DB E.C.O. North America
6 otvorenih radnih mjesta50 % na daljinuSjedinjene Američke Države
Mobilnost i automobilska industrijaNetehnološka tvrtkaUdio IT-a 0 % od 6 radnih mjesta
Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika50%
Strategija, savjetovanje i analiza33%
Operacije i administracija17%
Stranica s poslovima ↗Google ↗Pretraživanje na LinkedInu ↗Sva radna mjesta u pretraživanju (6)
6poslovi, posljednjih 30 dana
2novo, posljednjih 7 dana
6različita radna mjesta (svako s 1 oglasa)
2objavljeno na najaktivniji dan (2026-10-21)
9otvoreno na stranici, bilo koje starosti
18medijalna starost, dani
0%IT (0)
0%u Europi (0)
50%na daljinu
100%s plaćom
Pokazatelj veličine: 9 otvorenih oglasa na stranici s poslovima (gruba procjena, ne broj zaposlenih). Najstariji otvoreni oglas: 95 dana.
Oglasi po mjesecima (svi otvoreni oglasi na stranici s poslovima, po datumu objave)
Mjesto rada
Na daljinu3 · 50%
Mjesto rada nije navedeno3 · 50%
Razina iskustva
Senior3 · 50%
Junior1 · 17%
Srednja razina (Mid)1 · 17%
Područje
Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika3 · 50%
Strategija, savjetovanje i analiza2 · 33%
Operacije i administracija1 · 17%
Države
Sjedinjene Američke Države6
Gradovi
Laguna Niguel2
Sacramento2
Los Angeles1
San Francisco1
New York City1
Poslovi u posljednjih 30 dana
Izvornik: Lead Subject Matter Expert (Quality Assurance & Control) - Rolling Stock Engineering- USD 182K–212K / godina
- Na daljinu
- Senior
- Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika
Izvornik: Lead Subject Matter Expert (Electrical) - Rolling Stock Engineering- USD 182K–212K / godina
- Na daljinu
- Senior
- Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika
Izvornik: Analyst (Junior Rail Transportation Planner)- USD 82K–92K / godina
- Junior
- Operacije i administracija
Izvornik: Consultant (Infrastructure Asset Management)- USD 98K–113K / godina
- Srednja razina (Mid)
- Strategija, savjetovanje i analiza
Izvornik: Senior Subject Matter Expert (Mechanical) - Rolling Stock Engineering- USD 165K–193K / godina
- Na daljinu
- Senior
- Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika
Izvornik: Consultant- USD 98K–113K / godina
- Strategija, savjetovanje i analiza
Ažurnost podataka
Zabilježeni zahtjevi: 22, pogreške: 0. Posljednji zahtjev: HTTP 304 (not_modified) u 2026-10-25 17:17 UTC, tijelo 360697 bajtova.