RoleFalconSvi posloviIT posloviPregledTvrtkeAžurirano upravo sada
Hrvatski
Prijava

← natrag

Prophix

9 otvorenih radnih mjestaBelgijaKanadaUjedinjeno Kraljevstvo

Poslovni softver (SaaS)Tvrtka sa softverskim proizvodomUdio IT-a 0 % od 9 radnih mjesta

Upravljanje projektima i programima33%
Prodaja22%
Strategija, savjetovanje i analiza22%
Customer success i korisnička podrška11%
Uprava i rukovoditelji11%
9poslovi, posljednjih 30 dana
0novo, posljednjih 7 dana
9različita radna mjesta (svako s 1 oglasa)
2objavljeno na najaktivniji dan (2026-09-25)
26otvoreno na stranici, bilo koje starosti
36medijalna starost, dani
0%IT (0)
44%u Europi (4)
0%na daljinu
44%s plaćom

Pokazatelj veličine: 26 otvorenih oglasa na stranici s poslovima (gruba procjena, ne broj zaposlenih). Najstariji otvoreni oglas: 200 dana.

Oglasi po mjesecima (svi otvoreni oglasi na stranici s poslovima, po datumu objave)

110
120
010
020
030
041
050
061
071
086
0911
106

Mjesto rada

Hibridno6 · 67%
Mjesto rada nije navedeno3 · 33%

Razina iskustva

Srednja razina (Mid)3 · 33%
Senior3 · 33%
Staff2 · 22%

Područje

Upravljanje projektima i programima3 · 33%
Strategija, savjetovanje i analiza2 · 22%
Prodaja2 · 22%
Customer success i korisnička podrška1 · 11%
Uprava i rukovoditelji1 · 11%

Države

Belgija4
Kanada4
Ujedinjeno Kraljevstvo3
Portugal2
Australija1

Gradovi

Brussels4
Etobicoke4
London3
Lisbon2
Perth1

Poslovi u posljednjih 30 dana

Izvornik: Customer Success Manager
Prophix·Poslovni softver (SaaS)·Perth, Western Australia, Australiaizvornik ↗
HibridnoSrednja razina (Mid)Customer success i korisnička podrška
Izvornik: Senior Consolidation Consultant
Prophix·Poslovni softver (SaaS)·London, England, United Kingdom | Brussels, Brussels, Belgium | Lisbon, Lisbon, Portugalizvornik ↗
HibridnoSeniorStrategija, savjetovanje i analiza

Business Analyst

prije 15 dana
Izvornik: Business Analyst
Prophix·Poslovni softver (SaaS)·Etobicoke, Ontario, Canadaizvornik ↗
CAD 73K–82K / godinaSrednja razina (Mid)Strategija, savjetovanje i analiza
Izvornik: Business Development Representative
Prophix·Poslovni softver (SaaS)·Brussels, Brussels, Belgiumizvornik ↗
HibridnoSrednja razina (Mid)Prodaja
Izvornik: Senior Implementation Consultant
Prophix·Poslovni softver (SaaS)·Brussels, Brussels, Belgium | London, England, United Kingdom | Lisbon, Lisbon, Portugalizvornik ↗
HibridnoSeniorUpravljanje projektima i programima
Izvornik: Manager, Business Development
Prophix·Poslovni softver (SaaS)·London, England, United Kingdom | Brussels, Brussels, Belgiumizvornik ↗
HibridnoStaffProdaja
Izvornik: Sr Implementation Consultant
Prophix·Poslovni softver (SaaS)·Etobicoke, Ontario, Canadaizvornik ↗
CAD 90K–106K / godinaSeniorUpravljanje projektima i programima
Izvornik: Manager, Services (North America)
Prophix·Poslovni softver (SaaS)·Etobicoke, Ontario, Canadaizvornik ↗
CAD 140K–160K / godinaHibridnoStaffUprava i rukovoditelji
Izvornik: Implementation Consultant
Prophix·Poslovni softver (SaaS)·Etobicoke, Ontario, Canadaizvornik ↗
CAD 81K–92K / godinaUpravljanje projektima i programima

Ažurnost podataka

Zabilježeni zahtjevi: 74, pogreške: 1. Posljednji zahtjev: HTTP 200 (unchanged) u 2026-10-24 04:56 UTC, tijelo 359082 bajtova.