Christie
10 otvorenih radnih mjesta30 % na daljinuSjedinjene Američke DržaveNjemačkaKanada
Mediji, zabava i oglašavanjeNetehnološka tvrtka s IT timomUdio IT-a 10 % od 10 radnih mjesta
Operacije i administracija30%
Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika20%
Uprava i rukovoditelji20%
Prodaja10%
IT podrška i administracija10%
Obrti, graditeljstvo i proizvodnja10%
Stranica s poslovima ↗Google ↗Pretraživanje na LinkedInu ↗Sva radna mjesta u pretraživanju (10)
10poslovi, posljednjih 30 dana
5novo, posljednjih 7 dana
10različita radna mjesta (svako s 1 oglasa)
3objavljeno na najaktivniji dan (2026-10-19)
17otvoreno na stranici, bilo koje starosti
12medijalna starost, dani
10%IT (1)
30%u Europi (3)
30%na daljinu
30%s plaćom
Pokazatelj veličine: 17 otvorenih oglasa na stranici s poslovima (gruba procjena, ne broj zaposlenih). Najstariji otvoreni oglas: 59 dana.
Oglasi po mjesecima (svi otvoreni oglasi na stranici s poslovima, po datumu objave)
Mjesto rada
Mjesto rada nije navedeno7 · 70%
Na daljinu3 · 30%
Razina iskustva
Srednja razina (Mid)4 · 40%
Senior1 · 10%
Junior1 · 10%
Uprava (C-level)1 · 10%
Područje
Operacije i administracija3 · 30%
Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika2 · 20%
Uprava i rukovoditelji2 · 20%
Obrti, graditeljstvo i proizvodnja1 · 10%
IT podrška i administracija1 · 10%
Prodaja1 · 10%
Države
Sjedinjene Američke Države6
Njemačka2
Kanada2
Ujedinjeno Kraljevstvo1
Gradovi
Berlin2
Orlando2
Coventry1
Toronto1
Poslovi u posljednjih 30 dana
Izvornik: Hoist and Automation Repair TechnicianSrednja razina (Mid)Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika
Izvornik: Senior Carpenter Site LeadSeniorObrti, graditeljstvo i proizvodnja
Izvornik: Warehouse SupervisorUSD 27–30 / satSrednja razina (Mid)Operacije i administracija Izvornik: Transportation & Logistics Manager for Live EventsNa daljinuOperacije i administracija Izvornik: H&A Repair TechnicianGBP 15 / satInženjerstvo (osim softvera) i tehnika Izvornik: IT Help Desk TechnicianJuniorIT podrška i administracija
Izvornik: Warehouse Department HeadUSD 17–22 / satSrednja razina (Mid)Operacije i administracija Izvornik: Lighting & A/V Business DevelopmentNa daljinuSrednja razina (Mid)Prodaja Izvornik: Cable Department HeadUprava i rukovoditelji
Izvornik: VP Asset ManagementNa daljinuUprava (C-level)Uprava i rukovoditelji Ažurnost podataka
Zabilježeni zahtjevi: 203, pogreške: 0. Posljednji zahtjev: HTTP 200 (unchanged) u 2026-10-25 04:23 UTC, tijelo 104950 bajtova.