Bridges Electrical Engineers
7 otvorenih radnih mjestaUjedinjeno Kraljevstvo
Energetika i klimaNetehnološka tvrtkaUdio IT-a 0 % od 7 radnih mjesta
Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika38%
Obrti, graditeljstvo i proizvodnja25%
Operacije i administracija12%
Kreativa, mediji i pisanje12%
Upravljanje projektima i programima12%
Stranica s poslovima ↗Google ↗Pretraživanje na LinkedInu ↗Sva radna mjesta u pretraživanju (7)
8poslovi, posljednjih 30 dana
6novo, posljednjih 7 dana
7različita radna mjesta (svako s 1.1 oglasa)
5objavljeno na najaktivniji dan (2026-10-21)
46otvoreno na stranici, bilo koje starosti
121medijalna starost, dani
0%IT (0)
100%u Europi (8)
0%na daljinu
100%s plaćom
Pokazatelj veličine: 46 otvorenih oglasa na stranici s poslovima (gruba procjena, ne broj zaposlenih). Najstariji otvoreni oglas: 607 dana.
Oglasi po mjesecima (svi otvoreni oglasi na stranici s poslovima, po datumu objave)
Mjesto rada
Mjesto rada nije navedeno6 · 75%
Hibridno2 · 25%
Razina iskustva
Srednja razina (Mid)6 · 75%
Junior2 · 25%
Područje
Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika3 · 38%
Obrti, graditeljstvo i proizvodnja2 · 25%
Upravljanje projektima i programima1 · 12%
Operacije i administracija1 · 12%
Kreativa, mediji i pisanje1 · 12%
Države
Ujedinjeno Kraljevstvo8
Gradovi
Maidstone2
Swansea2
Portsmouth1
Poslovi u posljednjih 30 dana
Izvornik: Quantity SurveyorGBP 15–5.000HibridnoSrednja razina (Mid)Obrti, graditeljstvo i proizvodnja Izvornik: Quantity SurveyorGBP 15–5.000HibridnoSrednja razina (Mid)Obrti, graditeljstvo i proizvodnja Izvornik: Project CoordinatorGBP 15–5.000Srednja razina (Mid)Upravljanje projektima i programima Izvornik: Control Panel Testing and Quality EngineerGBP 15–5.000Srednja razina (Mid)Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika Izvornik: Assistant Quantity SurveyorGBP 15–5.000JuniorOperacije i administracija Izvornik: Graduate EICA Design EngineerGBP 15–5.000JuniorInženjerstvo (osim softvera) i tehnika Izvornik: Production Installation EngineerGBP 15–5.000Srednja razina (Mid)Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika Izvornik: Regional Design ManagerGBP 15–5.000Srednja razina (Mid)Kreativa, mediji i pisanje Ažurnost podataka
Zabilježeni zahtjevi: 20, pogreške: 0. Posljednji zahtjev: HTTP 200 (unchanged) u 2026-10-25 05:46 UTC, tijelo 357380 bajtova.