RoleFalcon
Svi posloviIT posloviPregledTvrtkeAžurirano prije 2 min
Hrvatski

← natrag

Abacus Insights

9 otvorenih radnih mjesta89 % na daljinuSjedinjene Američke Države

Alati za developere i infrastrukturaTvrtka sa softverskim proizvodomUdio IT-a 33 % od 9 radnih mjesta

Strategija, savjetovanje i analiza33%
DevOps / SRE / platforma / cloud22%
Prodaja11%
Podaci i strojno učenje11%
Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika11%
Uprava i rukovoditelji11%
9poslovi, posljednjih 30 dana
0novo, posljednjih 7 dana
9različita radna mjesta (svako s 1 oglasa)
5objavljeno na najaktivniji dan (2026-10-09)
17otvoreno na stranici, bilo koje starosti
29medijalna starost, dani
33%IT (3)
0%u Europi (0)
89%na daljinu
0%s plaćom

Pokazatelj veličine: 17 otvorenih oglasa na stranici s poslovima (gruba procjena, ne broj zaposlenih). Najstariji otvoreni oglas: 155 dana.

Oglasi po mjesecima (svi otvoreni oglasi na stranici s poslovima, po datumu objave)

110
120
010
020
030
040
051
060
071
081
099
105

Mjesto rada

Na daljinu8 · 89%
Mjesto rada nije navedeno1 · 11%

Razina iskustva

Senior4 · 44%
Srednja razina (Mid)2 · 22%
Staff2 · 22%

Područje

Strategija, savjetovanje i analiza3 · 33%
DevOps / SRE / platforma / cloud2 · 22%
Podaci i strojno učenje1 · 11%
Uprava i rukovoditelji1 · 11%
Prodaja1 · 11%
Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika1 · 11%

Države

Sjedinjene Američke Države9

Gradovi

nema podataka

Poslovi u posljednjih 30 dana

Izvornik: Forward Deployed Data Engineer
Abacus Insights·Alati za developere i infrastruktura·United Statesizvornik ↗
Na daljinuSeniorPodaci i strojno učenjeSQL
Izvornik: Senior Consultant, Payment Integrity
Abacus Insights·Alati za developere i infrastruktura·United Statesizvornik ↗
Na daljinuSeniorStrategija, savjetovanje i analiza
Izvornik: Senior Consultant, Health Plan Performance
Abacus Insights·Alati za developere i infrastruktura·United Statesizvornik ↗
Na daljinuSeniorStrategija, savjetovanje i analiza
Izvornik: Payer Analytics Consultant
Abacus Insights·Alati za developere i infrastruktura·United Statesizvornik ↗
Na daljinuSrednja razina (Mid)Strategija, savjetovanje i analiza
Izvornik: Head of Technical Product Management
Abacus Insights·Alati za developere i infrastruktura·United Statesizvornik ↗
Na daljinuStaffUprava i rukovoditelji
Izvornik: Sales Director (Healthcare Payer)
Abacus Insights·Alati za developere i infrastruktura·United Statesizvornik ↗
Na daljinuStaffProdaja
Izvornik: Senior AI Systems Quality Engineer
Abacus Insights·Alati za developere i infrastruktura·United Statesizvornik ↗
Na daljinuSeniorInženjerstvo (osim softvera) i tehnika
Izvornik: Contractor: DevOps Engineer
Abacus Insights·Alati za developere i infrastruktura·United Statesizvornik ↗
Srednja razina (Mid)DevOps / SRE / platforma / cloudBashPython
Izvornik: Solution Architect
Abacus Insights·Alati za developere i infrastruktura·United Statesizvornik ↗
Na daljinuDevOps / SRE / platforma / cloud

Ažurnost podataka

Zabilježeni zahtjevi: 107, pogreške: 0. Posljednji zahtjev: HTTP 304 (not_modified) u 2026-10-24 19:10 UTC, tijelo 329568 bajtova.