Prophix
9 otvorenih radnih mjestaBelgijaKanadaUjedinjeno Kraljevstvo
Poslovni softver (SaaS)Tvrtka sa softverskim proizvodomUdio IT-a 0 % od 9 radnih mjesta
Upravljanje projektima i programima33%
Prodaja22%
Strategija, savjetovanje i analiza22%
Customer success i korisnička podrška11%
Uprava i rukovoditelji11%
Stranica s poslovima ↗Google ↗Pretraživanje na LinkedInu ↗Sva radna mjesta u pretraživanju (9)
9poslovi, posljednjih 30 dana
0novo, posljednjih 7 dana
9različita radna mjesta (svako s 1 oglasa)
2objavljeno na najaktivniji dan (2026-09-25)
26otvoreno na stranici, bilo koje starosti
36medijalna starost, dani
0%IT (0)
44%u Europi (4)
0%na daljinu
44%s plaćom
Pokazatelj veličine: 26 otvorenih oglasa na stranici s poslovima (gruba procjena, ne broj zaposlenih). Najstariji otvoreni oglas: 200 dana.
Oglasi po mjesecima (svi otvoreni oglasi na stranici s poslovima, po datumu objave)
Mjesto rada
Hibridno6 · 67%
Mjesto rada nije navedeno3 · 33%
Razina iskustva
Srednja razina (Mid)3 · 33%
Senior3 · 33%
Staff2 · 22%
Područje
Upravljanje projektima i programima3 · 33%
Strategija, savjetovanje i analiza2 · 22%
Prodaja2 · 22%
Customer success i korisnička podrška1 · 11%
Uprava i rukovoditelji1 · 11%
Države
Belgija4
Kanada4
Ujedinjeno Kraljevstvo3
Portugal2
Australija1
Gradovi
Brussels4
Etobicoke4
London3
Lisbon2
Perth1
Poslovi u posljednjih 30 dana
Customer Success Manager
prije 9 danaIzvornik: Customer Success Manager
HibridnoSrednja razina (Mid)Customer success i korisnička podrška
Senior konzultant/ica za konsolidaciju
prije 11 danaIzvornik: Senior Consolidation Consultant
HibridnoSeniorStrategija, savjetovanje i analiza
Business Analyst
prije 15 danaIzvornik: Business Analyst
CAD 73K–82K / godinaSrednja razina (Mid)Strategija, savjetovanje i analiza
Business Development Representative
prije 17 danaIzvornik: Business Development Representative
HibridnoSrednja razina (Mid)Prodaja
Senior konzultant/ica za implementaciju
prije 18 danaIzvornik: Senior Implementation Consultant
HibridnoSeniorUpravljanje projektima i programima
Manager, Business Development
prije 19 danaIzvornik: Manager, Business Development
HibridnoStaffProdaja
Sr konzultant/ica za implementaciju
prije 25 danaIzvornik: Sr Implementation Consultant
CAD 90K–106K / godinaSeniorUpravljanje projektima i programima
Voditelj/ica usluga (North America)
prije 29 danaIzvornik: Manager, Services (North America)
CAD 140K–160K / godinaHibridnoStaffUprava i rukovoditelji
Konzultant/ica za implementaciju
prije 29 danaIzvornik: Implementation Consultant
CAD 81K–92K / godinaUpravljanje projektima i programima
Ažurnost podataka
Zabilježeni zahtjevi: 74, pogreške: 1. Posljednji zahtjev: HTTP 200 (unchanged) u 2026-10-24 04:56 UTC, tijelo 359082 bajtova.