ESR Group
21 otvoreno radno mjestoSingapurJapanAustralija
Nekretnine, graditeljstvo i proptechNetehnološka tvrtkaUdio IT-a 0 % od 21 radnih mjesta
Financije i pravo38%
Uprava i rukovoditelji24%
Strategija, savjetovanje i analiza14%
Marketing i komunikacije5%
Ljudski potencijali / HR / zapošljavanje5%
Obrti, graditeljstvo i proizvodnja5%
Zaštitarske usluge i sigurnost5%
Ostalo5%
Stranica s poslovima ↗Google ↗Pretraživanje na LinkedInu ↗Sva radna mjesta u pretraživanju (21)
21poslovi, posljednjih 30 dana
6novo, posljednjih 7 dana
21različita radna mjesta (svako s 1 oglasa)
5objavljeno na najaktivniji dan (2026-10-09)
36otvoreno na stranici, bilo koje starosti
25medijalna starost, dani
0%IT (0)
5%u Europi (1)
0%na daljinu
0%s plaćom
Pokazatelj veličine: 36 otvorenih oglasa na stranici s poslovima (gruba procjena, ne broj zaposlenih). Najstariji otvoreni oglas: 409 dana.
Oglasi po mjesecima (svi otvoreni oglasi na stranici s poslovima, po datumu objave)
Mjesto rada
Mjesto rada nije navedeno20 · 95%
Na lokaciji1 · 5%
Razina iskustva
Junior7 · 33%
Srednja razina (Mid)6 · 29%
Staff4 · 19%
Senior3 · 14%
Uprava (C-level)1 · 5%
Područje
Financije i pravo8 · 38%
Uprava i rukovoditelji5 · 24%
Strategija, savjetovanje i analiza3 · 14%
Ljudski potencijali / HR / zapošljavanje1 · 5%
Obrti, graditeljstvo i proizvodnja1 · 5%
Marketing i komunikacije1 · 5%
Zaštitarske usluge i sigurnost1 · 5%
Države
Singapur8
Japan6
Australija2
Kina2
Južna Koreja1
Malezija1
Ujedinjeno Kraljevstvo1
Gradovi
Tokyo6
Melbourne1
Sydney1
Osaka1
Guangzhou1
Seoul1
Kuala Lumpur1
Glasgow1
Poslovi u posljednjih 30 dana
Property Executive
prije 2 danaJuniorUprava i rukovoditelji
Development Analyst
prije 4 danaSrednja razina (Mid)Strategija, savjetovanje i analiza
Legal Counsel - Property & Development
prije 4 danaSrednja razina (Mid)Financije i pravo
Human Resources Business Partner
prije 5 danaSrednja razina (Mid)Ljudski potencijali / HR / zapošljavanje
Construction Officer, Data Centre
prije 5 danaSrednja razina (Mid)Obrti, graditeljstvo i proizvodnja
Vice President / Director, Infrastructure
prije 5 danaUprava (C-level)Uprava i rukovoditelji
Analyst/Associate, Infrastructure
prije 11 danaJuniorStrategija, savjetovanje i analiza
Senior Property Accounting Officer
prije 15 danaSeniorFinancije i pravo
On-site Property Manager(South China)
prije 15 danaNa lokacijiJuniorUprava i rukovoditelji
Manager, Japan Financial Planning & Data Analysis
prije 15 danaStaffFinancije i pravo
Director, Asset Management
prije 15 danaStaffUprava i rukovoditelji
(Senior) Associate Director, Marketing, South China
prije 15 danaStaffMarketing i komunikacije
Srednja razina (Mid)Financije i pravo
Systems Analyst
prije 19 danaJuniorStrategija, savjetovanje i analiza
StaffFinancije i pravo
Health and Safety Manager
prije 22 danaSrednja razina (Mid)Zaštitarske usluge i sigurnost
Accountant (Infrastructure)
prije 22 danaJuniorFinancije i pravo
SeniorFinancije i pravo
Senior Asset Manager, Data Center
prije 26 danaSeniorUprava i rukovoditelji
Intern, SEA Fund Management
prije 29 danaJuniorFinancije i pravo
Intern, Investor Support
prije 29 danaJunior
Ažurnost podataka
Zabilježeni zahtjevi: 153, pogreške: 1. Posljednji zahtjev: HTTP 200 (unchanged) u 2026-10-23 22:51 UTC, tijelo 225575 bajtova.