Nokwol UK Limited
9 otvorenih radnih mjestaUjedinjeno Kraljevstvo
E-trgovina i maloprodajaNetehnološka tvrtkaUdio IT-a 0 % od 9 radnih mjesta
Maloprodaja i trgovine56%
Prodaja33%
Operacije i administracija11%
Stranica s poslovima ↗Google ↗Pretraživanje na LinkedInu ↗Sva radna mjesta u pretraživanju (9)
9poslovi, posljednjih 30 dana
0novo, posljednjih 7 dana
9različita radna mjesta (svako s 1 oglasa)
7objavljeno na najaktivniji dan (2026-10-16)
9otvoreno na stranici, bilo koje starosti
10medijalna starost, dani
0%IT (0)
100%u Europi (9)
0%na daljinu
78%s plaćom
Pokazatelj veličine: 9 otvorenih oglasa na stranici s poslovima (gruba procjena, ne broj zaposlenih). Najstariji otvoreni oglas: 24 dana.
Oglasi po mjesecima (svi otvoreni oglasi na stranici s poslovima, po datumu objave)
Mjesto rada
Mjesto rada nije navedeno9 · 100%
Razina iskustva
Senior6 · 67%
Junior3 · 33%
Područje
Maloprodaja i trgovine5 · 56%
Prodaja3 · 33%
Operacije i administracija1 · 11%
Države
Ujedinjeno Kraljevstvo9
Gradovi
London4
Poslovi u posljednjih 30 dana
Izvornik: Store Manager (Canary Wharf)- GBP 45K–55K / godina
- Senior
- Maloprodaja i trgovine
Izvornik: Store Supervisor (Cheshire Oaks)- Senior
- Maloprodaja i trgovine
Izvornik: Store Supervisor (Canary Wharf)- Senior
- Maloprodaja i trgovine
Izvornik: Store Manager (Cheshire Oaks)- GBP 40K–50K / godina
- Senior
- Maloprodaja i trgovine
Izvornik: Sales Associate (Cheshire Oaks)- GBP 28K–32K / godina
- Junior
- Prodaja
Izvornik: Sales Associate (Canary Wharf)- GBP 30K–35K / godina
- Junior
- Prodaja
Izvornik: Retail Stock Room Assistant (Cheshire Oaks)- GBP 28K–32K / godina
- Senior
- Maloprodaja i trgovine
Izvornik: Casual Sales Associate (Cheshire Oaks)- GBP 13,5 / sat
- Junior
- Prodaja
Izvornik: Logistics & Freight Manager- GBP 50K–60K / godina
- Senior
- Operacije i administracija
Ažurnost podataka
Zabilježeni zahtjevi: 22, pogreške: 0. Posljednji zahtjev: HTTP 200 (unchanged) u 2026-10-26 05:53 UTC, tijelo 35106 bajtova.