Navarro Inc.
17 otvorenih radnih mjestaSjedinjene Američke Države
Energetika i klimaNetehnološka tvrtka s IT timomUdio IT-a 24 % od 17 radnih mjesta
Upravljanje projektima i programima24%
DevOps / SRE / platforma / cloud18%
Obrti, graditeljstvo i proizvodnja18%
Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika12%
QA i testiranje6%
Kreativa, mediji i pisanje6%
Customer success i korisnička podrška6%
Ostalo12%
Stranica s poslovima ↗Google ↗Pretraživanje na LinkedInu ↗Sva radna mjesta u pretraživanju (17)
17poslovi, posljednjih 30 dana
1novo, posljednjih 7 dana
17različita radna mjesta (svako s 1 oglasa)
6objavljeno na najaktivniji dan (2026-10-15)
45otvoreno na stranici, bilo koje starosti
55medijalna starost, dani
24%IT (4)
0%u Europi (0)
0%na daljinu
0%s plaćom
Pokazatelj veličine: 45 otvorenih oglasa na stranici s poslovima (gruba procjena, ne broj zaposlenih). Najstariji otvoreni oglas: 441 dana.
Oglasi po mjesecima (svi otvoreni oglasi na stranici s poslovima, po datumu objave)
Mjesto rada
Mjesto rada nije navedeno17 · 100%
Razina iskustva
Srednja razina (Mid)11 · 65%
Senior3 · 18%
Staff1 · 6%
Područje
Upravljanje projektima i programima4 · 24%
Obrti, graditeljstvo i proizvodnja3 · 18%
DevOps / SRE / platforma / cloud3 · 18%
Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika2 · 12%
Customer success i korisnička podrška1 · 6%
QA i testiranje1 · 6%
Kreativa, mediji i pisanje1 · 6%
Države
Sjedinjene Američke Države17
Gradovi
Idaho Falls7
Oak Ridge5
West Mifflin1
Carlsbad1
Las Vegas1
Poslovi u posljednjih 30 dana
Izvornik: Construction Supervisor I/II (3996)- Srednja razina (Mid)
- Obrti, graditeljstvo i proizvodnja
Izvornik: Administrative Support Specialist IV (4020)- Srednja razina (Mid)
- Customer success i korisnička podrška
Izvornik: Project Support Technician I (4019)- Srednja razina (Mid)
- Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika
Izvornik: Test Specialist (3958)- Senior
Izvornik: Test Engineer (4017)- Senior
- QA i testiranje
Izvornik: System Engineer (4016)- DevOps / SRE / platforma / cloud
Izvornik: System Engineer (4015)- Senior
- DevOps / SRE / platforma / cloud
Izvornik: System Engineer (4014)- DevOps / SRE / platforma / cloud
Izvornik: Project Controls Specialist II #26-046 (3978)- Srednja razina (Mid)
- Upravljanje projektima i programima
Izvornik: Records Coordinator II (4013)- Srednja razina (Mid)
Izvornik: Project Integration Specialist (4005)- Srednja razina (Mid)
- Upravljanje projektima i programima
Izvornik: Electrical Engineer (4012)- Srednja razina (Mid)
- Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika
Izvornik: Technical Writer (4008)- Srednja razina (Mid)
- Kreativa, mediji i pisanje
Izvornik: Project Quality Assurance Specialist (4009)- Srednja razina (Mid)
- Upravljanje projektima i programima
Izvornik: Cost Estimator/Analyst (4010)- Srednja razina (Mid)
- Obrti, graditeljstvo i proizvodnja
Izvornik: Project Controls Specialist III (4004)- Srednja razina (Mid)
- Upravljanje projektima i programima
Izvornik: Construction Oversight Advisor (4003)- Staff
- Obrti, graditeljstvo i proizvodnja
Ažurnost podataka
Zabilježeni zahtjevi: 127, pogreške: 0. Posljednji zahtjev: HTTP 200 (unchanged) u 2026-10-26 04:23 UTC, tijelo 249691 bajtova.