GBP 15–5.000HibridnoSrednja razina (Mid)Obrti, graditeljstvo i proizvodnja
prije 4 danaizvornik ↗

Procjenitelj/ica količina i troškova

Izvornik: Quantity Surveyor
Energetika i klimaMidsomer Norton, England, United Kingdom | Swansea, Wales, United Kingdom
GBP 15–5.000HibridnoSrednja razina (Mid)Obrti, graditeljstvo i proizvodnja
prije 4 danaizvornik ↗

Koordinator/ica projekta

Izvornik: Project Coordinator
Energetika i klimaMaidstone, England, United Kingdom
GBP 15–5.000Srednja razina (Mid)Upravljanje projektima i programima
prije 4 danaizvornik ↗

Graduate inženjer/ka dizajna EICA

Izvornik: Graduate EICA Design Engineer
Energetika i klimaMidsomer Norton, England, United Kingdom
GBP 15–5.000JuniorInženjerstvo (osim softvera) i tehnika
prije 6 danaizvornik ↗

Ažurnost podataka

Zabilježeni zahtjevi: 20, pogreške: 0. Posljednji zahtjev: HTTP 200 (unchanged) u 2026-10-25 05:46 UTC, tijelo 357380 bajtova.