Corvias Corporate Services, LLC
10 otvorenih radnih mjesta20 % na daljinuSjedinjene Američke Države
Djelatnost nepoznataNetehnološka tvrtkaUdio IT-a 0 % od 10 radnih mjesta
Obrti, graditeljstvo i proizvodnja30%
Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika20%
Uprava i rukovoditelji20%
Marketing i komunikacije10%
Operacije i administracija10%
Ostalo10%
Stranica s poslovima ↗Google ↗Pretraživanje na LinkedInu ↗Sva radna mjesta u pretraživanju (10)
10poslovi, posljednjih 30 dana
4novo, posljednjih 7 dana
10različita radna mjesta (svako s 1 oglasa)
2objavljeno na najaktivniji dan (2026-10-02)
30otvoreno na stranici, bilo koje starosti
61medijalna starost, dani
0%IT (0)
0%u Europi (0)
20%na daljinu
40%s plaćom
Pokazatelj veličine: 30 otvorenih oglasa na stranici s poslovima (gruba procjena, ne broj zaposlenih). Najstariji otvoreni oglas: 292 dana.
Oglasi po mjesecima (svi otvoreni oglasi na stranici s poslovima, po datumu objave)
Mjesto rada
Mjesto rada nije navedeno8 · 80%
Na daljinu2 · 20%
Razina iskustva
Senior5 · 50%
Junior2 · 20%
Uprava (C-level)1 · 10%
Staff1 · 10%
Područje
Obrti, graditeljstvo i proizvodnja3 · 30%
Uprava i rukovoditelji2 · 20%
Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika2 · 20%
Marketing i komunikacije1 · 10%
Operacije i administracija1 · 10%
Države
Sjedinjene Američke Države8
Gradovi
Oklahoma City1
Detroit1
Poslovi u posljednjih 30 dana
Izvornik: President, Barracks- Na daljinu
- Uprava (C-level)
- Uprava i rukovoditelji
Izvornik: Director, Channels & Content- USD 150K–165K / godina
- Na daljinu
- Staff
- Marketing i komunikacije
Izvornik: Maintenance Technician I- Junior
- Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika
Izvornik: Maintenance Manager- Senior
- Obrti, graditeljstvo i proizvodnja
Izvornik: Lead Quality Control Technician- Senior
- Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika
Izvornik: Maintenance Supervisor- USD 32–43 / sat
- Senior
- Obrti, graditeljstvo i proizvodnja
Izvornik: Resident Manager- USD 85K–95K / godina
- Senior
- Uprava i rukovoditelji
Izvornik: Custodial Specialist- USD 18–20 / sat
Izvornik: Warehouse Associate- Junior
- Operacije i administracija
Izvornik: Maintenance Manager - HE- Senior
- Obrti, graditeljstvo i proizvodnja
Ažurnost podataka
Zabilježeni zahtjevi: 118, pogreške: 0. Posljednji zahtjev: HTTP 304 (not_modified) u 2026-10-26 05:16 UTC, tijelo 358014 bajtova.