RoleFalcon
Svi posloviIT posloviPregledTvrtke
Hrvatski

← natrag

Hayward Lumber

17 otvorenih radnih mjestaSjedinjene Američke Države

Nekretnine, graditeljstvo i proptechNetehnološka tvrtkaUdio IT-a 0 % od 17 radnih mjesta

Prodaja61%
Maloprodaja i trgovine18%
Vožnja i prijevoz12%
Financije i pravo3%
Ostalo6%
33poslovi, posljednjih 30 dana
0novo, posljednjih 7 dana
17različita radna mjesta (svako s 1.9 oglasa)
30objavljeno na najaktivniji dan (2026-09-30)
38otvoreno na stranici, bilo koje starosti
25medijalna starost, dani
0%IT (0)
0%u Europi (0)
0%na daljinu
91%s plaćom

Pokazatelj veličine: 38 otvorenih oglasa na stranici s poslovima (gruba procjena, ne broj zaposlenih). Najstariji otvoreni oglas: 388 dana.

Oglasi po mjesecima (svi otvoreni oglasi na stranici s poslovima, po datumu objave)

110
120
010
020
030
041
052
060
070
081
0931
102

Mjesto rada

Mjesto rada nije navedeno33 · 100%

Razina iskustva

Srednja razina (Mid)24 · 73%
Junior8 · 24%
Uprava (C-level)1 · 3%

Područje

Prodaja20 · 61%
Maloprodaja i trgovine6 · 18%
Vožnja i prijevoz4 · 12%
Financije i pravo1 · 3%

Države

Sjedinjene Američke Države33

Gradovi

Santa Barbara8
San Luis Obispo6
Pacific Grove6
Campbell5
Redwood City5
Salinas4
Goleta1

Poslovi u posljednjih 30 dana

Vozač/ica kamiona (bez CDL)

Izvornik: Truck Driver (non-CDL)
Nekretnine, graditeljstvo i proptechSanta Barbara, California, United States
USD 22,83–25,37 / satSrednja razina (Mid)Vožnja i prijevoz
prije 24 danaizvornik ↗

Potpredsjednik/ca prodaje

Izvornik: Vice President of Sales
Nekretnine, graditeljstvo i proptechSan Luis Obispo, California, United States | Monterey, California, United States | Santa Barbara, California, United States | Campbell, California, United States
Uprava (C-level)Prodaja
prije 25 danaizvornik ↗

Vozač/ica kamiona klase A CDL

Izvornik: Truck Driver Class A CDL
Nekretnine, graditeljstvo i proptechSalinas, California, United States
USD 20–23 / satSrednja razina (Mid)Vožnja i prijevoz
prije 25 danaizvornik ↗

Vozač/ica kamiona (bez CDL)

Izvornik: Truck Driver (non-CDL)
Nekretnine, graditeljstvo i proptechSan Luis Obispo, California, United States
USD 20–22 / satSrednja razina (Mid)Vožnja i prijevoz
prije 25 danaizvornik ↗

Voditelj/ica maloprodajne trgovine

Izvornik: Retail Store Manager
Nekretnine, graditeljstvo i proptechPacific Grove, California, United States
USD 23–30 / satSrednja razina (Mid)Maloprodaja i trgovine
prije 25 danaizvornik ↗

Voditelj/ica maloprodajne trgovine

Izvornik: Retail Store Manager
Nekretnine, graditeljstvo i proptechRedwood City, California, United States
USD 25–30 / satJuniorMaloprodaja i trgovine
prije 25 danaizvornik ↗

Vanjska prodaja drva

Izvornik: Outside Sales Lumber
Nekretnine, graditeljstvo i proptechSanta Barbara, California, United States
USD 100K / godinaSrednja razina (Mid)Prodaja
prije 25 danaizvornik ↗

Vanjska prodaja drva

Izvornik: Outside Sales Lumber
Nekretnine, graditeljstvo i proptechSalinas, California, United States
USD 100K / godinaSrednja razina (Mid)Prodaja
prije 25 danaizvornik ↗

Vanjska prodaja drva

Izvornik: Outside Sales Lumber
Nekretnine, graditeljstvo i proptechPacific Grove, California, United States
USD 100K / godinaSrednja razina (Mid)Prodaja
prije 25 danaizvornik ↗

Vanjska prodaja drva

Izvornik: Outside Sales Lumber
Nekretnine, graditeljstvo i proptechCampbell, California, United States
USD 100K / godinaSrednja razina (Mid)Prodaja
prije 25 danaizvornik ↗

Vanjska prodaja ormara

Izvornik: Outside Sales Cabinets
Nekretnine, graditeljstvo i proptechSanta Barbara, California, United States
USD 100K / godinaSrednja razina (Mid)Prodaja
prije 25 danaizvornik ↗

Vanjska prodaja ormara

Izvornik: Outside Sales Cabinets
Nekretnine, graditeljstvo i proptechSalinas, California, United States
USD 100K / godinaSrednja razina (Mid)Prodaja
prije 25 danaizvornik ↗

Vanjska prodaja ormara

Izvornik: Outside Sales Cabinets
Nekretnine, graditeljstvo i proptechPacific Grove, California, United States
USD 100K / godinaSrednja razina (Mid)Prodaja
prije 25 danaizvornik ↗

Voditelj/ica prodaje na tržištu

Izvornik: Market Sales Manager
Nekretnine, graditeljstvo i proptechCampbell, California, United States | Redwood City, United States
USD 105K–150K / godinaSrednja razina (Mid)Prodaja
prije 25 danaizvornik ↗

Rukovatelj/ica viličara

Izvornik: Forklift Operator
Nekretnine, graditeljstvo i proptechSan Luis Obispo, California, United States
USD 20–22 / satSrednja razina (Mid)Vožnja i prijevoz
prije 25 danaizvornik ↗

Controller

Izvornik: Controller
Nekretnine, graditeljstvo i proptechMonterey, California, United States
USD 105K–130K / godinaSrednja razina (Mid)Financije i pravo
prije 25 danaizvornik ↗

Prodaja za izvođače

Izvornik: Contractor Sales
Nekretnine, graditeljstvo i proptechPacific Grove, California, United States
USD 20–22 / satSrednja razina (Mid)Prodaja
prije 25 danaizvornik ↗

Prodaja za izvođače

Izvornik: Contractor Sales
Nekretnine, graditeljstvo i proptechRedwood City, California, United States
USD 22–24 / satSrednja razina (Mid)Prodaja
prije 25 danaizvornik ↗

Prodaja za izvođače

Izvornik: Contractor Sales
Nekretnine, graditeljstvo i proptechCampbell, California, United States
USD 20–22 / satSrednja razina (Mid)Prodaja
prije 25 danaizvornik ↗

Account Manager

Izvornik: Account Manager
Nekretnine, graditeljstvo i proptechRedwood City, California, United States
USD 22–28 / satJuniorProdaja
prije 25 danaizvornik ↗

Vanjska prodaja ormara

Izvornik: Outside Sales Cabinets
Nekretnine, graditeljstvo i proptechSan Luis Obispo, California, United States
USD 100K / godinaSrednja razina (Mid)Prodaja
prije 26 danaizvornik ↗

Ažurnost podataka

Zabilježeni zahtjevi: 20, pogreške: 1. Posljednji zahtjev: HTTP 200 (unchanged) u 2026-10-25 12:03 UTC, tijelo 211874 bajtova.