RoleFalconSvi posloviIT posloviPregledTvrtkeAžurirano prije 2 min
Hrvatski
Prijava
Тази страница е достъпна на Български.Превключване×

← natrag

ESR Group

21 otvoreno radno mjestoSingapurJapanAustralija

Nekretnine, graditeljstvo i proptechNetehnološka tvrtkaUdio IT-a 0 % od 21 radnih mjesta

Financije i pravo38%
Uprava i rukovoditelji24%
Strategija, savjetovanje i analiza14%
Marketing i komunikacije5%
Ljudski potencijali / HR / zapošljavanje5%
Obrti, graditeljstvo i proizvodnja5%
Zaštitarske usluge i sigurnost5%
Ostalo5%
21poslovi, posljednjih 30 dana
6novo, posljednjih 7 dana
21različita radna mjesta (svako s 1 oglasa)
5objavljeno na najaktivniji dan (2026-10-09)
36otvoreno na stranici, bilo koje starosti
25medijalna starost, dani
0%IT (0)
5%u Europi (1)
0%na daljinu
0%s plaćom

Pokazatelj veličine: 36 otvorenih oglasa na stranici s poslovima (gruba procjena, ne broj zaposlenih). Najstariji otvoreni oglas: 409 dana.

Oglasi po mjesecima (svi otvoreni oglasi na stranici s poslovima, po datumu objave)

110
120
010
021
030
042
051
060
073
084
097
1017

Mjesto rada

Mjesto rada nije navedeno20 · 95%
Na lokaciji1 · 5%

Razina iskustva

Junior7 · 33%
Srednja razina (Mid)6 · 29%
Staff4 · 19%
Senior3 · 14%
Uprava (C-level)1 · 5%

Područje

Financije i pravo8 · 38%
Uprava i rukovoditelji5 · 24%
Strategija, savjetovanje i analiza3 · 14%
Ljudski potencijali / HR / zapošljavanje1 · 5%
Obrti, graditeljstvo i proizvodnja1 · 5%
Marketing i komunikacije1 · 5%
Zaštitarske usluge i sigurnost1 · 5%

Države

Singapur8
Japan6
Australija2
Kina2
Južna Koreja1
Malezija1
Ujedinjeno Kraljevstvo1

Gradovi

Tokyo6
Melbourne1
Sydney1
Osaka1
Guangzhou1
Seoul1
Kuala Lumpur1
Glasgow1

Poslovi u posljednjih 30 dana

Property Executive

prije 2 dana
ESR Group·Nekretnine, graditeljstvo i proptech·24 Penjuru Road, South West, Singaporeizvornik ↗
JuniorUprava i rukovoditelji
ESR Group·Nekretnine, graditeljstvo i proptech·Melbourne, Victoria, Australiaizvornik ↗
Srednja razina (Mid)Strategija, savjetovanje i analiza
ESR Group·Nekretnine, graditeljstvo i proptech·Sydney, New South Wales, Australiaizvornik ↗
Srednja razina (Mid)Financije i pravo
ESR Group·Nekretnine, graditeljstvo i proptech·Singapore, Singapore, Singaporeizvornik ↗
Srednja razina (Mid)Ljudski potencijali / HR / zapošljavanje
ESR Group·Nekretnine, graditeljstvo i proptech·Roppongi, Tokyo, Japan | Kita Ward, Osaka, Japanizvornik ↗
Srednja razina (Mid)Obrti, graditeljstvo i proizvodnja
ESR Group·Nekretnine, graditeljstvo i proptech·Singapore, Singapore, Singaporeizvornik ↗
Uprava (C-level)Uprava i rukovoditelji
ESR Group·Nekretnine, graditeljstvo i proptech·Singapore, Singapore, Singaporeizvornik ↗
JuniorStrategija, savjetovanje i analiza
ESR Group·Nekretnine, graditeljstvo i proptech·Roppongi, Tokyo, Japanizvornik ↗
SeniorFinancije i pravo
ESR Group·Nekretnine, graditeljstvo i proptech·Dongguan & Guangzhou, Guangdong Sheng, Chinaizvornik ↗
Na lokacijiJuniorUprava i rukovoditelji
ESR Group·Nekretnine, graditeljstvo i proptech·Roppongi, Tokyo, Japanizvornik ↗
StaffFinancije i pravo
ESR Group·Nekretnine, graditeljstvo i proptech·Roppongi, Tokyo, Japanizvornik ↗
StaffUprava i rukovoditelji
ESR Group·Nekretnine, graditeljstvo i proptech·Guangzhou, Guangdong Sheng, Chinaizvornik ↗
StaffMarketing i komunikacije
ESR Group·Nekretnine, graditeljstvo i proptech·Seoul, Seoul, South Koreaizvornik ↗
Srednja razina (Mid)Financije i pravo

Systems Analyst

prije 19 dana
ESR Group·Nekretnine, graditeljstvo i proptech·Kuala Lumpur, Federal Territory of Kuala Lumpur, Malaysiaizvornik ↗
JuniorStrategija, savjetovanje i analiza
ESR Group·Nekretnine, graditeljstvo i proptech·Roppongi, Tokyo, Japanizvornik ↗
StaffFinancije i pravo
ESR Group·Nekretnine, graditeljstvo i proptech·Glasgow, Scotland, United Kingdomizvornik ↗
Srednja razina (Mid)Zaštitarske usluge i sigurnost
ESR Group·Nekretnine, graditeljstvo i proptech·Singapore, Singapore, Singaporeizvornik ↗
JuniorFinancije i pravo
ESR Group·Nekretnine, graditeljstvo i proptech·Singapore, Singapore, Singaporeizvornik ↗
SeniorFinancije i pravo
ESR Group·Nekretnine, graditeljstvo i proptech·Roppongi, Tokyo, Japanizvornik ↗
SeniorUprava i rukovoditelji
ESR Group·Nekretnine, graditeljstvo i proptech·Singapore, Singapore, Singaporeizvornik ↗
JuniorFinancije i pravo
ESR Group·Nekretnine, graditeljstvo i proptech·Singapore, Singapore, Singaporeizvornik ↗
Junior

Ažurnost podataka

Zabilježeni zahtjevi: 153, pogreške: 1. Posljednji zahtjev: HTTP 200 (unchanged) u 2026-10-23 22:51 UTC, tijelo 225575 bajtova.