RoleFalcon
Svi posloviIT posloviPregledTvrtkeAžurirano prije 3 min
Hrvatski

← natrag

FinDev Canada

10 otvorenih radnih mjestaKanada

Bankarstvo, osiguranje i financijeNetehnološka tvrtkaUdio IT-a 0 % od 10 radnih mjesta

Marketing i komunikacije40%
Strategija, savjetovanje i analiza30%
Financije i pravo10%
Ostalo20%
10poslovi, posljednjih 30 dana
8novo, posljednjih 7 dana
10različita radna mjesta (svako s 1 oglasa)
4objavljeno na najaktivniji dan (2026-10-20)
10otvoreno na stranici, bilo koje starosti
6medijalna starost, dani
0%IT (0)
0%u Europi (0)
0%na daljinu
50%s plaćom

Pokazatelj veličine: 10 otvorenih oglasa na stranici s poslovima (gruba procjena, ne broj zaposlenih). Najstariji otvoreni oglas: 9 dana.

Oglasi po mjesecima (svi otvoreni oglasi na stranici s poslovima, po datumu objave)

110
120
010
020
030
040
050
060
070
080
090
1010

Mjesto rada

Mjesto rada nije navedeno5 · 50%
Hibridno5 · 50%

Razina iskustva

Staff5 · 50%
Senior3 · 30%
Junior2 · 20%

Područje

Marketing i komunikacije4 · 40%
Strategija, savjetovanje i analiza3 · 30%
Financije i pravo1 · 10%

Države

Kanada10

Gradovi

Montréal10
Ottawa6
Toronto6

Poslovi u posljednjih 30 dana

Sr. suradnik/ica / referent/ica, razvojni učinak

Izvornik: Sr. Associate / Officer, Development Impact
Bankarstvo, osiguranje i financijeMontreal, Quebec, Canada | Ottawa, Ontario, Canada | Toronto, Ontario, Canada
USD 74,3K–99,1K / godinaHibridnoSeniorpotreban jezik: francuskipotreban jezik: španjolski
prije 5 danaizvornik ↗

Sr. financijski analitičar/ka

Izvornik: Sr. Financial Analyst
Bankarstvo, osiguranje i financijeMontreal, Quebec, Canada | Ottawa, Ontario, Canada | Toronto, Ontario, Canada
USD 96,6K–128,7K / godinaHibridnoSeniorFinancije i pravo
prije 6 danaizvornik ↗

Principal, strateške komunikacije

Izvornik: Principal, Strategic Communications
Bankarstvo, osiguranje i financijeMontreal, Quebec, Canada
USD 112,0K–149,3K / godinaHibridnoStaffMarketing i komunikacijepotreban jezik: francuski
prije 6 danaizvornik ↗

Analyste financier(ère) principal(e)

Izvornik: Analyste financier(ère) principal(e)
Bankarstvo, osiguranje i financijeMontreal, Quebec, Canada | Ottawa, Ontario, Canada | Toronto, Ontario, Canada
StaffStrategija, savjetovanje i analizapotreban jezik: francuskiFR
prije 6 danaizvornik ↗

Analyste, Investissements

Izvornik: Analyste, Investissements
Bankarstvo, osiguranje i financijeMontreal, Quebec, Canada | Ottawa, Ontario, Canada | Toronto, Ontario, Canada
JuniorStrategija, savjetovanje i analizapotreban jezik: francuskipotreban jezik: španjolskiFR
prije 9 danaizvornik ↗

Analitičar/ka, investicije

Izvornik: Analyst, Investments
Bankarstvo, osiguranje i financijeMontreal, Quebec, Canada | Ottawa, Ontario, Canada | Toronto, Ontario, Canada
USD 65,2K–86,9K / godinaHibridnoJuniorStrategija, savjetovanje i analiza
prije 9 danaizvornik ↗

Ažurnost podataka

Zabilježeni zahtjevi: 213, pogreške: 1. Posljednji zahtjev: HTTP 200 (unchanged) u 2026-10-25 00:33 UTC, tijelo 271413 bajtova.