Maple Reinders
13 otvorenih radnih mjestaKanada
Nekretnine, graditeljstvo i proptechNetehnološka tvrtkaUdio IT-a 0 % od 13 radnih mjesta
Obrti, graditeljstvo i proizvodnja53%
Operacije i administracija33%
Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika13%
Stranica s poslovima ↗Google ↗Pretraživanje na LinkedInu ↗Sva radna mjesta u pretraživanju (13)
15poslovi, posljednjih 30 dana
2novo, posljednjih 7 dana
13različita radna mjesta (svako s 1.2 oglasa)
4objavljeno na najaktivniji dan (2026-10-09)
36otvoreno na stranici, bilo koje starosti
31medijalna starost, dani
0%IT (0)
0%u Europi (0)
0%na daljinu
100%s plaćom
Pokazatelj veličine: 36 otvorenih oglasa na stranici s poslovima (gruba procjena, ne broj zaposlenih). Najstariji otvoreni oglas: 149 dana.
Oglasi po mjesecima (svi otvoreni oglasi na stranici s poslovima, po datumu objave)
Mjesto rada
Mjesto rada nije navedeno11 · 73%
Na lokaciji4 · 27%
Razina iskustva
Srednja razina (Mid)8 · 53%
Junior5 · 33%
Senior1 · 7%
Područje
Obrti, graditeljstvo i proizvodnja8 · 53%
Operacije i administracija5 · 33%
Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika2 · 13%
Države
Kanada15
Gradovi
Mississauga9
Burnaby2
Pickering1
Charlottetown1
St. Thomas1
Poslovi u posljednjih 30 dana
Izvornik: Assistant Project Coordinator/Co-op Student (Civil Construction)
USD 22–28 / satJuniorOperacije i administracija
Izvornik: Journeyperson Plumber or Pipefitter
USD 46,76–49,14 / satSrednja razina (Mid)Obrti, graditeljstvo i proizvodnja
Tehničar/ka za geomatiku/geodeziju
prije 8 danaIzvornik: Geomatics/Surveyor Technician
USD 90K / godinaSrednja razina (Mid)Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika
Izvornik: Assistant Project Coordinator/Co-op Student (ICI Construction)
USD 22–28 / satNa lokacijiJuniorOperacije i administracija
Izvornik: Assistant Project Coordinator/Co-op Student (ICI Construction)
USD 22–28 / satNa lokacijiJuniorOperacije i administracija
Izvornik: Assistant Project Coordinator/Co-op Student (ICI Construction)
USD 22–28 / satNa lokacijiJuniorOperacije i administracija
Voditelj/ica gradilišta (građevina)
prije 15 danaIzvornik: Site Superintendent (Construction)
USD 130K / godinaSrednja razina (Mid)Obrti, graditeljstvo i proizvodnja
Senior nadzornik/ca gradilišta (građevinarstvo)
prije 15 danaIzvornik: Senior Site Superintendent (Construction)
USD 190K / godinaSeniorObrti, graditeljstvo i proizvodnja
Srednji voditelj/ica gradilišta (Građevina)
prije 15 danaIzvornik: Intermediate Site Superintendent (Construction)
USD 150K / godinaSrednja razina (Mid)Obrti, graditeljstvo i proizvodnja
Izvornik: Assistant Project Coordinator/Co-op Student (Special Projects)
USD 22–28 / satNa lokacijiJuniorOperacije i administracija
Izvornik: Mechanical Project Coordinator - Civil Construction
USD 90K / godinaSrednja razina (Mid)Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika
Project Manager - (Water / Wastewater Construction)
prije 19 danaIzvornik: Project Manager - (Water / Wastewater Construction)
USD 125K / godinaSrednja razina (Mid)Obrti, graditeljstvo i proizvodnja
Izvornik: Intermediate Project Manager - (Water / Wastewater Construction)
USD 145K / godinaSrednja razina (Mid)Obrti, graditeljstvo i proizvodnja
Građevinski radnik/ica općih poslova
prije 22 danaIzvornik: General Construction Labourer
USD 28,73–36,55 / satObrti, graditeljstvo i proizvodnja
Project Manager srednje razine (ICI građevinarstvo)
prije 23 danaIzvornik: Intermediate Project Manager (ICI Construction)
USD 145K / godinaSrednja razina (Mid)Obrti, graditeljstvo i proizvodnja
Ažurnost podataka
Zabilježeni zahtjevi: 16, pogreške: 0. Posljednji zahtjev: HTTP 200 (unchanged) u 2026-10-24 04:54 UTC, tijelo 247249 bajtova.