U Value Insulation
8 otvorenih radnih mjestaUjedinjeno KraljevstvoIrska
Nekretnine, graditeljstvo i proptechNetehnološka tvrtka s IT timomUdio IT-a 12 % od 8 radnih mjesta
Vožnja i prijevoz33%
Obrti, graditeljstvo i proizvodnja22%
Prodaja11%
IT podrška i administracija11%
Operacije i administracija11%
Uprava i rukovoditelji11%
Stranica s poslovima ↗Google ↗Pretraživanje na LinkedInu ↗Sva radna mjesta u pretraživanju (8)
9poslovi, posljednjih 30 dana
2novo, posljednjih 7 dana
8različita radna mjesta (svako s 1.1 oglasa)
2objavljeno na najaktivniji dan (2026-10-20)
17otvoreno na stranici, bilo koje starosti
24medijalna starost, dani
11%IT (1)
100%u Europi (9)
0%na daljinu
0%s plaćom
Pokazatelj veličine: 17 otvorenih oglasa na stranici s poslovima (gruba procjena, ne broj zaposlenih). Najstariji otvoreni oglas: 276 dana.
Oglasi po mjesecima (svi otvoreni oglasi na stranici s poslovima, po datumu objave)
Mjesto rada
Mjesto rada nije navedeno9 · 100%
Razina iskustva
Senior5 · 56%
Srednja razina (Mid)3 · 33%
Junior1 · 11%
Područje
Vožnja i prijevoz3 · 33%
Obrti, graditeljstvo i proizvodnja2 · 22%
Operacije i administracija1 · 11%
Uprava i rukovoditelji1 · 11%
IT podrška i administracija1 · 11%
Prodaja1 · 11%
Države
Ujedinjeno Kraljevstvo7
Irska2
Gradovi
Birmingham3
Heywood2
Uxbridge2
Poslovi u posljednjih 30 dana
Asistent/ica u računovodstvu
prije 4 danaIzvornik: Accounts Assistant
SeniorOperacije i administracija
Voditelj/ica poslovnice
prije 4 danaIzvornik: Branch Manager
Srednja razina (Mid)Uprava i rukovoditelji
Operater/ka u proizvodnji
prije 10 danaIzvornik: Production Operator
JuniorObrti, graditeljstvo i proizvodnja
IT Manager / Administrator/ica IT sustava grupe
prije 15 danaIzvornik: IT Manager / Group IT Systems Administrator
Srednja razina (Mid)IT podrška i administracija
Operater/ka u proizvodnji
prije 17 danaIzvornik: Production Operator
SeniorObrti, graditeljstvo i proizvodnja
Hitno potreban/na vozač/ica Class 2
prije 18 danaIzvornik: Class 2 Driver Urgently Required
SeniorVožnja i prijevoz
Vanjski prodajni predstavnik/ca (izvođači)
prije 24 danaIzvornik: External Sales Representative (Contractors)
Srednja razina (Mid)Prodaja
Ažurnost podataka
Zabilježeni zahtjevi: 102, pogreške: 1. Posljednji zahtjev: HTTP 200 (unchanged) u 2026-10-24 18:28 UTC, tijelo 69277 bajtova.