Abacus Insights
9 otvorenih radnih mjesta89 % na daljinuSjedinjene Američke Države
Alati za developere i infrastrukturaTvrtka sa softverskim proizvodomUdio IT-a 33 % od 9 radnih mjesta
Strategija, savjetovanje i analiza33%
DevOps / SRE / platforma / cloud22%
Prodaja11%
Podaci i strojno učenje11%
Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika11%
Uprava i rukovoditelji11%
Stranica s poslovima ↗Google ↗Pretraživanje na LinkedInu ↗Sva radna mjesta u pretraživanju (9)
9poslovi, posljednjih 30 dana
0novo, posljednjih 7 dana
9različita radna mjesta (svako s 1 oglasa)
5objavljeno na najaktivniji dan (2026-10-09)
17otvoreno na stranici, bilo koje starosti
29medijalna starost, dani
33%IT (3)
0%u Europi (0)
89%na daljinu
0%s plaćom
Pokazatelj veličine: 17 otvorenih oglasa na stranici s poslovima (gruba procjena, ne broj zaposlenih). Najstariji otvoreni oglas: 155 dana.
Oglasi po mjesecima (svi otvoreni oglasi na stranici s poslovima, po datumu objave)
Mjesto rada
Na daljinu8 · 89%
Mjesto rada nije navedeno1 · 11%
Razina iskustva
Senior4 · 44%
Srednja razina (Mid)2 · 22%
Staff2 · 22%
Područje
Strategija, savjetovanje i analiza3 · 33%
DevOps / SRE / platforma / cloud2 · 22%
Podaci i strojno učenje1 · 11%
Uprava i rukovoditelji1 · 11%
Prodaja1 · 11%
Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika1 · 11%
Države
Sjedinjene Američke Države9
Gradovi
nema podataka
Poslovi u posljednjih 30 dana
Data Engineer na terenu kod klijenta
prije 15 danaIzvornik: Forward Deployed Data Engineer
Na daljinuSeniorPodaci i strojno učenjeSQL
Senior konzultant/ica, integritet plaćanja
prije 15 danaIzvornik: Senior Consultant, Payment Integrity
Na daljinuSeniorStrategija, savjetovanje i analiza
Izvornik: Senior Consultant, Health Plan Performance
Na daljinuSeniorStrategija, savjetovanje i analiza
Konzultant/ica za analitiku platitelja
prije 15 danaIzvornik: Payer Analytics Consultant
Na daljinuSrednja razina (Mid)Strategija, savjetovanje i analiza
Head of Technical Product Management
prije 15 danaIzvornik: Head of Technical Product Management
Na daljinuStaffUprava i rukovoditelji
Direktor/ica prodaje (Healthcare Payer)
prije 23 danaIzvornik: Sales Director (Healthcare Payer)
Na daljinuStaffProdaja
Senior inženjer/ka kvalitete AI sustava
prije 25 danaIzvornik: Senior AI Systems Quality Engineer
Na daljinuSeniorInženjerstvo (osim softvera) i tehnika
Vanjski suradnik/ca: DevOps Engineer
prije 26 danaIzvornik: Contractor: DevOps Engineer
Srednja razina (Mid)DevOps / SRE / platforma / cloudBashPython
Arhitekt/ica rješenja
prije 29 danaIzvornik: Solution Architect
Na daljinuDevOps / SRE / platforma / cloud
Ažurnost podataka
Zabilježeni zahtjevi: 107, pogreške: 0. Posljednji zahtjev: HTTP 304 (not_modified) u 2026-10-24 19:10 UTC, tijelo 329568 bajtova.