Electra
9 otvorenih radnih mjestaSjedinjene Američke Države
Putovanja i ugostiteljstvoNetehnološka tvrtka s IT timomUdio IT-a 11 % od 9 radnih mjesta
Financije i pravo33%
Operacije i administracija22%
Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika22%
Razvoj softvera (općenito)11%
Uprava i rukovoditelji11%
Stranica s poslovima ↗Google ↗Pretraživanje na LinkedInu ↗Sva radna mjesta u pretraživanju (9)
9poslovi, posljednjih 30 dana
0novo, posljednjih 7 dana
9različita radna mjesta (svako s 1 oglasa)
2objavljeno na najaktivniji dan (2026-10-13)
30otvoreno na stranici, bilo koje starosti
67medijalna starost, dani
11%IT (1)
0%u Europi (0)
0%na daljinu
100%s plaćom
Pokazatelj veličine: 30 otvorenih oglasa na stranici s poslovima (gruba procjena, ne broj zaposlenih). Najstariji otvoreni oglas: 87 dana.
Oglasi po mjesecima (svi otvoreni oglasi na stranici s poslovima, po datumu objave)
Mjesto rada
Mjesto rada nije navedeno9 · 100%
Razina iskustva
Senior5 · 56%
Staff2 · 22%
Srednja razina (Mid)1 · 11%
Područje
Financije i pravo3 · 33%
Operacije i administracija2 · 22%
Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika2 · 22%
Uprava i rukovoditelji1 · 11%
Razvoj softvera (općenito)1 · 11%
Države
Sjedinjene Američke Države9
Gradovi
Manassas8
Wichita1
Poslovi u posljednjih 30 dana
Voditelj/ica za Capture i prijedloge
prije 8 danaIzvornik: Capture & Proposal Manager
USD 150K–175K / godinaUprava i rukovoditelji
Senior specijalist/ica za opskrbni lanac
prije 11 danaIzvornik: Senior Supply Chain Specialist
USD 80K–100K / godinaSeniorOperacije i administracija
Specijalist/ica za usklađenost u trgovini
prije 11 danaIzvornik: Trade Compliance Specialist
USD 90K–110K / godinaSeniorFinancije i pravo
Voditelj/ica zrakoplova i ispitnih postrojenja
prije 12 danaIzvornik: Aircraft and Test Facility Manager
USD 93K–134K / godinaSeniorOperacije i administracija
Inženjer/ka fizike leta
prije 12 danaIzvornik: Flight Physics Engineer
USD 92K–112K / godinaSrednja razina (Mid)Razvoj softvera (općenito)MATLABPython
Izvornik: Senior / Principal Multidisciplinary Test & Simulation Engineer
USD 152K–220K / godinaStaffInženjerstvo (osim softvera) i tehnika
Senior računovođa
prije 25 danaIzvornik: Senior Accountant
USD 100K–130K / godinaSeniorFinancije i pravo
Izvornik: Senior / Principal Engineer – Electric Engine Lead
USD 130K–180K / godinaStaffInženjerstvo (osim softvera) i tehnika
Ažurnost podataka
Zabilježeni zahtjevi: 105, pogreške: 0. Posljednji zahtjev: HTTP 304 (not_modified) u 2026-10-24 19:17 UTC, tijelo 520622 bajtova.