New Engen, Inc.
8 otvorenih radnih mjesta50 % na daljinuSjedinjene Američke Države
Mediji, zabava i oglašavanjeNetehnološka tvrtkaUdio IT-a 0 % od 8 radnih mjesta
Marketing i komunikacije50%
Kreativa, mediji i pisanje38%
Strategija, savjetovanje i analiza12%
Stranica s poslovima ↗Google ↗Pretraživanje na LinkedInu ↗Sva radna mjesta u pretraživanju (8)
8poslovi, posljednjih 30 dana
0novo, posljednjih 7 dana
8različita radna mjesta (svako s 1 oglasa)
3objavljeno na najaktivniji dan (2026-10-16)
18otvoreno na stranici, bilo koje starosti
37medijalna starost, dani
0%IT (0)
0%u Europi (0)
50%na daljinu
88%s plaćom
Pokazatelj veličine: 18 otvorenih oglasa na stranici s poslovima (gruba procjena, ne broj zaposlenih). Najstariji otvoreni oglas: 171 dana.
Oglasi po mjesecima (svi otvoreni oglasi na stranici s poslovima, po datumu objave)
Mjesto rada
Hibridno4 · 50%
Na daljinu4 · 50%
Razina iskustva
Senior4 · 50%
Staff3 · 38%
Junior1 · 12%
Područje
Marketing i komunikacije4 · 50%
Kreativa, mediji i pisanje3 · 38%
Strategija, savjetovanje i analiza1 · 12%
Države
Sjedinjene Američke Države4
Gradovi
Seattle2
New York City1
Poslovi u posljednjih 30 dana
Izvornik: Manager, Programmatic Marketing- USD 85K–95K / godina
- Hibridno
- Staff
- Marketing i komunikacije
Izvornik: Senior Copywriter - Donut Studios - USD 65K–70K / godina
- Na daljinu
- Senior
- Kreativa, mediji i pisanje
Izvornik: Lead Creative Strategist - Donut Studios - USD 80K–90K / godina
- Na daljinu
- Senior
- Kreativa, mediji i pisanje
Izvornik: Senior Creative Strategist - Donut Studios- USD 70K–80K / godina
- Na daljinu
- Senior
- Kreativa, mediji i pisanje
Izvornik: Senior Account Strategist - Donut Studios- USD 70K–80K / godina
- Na daljinu
- Senior
- Strategija, savjetovanje i analiza
Izvornik: Manager, Affiliate- USD 80K–95K / godina
- Hibridno
- Staff
- Marketing i komunikacije
Izvornik: Manager, Paid Search- USD 90K–100K / godina
- Hibridno
- Staff
- Marketing i komunikacije
Izvornik: Associate, Affiliate Marketing (Temp-to-Perm)- Hibridno
- Junior
- Marketing i komunikacije
Ažurnost podataka
Zabilježeni zahtjevi: 25, pogreške: 0. Posljednji zahtjev: HTTP 304 (not_modified) u 2026-10-26 11:18 UTC, tijelo 198131 bajtova.