RoleFalcon
Svi posloviIT posloviPregledTvrtkeAžurirano prije 3 min
Hrvatski
Ta strona jest dostępna w języku: Polski.Przełącz×

← natrag

U Value Insulation

8 otvorenih radnih mjestaUjedinjeno KraljevstvoIrska

Nekretnine, graditeljstvo i proptechNetehnološka tvrtka s IT timomUdio IT-a 12 % od 8 radnih mjesta

Vožnja i prijevoz33%
Obrti, graditeljstvo i proizvodnja22%
Prodaja11%
IT podrška i administracija11%
Operacije i administracija11%
Uprava i rukovoditelji11%
9poslovi, posljednjih 30 dana
2novo, posljednjih 7 dana
8različita radna mjesta (svako s 1.1 oglasa)
2objavljeno na najaktivniji dan (2026-10-20)
17otvoreno na stranici, bilo koje starosti
24medijalna starost, dani
11%IT (1)
100%u Europi (9)
0%na daljinu
0%s plaćom

Pokazatelj veličine: 17 otvorenih oglasa na stranici s poslovima (gruba procjena, ne broj zaposlenih). Najstariji otvoreni oglas: 276 dana.

Oglasi po mjesecima (svi otvoreni oglasi na stranici s poslovima, po datumu objave)

110
120
011
020
030
040
050
064
071
081
092
108

Mjesto rada

Mjesto rada nije navedeno9 · 100%

Razina iskustva

Senior5 · 56%
Srednja razina (Mid)3 · 33%
Junior1 · 11%

Područje

Vožnja i prijevoz3 · 33%
Obrti, graditeljstvo i proizvodnja2 · 22%
Operacije i administracija1 · 11%
Uprava i rukovoditelji1 · 11%
IT podrška i administracija1 · 11%
Prodaja1 · 11%

Države

Ujedinjeno Kraljevstvo7
Irska2

Gradovi

Birmingham3
Heywood2
Uxbridge2

Poslovi u posljednjih 30 dana

Izvornik: Accounts Assistant
U Value Insulation·Nekretnine, graditeljstvo i proptech·Dunshaughlin, County Meath, Irelandizvornik ↗
SeniorOperacije i administracija
Izvornik: Branch Manager
U Value Insulation·Nekretnine, graditeljstvo i proptech·Birmingham, England, United Kingdomizvornik ↗
Srednja razina (Mid)Uprava i rukovoditelji
Izvornik: Production Operator
U Value Insulation·Nekretnine, graditeljstvo i proptech·Birmingham, England, United Kingdomizvornik ↗
JuniorObrti, graditeljstvo i proizvodnja
Izvornik: Artic Driver - Class 1
U Value Insulation·Nekretnine, graditeljstvo i proptech·Heywood, England, United Kingdomizvornik ↗
SeniorVožnja i prijevoz
Izvornik: IT Manager / Group IT Systems Administrator
U Value Insulation·Nekretnine, graditeljstvo i proptech·Dunshaughlin, County Meath, Irelandizvornik ↗
Srednja razina (Mid)IT podrška i administracija
Izvornik: Production Operator
U Value Insulation·Nekretnine, graditeljstvo i proptech·Uxbridge, England, United Kingdomizvornik ↗
SeniorObrti, graditeljstvo i proizvodnja
Izvornik: HGV Driver - Class 2
U Value Insulation·Nekretnine, graditeljstvo i proptech·Birmingham, England, United Kingdomizvornik ↗
SeniorVožnja i prijevoz
Izvornik: Class 2 Driver Urgently Required
U Value Insulation·Nekretnine, graditeljstvo i proptech·Uxbridge, England, United Kingdomizvornik ↗
SeniorVožnja i prijevoz
Izvornik: External Sales Representative (Contractors)
U Value Insulation·Nekretnine, graditeljstvo i proptech·Heywood, England, United Kingdomizvornik ↗
Srednja razina (Mid)Prodaja

Ažurnost podataka

Zabilježeni zahtjevi: 102, pogreške: 1. Posljednji zahtjev: HTTP 200 (unchanged) u 2026-10-24 18:28 UTC, tijelo 69277 bajtova.