RoleFalcon
Svi posloviIT posloviPregledTvrtke
Hrvatski

← natrag

Corvias Corporate Services, LLC

10 otvorenih radnih mjesta20 % na daljinuSjedinjene Američke Države

Djelatnost nepoznataNetehnološka tvrtkaUdio IT-a 0 % od 10 radnih mjesta

Obrti, graditeljstvo i proizvodnja30%
Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika20%
Uprava i rukovoditelji20%
Marketing i komunikacije10%
Operacije i administracija10%
Ostalo10%
10poslovi, posljednjih 30 dana
4novo, posljednjih 7 dana
10različita radna mjesta (svako s 1 oglasa)
2objavljeno na najaktivniji dan (2026-10-02)
30otvoreno na stranici, bilo koje starosti
61medijalna starost, dani
0%IT (0)
0%u Europi (0)
20%na daljinu
40%s plaćom

Pokazatelj veličine: 30 otvorenih oglasa na stranici s poslovima (gruba procjena, ne broj zaposlenih). Najstariji otvoreni oglas: 292 dana.

Oglasi po mjesecima (svi otvoreni oglasi na stranici s poslovima, po datumu objave)

110
120
011
020
030
040
050
067
073
085
096
108

Mjesto rada

Mjesto rada nije navedeno8 · 80%
Na daljinu2 · 20%

Razina iskustva

Senior5 · 50%
Junior2 · 20%
Uprava (C-level)1 · 10%
Staff1 · 10%

Područje

Obrti, graditeljstvo i proizvodnja3 · 30%
Uprava i rukovoditelji2 · 20%
Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika2 · 20%
Marketing i komunikacije1 · 10%
Operacije i administracija1 · 10%

Države

Sjedinjene Američke Države8

Gradovi

Oklahoma City1
Detroit1

Poslovi u posljednjih 30 dana

Tehničar/ka održavanja I

Izvornik: Maintenance Technician I
Fort Riley, Kansas, United States
  • Junior
  • Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika
prije 5 danaizvornik ↗

Voditelj/ica održavanja

Izvornik: Maintenance Manager
Fort Sill, Oklahoma, United States
  • Senior
  • Obrti, graditeljstvo i proizvodnja
prije 6 danaizvornik ↗

Nadzornik/ca održavanja

Izvornik: Maintenance Supervisor
Fort Rucker, Alabama, United States
  • USD 32–43 / sat
  • Senior
  • Obrti, graditeljstvo i proizvodnja
prije 23 danaizvornik ↗

Voditelj/ica objekta

Izvornik: Resident Manager
Fort Riley, Kansas, United States
  • USD 85K–95K / godina
  • Senior
  • Uprava i rukovoditelji
prije 23 danaizvornik ↗

Skladištar/ka

Izvornik: Warehouse Associate
Fort Polk, Louisiana, United States
  • Junior
  • Operacije i administracija
prije 25 danaizvornik ↗

Voditelj/ica održavanja - HE

Izvornik: Maintenance Manager - HE
Detroit, Michigan, United States
  • Senior
  • Obrti, graditeljstvo i proizvodnja
prije 27 danaizvornik ↗

Ažurnost podataka

Zabilježeni zahtjevi: 118, pogreške: 0. Posljednji zahtjev: HTTP 304 (not_modified) u 2026-10-26 05:16 UTC, tijelo 358014 bajtova.