RoleFalcon
Svi posloviIT posloviPregledTvrtkeAžurirano prije 4 min
Hrvatski

← natrag

Electra

9 otvorenih radnih mjestaSjedinjene Američke Države

Putovanja i ugostiteljstvoNetehnološka tvrtka s IT timomUdio IT-a 11 % od 9 radnih mjesta

Financije i pravo33%
Operacije i administracija22%
Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika22%
Razvoj softvera (općenito)11%
Uprava i rukovoditelji11%
9poslovi, posljednjih 30 dana
0novo, posljednjih 7 dana
9različita radna mjesta (svako s 1 oglasa)
2objavljeno na najaktivniji dan (2026-10-13)
30otvoreno na stranici, bilo koje starosti
67medijalna starost, dani
11%IT (1)
0%u Europi (0)
0%na daljinu
100%s plaćom

Pokazatelj veličine: 30 otvorenih oglasa na stranici s poslovima (gruba procjena, ne broj zaposlenih). Najstariji otvoreni oglas: 87 dana.

Oglasi po mjesecima (svi otvoreni oglasi na stranici s poslovima, po datumu objave)

110
120
010
020
030
040
050
060
072
0815
097
106

Mjesto rada

Mjesto rada nije navedeno9 · 100%

Razina iskustva

Senior5 · 56%
Staff2 · 22%
Srednja razina (Mid)1 · 11%

Područje

Financije i pravo3 · 33%
Operacije i administracija2 · 22%
Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika2 · 22%
Uprava i rukovoditelji1 · 11%
Razvoj softvera (općenito)1 · 11%

Države

Sjedinjene Američke Države9

Gradovi

Manassas8
Wichita1

Poslovi u posljednjih 30 dana

Izvornik: Capture & Proposal Manager
Electra·Putovanja i ugostiteljstvo·Manassas, VAizvornik ↗
USD 150K–175K / godinaUprava i rukovoditelji
Izvornik: Senior Supply Chain Specialist
Electra·Putovanja i ugostiteljstvo·Wichita, KSizvornik ↗
USD 80K–100K / godinaSeniorOperacije i administracija
Izvornik: Trade Compliance Specialist
Electra·Putovanja i ugostiteljstvo·Manassas, VAizvornik ↗
USD 90K–110K / godinaSeniorFinancije i pravo
Izvornik: Aircraft and Test Facility Manager
Electra·Putovanja i ugostiteljstvo·Manassas, VAizvornik ↗
USD 93K–134K / godinaSeniorOperacije i administracija
Izvornik: Flight Physics Engineer
Electra·Putovanja i ugostiteljstvo·Manassas, VAizvornik ↗
USD 92K–112K / godinaSrednja razina (Mid)Razvoj softvera (općenito)MATLABPython
Izvornik: Senior / Principal Multidisciplinary Test & Simulation Engineer
Electra·Putovanja i ugostiteljstvo·Manassas, VAizvornik ↗
USD 152K–220K / godinaStaffInženjerstvo (osim softvera) i tehnika

Staff računovođa

prije 25 dana
Izvornik: Staff Accountant
Electra·Putovanja i ugostiteljstvo·Manassas, VAizvornik ↗
USD 90K–105K / godinaSeniorFinancije i pravo

Senior računovođa

prije 25 dana
Izvornik: Senior Accountant
Electra·Putovanja i ugostiteljstvo·Manassas, VAizvornik ↗
USD 100K–130K / godinaSeniorFinancije i pravo
Izvornik: Senior / Principal Engineer – Electric Engine Lead
Electra·Putovanja i ugostiteljstvo·Manassas, VAizvornik ↗
USD 130K–180K / godinaStaffInženjerstvo (osim softvera) i tehnika

Ažurnost podataka

Zabilježeni zahtjevi: 105, pogreške: 0. Posljednji zahtjev: HTTP 304 (not_modified) u 2026-10-24 19:17 UTC, tijelo 520622 bajtova.