prije 2 danaizvornik ↗
Convene Hospitality Group
30 otvorenih radnih mjesta13 % na daljinuSjedinjene Američke DržaveUjedinjeno Kraljevstvo
Putovanja i ugostiteljstvoNetehnološka tvrtka s IT timomUdio IT-a 10 % od 30 radnih mjesta
Ugostiteljstvo, hotelijerstvo i čišćenje29%
Prodaja16%
Marketing i komunikacije13%
Uprava i rukovoditelji10%
Financije i pravo6%
Podaci i strojno učenje3%
DevOps / SRE / platforma / cloud3%
Ostalo10%
Stranica s poslovima ↗Google ↗Pretraživanje na LinkedInu ↗Sva radna mjesta u pretraživanju (30)
31poslovi, posljednjih 30 dana
13novo, posljednjih 7 dana
30različita radna mjesta (svako s 1 oglasa)
7objavljeno na najaktivniji dan (2026-10-23)
44otvoreno na stranici, bilo koje starosti
19medijalna starost, dani
10%IT (3)
42%u Europi (13)
13%na daljinu
19%s plaćom
Pokazatelj veličine: 44 otvorenih oglasa na stranici s poslovima (gruba procjena, ne broj zaposlenih). Najstariji otvoreni oglas: 216 dana.
Oglasi po mjesecima (svi otvoreni oglasi na stranici s poslovima, po datumu objave)
Mjesto rada
Mjesto rada nije navedeno26 · 84%
Na daljinu4 · 13%
Hibridno1 · 3%
Razina iskustva
Senior10 · 32%
Srednja razina (Mid)5 · 16%
Staff3 · 10%
Junior2 · 6%
Područje
Ugostiteljstvo, hotelijerstvo i čišćenje9 · 29%
Prodaja5 · 16%
Marketing i komunikacije4 · 13%
Uprava i rukovoditelji3 · 10%
Financije i pravo2 · 6%
Podaci i strojno učenje1 · 3%
DevOps / SRE / platforma / cloud1 · 3%
Obrti, graditeljstvo i proizvodnja1 · 3%
Države
Sjedinjene Američke Države14
Ujedinjeno Kraljevstvo13
Gradovi
London12
New York City7
San Francisco3
Boston2
Chicago1
Washington1
Manchester1
Poslovi u posljednjih 30 dana
prije 2 danaizvornik ↗
prije 2 danaizvornik ↗
prije 2 danaizvornik ↗
Izvršni kuhar/ica- korporativni događaji uživo
Izvornik: Executive Chef- Live Corporate Events- Ugostiteljstvo, hotelijerstvo i čišćenje
prije 3 danaizvornik ↗
AR analitičar/ka, administrator/ica kreditne kontrole
Izvornik: AR Analyst, Credit Control Administrator- Junior
- Financije i pravo
prije 3 danaizvornik ↗
Senior AR analitičar/ka, kontrola kredita
Izvornik: Senior AR Analyst, Credit Control- Senior
- Financije i pravo
prije 3 danaizvornik ↗
Senior prodajni izvršitelj/ica, korporativni i društveni događaji
Izvornik: Senior Sales Executive, Corporate & Social Events- USD 160K–175K / godina
- Senior
- Prodaja
prije 3 danaizvornik ↗
Direktor/ica, Cloud Infrastructure
Izvornik: Director, Cloud Infrastructure- USD 180K–220K / godina
- Na daljinu
- Staff
- DevOps / SRE / platforma / cloud
prije 3 danaizvornik ↗
prije 5 danaizvornik ↗
Nepuno radno vrijeme, konobar/ica na događanjima
Izvornik: Part-Time Event Server- Srednja razina (Mid)
prije 5 danaizvornik ↗
prije 6 danaizvornik ↗
Voditelj/ica konferencija i događanja- NOVO OTVORENO LIVE DOGAĐANJA!
Izvornik: Conference & Events Supervisor- NEW OPENING LIVE EVENTS!- Srednja razina (Mid)
- Uprava i rukovoditelji
prije 6 danaizvornik ↗
Tim za upravljanje konferencijama i događanjima- NOVO OTVARANJE LIVE DOGAĐANJA!
Izvornik: Conference & Events Management Team- NEW OPENING LIVE EVENTS!- Uprava i rukovoditelji
prije 7 danaizvornik ↗
Voditelj/ica produkcije događaja- NOVO OTVARANJE LIVE DOGAĐAJI
Izvornik: Event Production Manager- NEW OPENING LIVE EVENTS- Obrti, graditeljstvo i proizvodnja
prije 7 danaizvornik ↗
Voditelj/ica konferencija i događanja- NOVI prostor na otvorenju!
Izvornik: Conference & Events Manager- NEW Opening Venue!- Senior
- Marketing i komunikacije
prije 7 danaizvornik ↗
Konobar/ica na hotelskim događanjima
Izvornik: Hospitality Event Server- Srednja razina (Mid)
- Ugostiteljstvo, hotelijerstvo i čišćenje
prije 11 danaizvornik ↗
Tehničar/ka za usluge u ugostiteljstvu - Puno radno vrijeme
Izvornik: Hospitality Service Technician - Full Time- Srednja razina (Mid)
- Ugostiteljstvo, hotelijerstvo i čišćenje
prije 12 danaizvornik ↗
Sous chef- Live Meeting & Events (ponedjeljak-petak)
Izvornik: Sous Chef- Live Meeting & Events (Monday-Friday)- Ugostiteljstvo, hotelijerstvo i čišćenje
prije 13 danaizvornik ↗
prije 16 danaizvornik ↗
Senior | Staff inženjer/ka proizvoda
Izvornik: Senior | Staff Product Engineer- Na daljinu
- Staff
- Razvoj softvera (općenito)
- SQL
prije 16 danaizvornik ↗
prije 19 danaizvornik ↗
Senior prodajni stručnjak/inja, korporativni sastanci i događanja
Izvornik: Senior Sales Executive, Corporate Meetings & Events- Senior
- Prodaja
prije 19 danaizvornik ↗
Direktor/ica, globalna partnerstva s agencijama (sastanci i događanja)
Izvornik: Director, Global Agency Partnerships (Meetings & Events)- Hibridno
- Staff
- Prodaja
prije 19 danaizvornik ↗
Voditelj/ica konferencija i događanja
Izvornik: Conference & Events Lead- Senior
- Marketing i komunikacije
prije 19 danaizvornik ↗
prije 20 danaizvornik ↗
prije 24 danaizvornik ↗
prije 25 danaizvornik ↗
V1 Video Engineer, Live Events
Izvornik: V1 Video Engineer, Live Events- USD 55 / sat
- Senior
- Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika
prije 26 danaizvornik ↗
prije 27 danaizvornik ↗
Inbound prodajni predstavnik/ca, sastanci i događanja
Izvornik: Inbound Sales Executive, Meetings & Events- Prodaja
prije 27 danaizvornik ↗
Ažurnost podataka
Zabilježeni zahtjevi: 394, pogreške: 0. Posljednji zahtjev: HTTP 304 (not_modified) u 2026-10-26 10:11 UTC, tijelo 447769 bajtova.