RoleFalcon
Svi posloviIT posloviPregledTvrtke
Hrvatski

← natrag

Charger Logistics Inc

73 otvorena radna mjesta8 % na daljinuKanadaHondurasMeksiko

LogistikaNetehnološka tvrtka s IT timomUdio IT-a 8 % od 73 radnih mjesta

Financije i pravo18%
Operacije i administracija15%
Vožnja i prijevoz11%
Strategija, savjetovanje i analiza11%
Prodaja8%
Obrti, graditeljstvo i proizvodnja8%
Ljudski potencijali / HR / zapošljavanje5%
Ostalo10%
80poslovi, posljednjih 30 dana
71novo, posljednjih 7 dana
73različita radna mjesta (svako s 1.1 oglasa)
64objavljeno na najaktivniji dan (2026-10-23)
87otvoreno na stranici, bilo koje starosti
2medijalna starost, dani
8%IT (6)
0%u Europi (0)
8%na daljinu
2%s plaćom

Pokazatelj veličine: 87 otvorenih oglasa na stranici s poslovima (gruba procjena, ne broj zaposlenih). Najstariji otvoreni oglas: 107 dana.

Oglasi po mjesecima (svi otvoreni oglasi na stranici s poslovima, po datumu objave)

110
120
010
020
030
040
050
060
072
080
095
1080

Mjesto rada

Mjesto rada nije navedeno73 · 91%
Na daljinu6 · 8%
Hibridno1 · 1%

Razina iskustva

Srednja razina (Mid)47 · 59%
Senior16 · 20%
Junior15 · 19%
Staff1 · 1%

Područje

Financije i pravo14 · 18%
Operacije i administracija12 · 15%
Strategija, savjetovanje i analiza9 · 11%
Vožnja i prijevoz9 · 11%
Obrti, graditeljstvo i proizvodnja6 · 8%
Prodaja6 · 8%
Ljudski potencijali / HR / zapošljavanje4 · 5%
DevOps / SRE / platforma / cloud4 · 5%

Države

Kanada37
Honduras17
Meksiko14
Sjedinjene Američke Države11
Kolumbija1

Gradovi

Brampton29
San Pedro Sula15
Santiago de Querétaro5
Calgary4
Mexico City3
Nuevo Laredo3
Indianapolis3
Monterrey2

Poslovi u posljednjih 30 dana

Analitičar/ka spot cijena

Izvornik: Spot Pricing Analyst
LogistikaUnited States
  • Na daljinu
  • Srednja razina (Mid)
  • Strategija, savjetovanje i analiza
prije 2 danaizvornik ↗

Dispečer/ka/CSR

Izvornik: Dispatch/CSR
LogistikaBrampton, Ontario, Canada
  • Srednja razina (Mid)
prije 2 danaizvornik ↗

Koordinator/ica održavanja

Izvornik: Maintenance Coordinator
LogistikaBrampton, Ontario, Canada
  • Srednja razina (Mid)
  • Obrti, graditeljstvo i proizvodnja
prije 2 danaizvornik ↗

Regruter/ica vozača

Izvornik: Driver Recruiter
LogistikaMontreal, Quebec, Canada
  • Srednja razina (Mid)
  • Ljudski potencijali / HR / zapošljavanje
prije 2 danaizvornik ↗

Opći računovođa

Izvornik: General Accountant
LogistikaMexico City, Mexico City, Mexico
  • Srednja razina (Mid)
  • Financije i pravo
prije 2 danaizvornik ↗

Opći računovođa

Izvornik: General Accountant
LogistikaParque Industrial Querétaro, Querétaro, Mexico
  • Srednja razina (Mid)
  • Financije i pravo
prije 2 danaizvornik ↗

HR generalist/ica

Izvornik: HR Generalist
LogistikaBrampton, Ontario, Canada
  • USD 55K–70K / godina
  • Srednja razina (Mid)
  • Ljudski potencijali / HR / zapošljavanje
prije 2 danaizvornik ↗

Djelatnik/ca u logistici

Izvornik: Logistics Representative
LogistikaSan Pedro Sula, Cortés Department, Honduras
  • Srednja razina (Mid)
  • Operacije i administracija
  • potreban jezik: španjolski
prije 2 danaizvornik ↗

Transportation KAM

Izvornik: Transportation KAM
LogistikaParque Industrial Querétaro, Querétaro, Mexico
  • Junior
prije 2 danaizvornik ↗

Key Account Manager

Izvornik: Key Account Manager
LogistikaSantiago de Querétaro, Querétaro, Mexico
  • Srednja razina (Mid)
  • Prodaja
prije 2 danaizvornik ↗

Sr Cloud Network Engineer

Izvornik: Sr Cloud Network Engineer
LogistikaBrampton, Ontario, Canada
  • Senior
  • DevOps / SRE / platforma / cloud
  • Bash
  • Python
prije 2 danaizvornik ↗

pogledajte sve poslove (80) →

Ažurnost podataka

Zabilježeni zahtjevi: 404, pogreške: 0. Posljednji zahtjev: HTTP 200 (unchanged) u 2026-10-25 20:39 UTC, tijelo 336810 bajtova.