gocomo
13 otvorenih radnih mjesta77 % na daljinuNjemačka
Djelatnost nepoznataNetehnološka tvrtkaUdio IT-a 0 % od 13 radnih mjesta
Marketing i komunikacije38%
Financije i pravo23%
Strategija, savjetovanje i analiza15%
Prodaja8%
Proizvod i dizajn8%
Customer success i korisnička podrška8%
Stranica s poslovima ↗Google ↗Pretraživanje na LinkedInu ↗Sva radna mjesta u pretraživanju (13)
13poslovi, posljednjih 30 dana
0novo, posljednjih 7 dana
13različita radna mjesta (svako s 1 oglasa)
5objavljeno na najaktivniji dan (2026-10-13)
16otvoreno na stranici, bilo koje starosti
12medijalna starost, dani
0%IT (0)
100%u Europi (13)
77%na daljinu
0%s plaćom
Pokazatelj veličine: 16 otvorenih oglasa na stranici s poslovima (gruba procjena, ne broj zaposlenih). Najstariji otvoreni oglas: 46 dana.
Oglasi po mjesecima (svi otvoreni oglasi na stranici s poslovima, po datumu objave)
Mjesto rada
Na daljinu10 · 77%
Mjesto rada nije navedeno3 · 23%
Razina iskustva
Senior6 · 46%
Staff4 · 31%
Srednja razina (Mid)2 · 15%
Junior1 · 8%
Područje
Marketing i komunikacije5 · 38%
Financije i pravo3 · 23%
Strategija, savjetovanje i analiza2 · 15%
Customer success i korisnička podrška1 · 8%
Proizvod i dizajn1 · 8%
Prodaja1 · 8%
Države
Njemačka13
Gradovi
Berlin13
Hamburg1
Poslovi u posljednjih 30 dana
Izvornik: (Senior) Operations Controller (m/w/d)- Na daljinu
- Senior
- Financije i pravo
- potreban jezik: njemački
- DE
Izvornik: Client Service Director (m/w/d)- Na daljinu
- Staff
- Customer success i korisnička podrška
- potreban jezik: njemački
- DE
Izvornik: (Senior) Digital Strategist (m/w/d)- Na daljinu
- Senior
- Strategija, savjetovanje i analiza
- potreban jezik: njemački
- DE
Izvornik: (Senior) Strategy Manager (m/w/d)- Na daljinu
- Senior
- Strategija, savjetovanje i analiza
- potreban jezik: njemački
- DE
Izvornik: (Senior) Brand Strategist (m/w/d)- Na daljinu
- Senior
- Marketing i komunikacije
- potreban jezik: njemački
- DE
Izvornik: (Senior) Financial Controller (m/w/d)- Senior
- Financije i pravo
- potreban jezik: njemački
- DE
Izvornik: Influencer Marketing Manager (m/w/d)- Na daljinu
- Srednja razina (Mid)
- Marketing i komunikacije
- potreban jezik: njemački
- DE
Izvornik: Head of Product (m/w/d)- Na daljinu
- Staff
- Proizvod i dizajn
- DE
Izvornik: Head of Accounting (m/w/d)- Staff
- Financije i pravo
- potreban jezik: njemački
- DE
Izvornik: Praktikant:in Social Media (m/w/d)- Junior
- Marketing i komunikacije
- potreban jezik: njemački
- DE
Izvornik: Account Director (m/w/d)- Na daljinu
- Staff
- Prodaja
- potreban jezik: njemački
- DE
Izvornik: Creator Marketing Manager (m/w/d)- Na daljinu
- Srednja razina (Mid)
- Marketing i komunikacije
- potreban jezik: njemački
- DE
Izvornik: Senior Creator Marketing Manager (m/w/d)- Na daljinu
- Senior
- Marketing i komunikacije
- DE
Ažurnost podataka
Zabilježeni zahtjevi: 25, pogreške: 0. Posljednji zahtjev: HTTP 304 (not_modified) u 2026-10-26 11:05 UTC, tijelo 108934 bajtova.