CBH Homes
10 otvorenih radnih mjestaSjedinjene Američke Države
Nekretnine, graditeljstvo i proptechNetehnološka tvrtkaUdio IT-a 0 % od 10 radnih mjesta
Obrti, graditeljstvo i proizvodnja40%
Prodaja20%
Customer success i korisnička podrška10%
Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika10%
Ostalo20%
Stranica s poslovima ↗Google ↗Pretraživanje na LinkedInu ↗Sva radna mjesta u pretraživanju (10)
10poslovi, posljednjih 30 dana
5novo, posljednjih 7 dana
10različita radna mjesta (svako s 1 oglasa)
2objavljeno na najaktivniji dan (2026-10-23)
27otvoreno na stranici, bilo koje starosti
46medijalna starost, dani
0%IT (0)
0%u Europi (0)
0%na daljinu
10%s plaćom
Pokazatelj veličine: 27 otvorenih oglasa na stranici s poslovima (gruba procjena, ne broj zaposlenih). Najstariji otvoreni oglas: 773 dana.
Oglasi po mjesecima (svi otvoreni oglasi na stranici s poslovima, po datumu objave)
Mjesto rada
Mjesto rada nije navedeno10 · 100%
Razina iskustva
Junior3 · 30%
Srednja razina (Mid)2 · 20%
Područje
Obrti, graditeljstvo i proizvodnja4 · 40%
Prodaja2 · 20%
Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika1 · 10%
Customer success i korisnička podrška1 · 10%
Države
Sjedinjene Američke Države10
Gradovi
Nampa5
Meridian5
Poslovi u posljednjih 30 dana
Izvornik: Multi-Family HVAC Service Technician- Srednja razina (Mid)
- Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika
Izvornik: Customer Care Representative- Customer success i korisnička podrška
Izvornik: New Home Sales Specialist Izvornik: New Home Sales Assistant- Junior
- Prodaja
Izvornik: HVAC Sheet Metal Fabrication- Junior
- Obrti, graditeljstvo i proizvodnja
Izvornik: Field Specialist- Srednja razina (Mid)
Izvornik: NOW HIRING: HVAC INSTALLERS- USD 20–25 / sat
- Obrti, graditeljstvo i proizvodnja
Izvornik: HVAC INSTALLER - START YOUR CAREER WITH ICON AIR- Obrti, graditeljstvo i proizvodnja
Izvornik: Field Warranty Superintendent- Obrti, graditeljstvo i proizvodnja
Izvornik: Transaction Coordinator Ažurnost podataka
Zabilježeni zahtjevi: 21, pogreške: 0. Posljednji zahtjev: HTTP 200 (unchanged) u 2026-10-25 23:36 UTC, tijelo 80394 bajtova.