Charger Logistics Inc
73 otvorena radna mjesta8 % na daljinuKanadaHondurasMeksiko
LogistikaNetehnološka tvrtka s IT timomUdio IT-a 8 % od 73 radnih mjesta
Financije i pravo18%
Operacije i administracija15%
Vožnja i prijevoz11%
Strategija, savjetovanje i analiza11%
Prodaja8%
Obrti, graditeljstvo i proizvodnja8%
Ljudski potencijali / HR / zapošljavanje5%
Ostalo10%
Stranica s poslovima ↗Google ↗Pretraživanje na LinkedInu ↗Sva radna mjesta u pretraživanju (73)
80poslovi, posljednjih 30 dana
71novo, posljednjih 7 dana
73različita radna mjesta (svako s 1.1 oglasa)
64objavljeno na najaktivniji dan (2026-10-23)
87otvoreno na stranici, bilo koje starosti
2medijalna starost, dani
8%IT (6)
0%u Europi (0)
8%na daljinu
2%s plaćom
Pokazatelj veličine: 87 otvorenih oglasa na stranici s poslovima (gruba procjena, ne broj zaposlenih). Najstariji otvoreni oglas: 107 dana.
Oglasi po mjesecima (svi otvoreni oglasi na stranici s poslovima, po datumu objave)
Mjesto rada
Mjesto rada nije navedeno73 · 91%
Na daljinu6 · 8%
Hibridno1 · 1%
Razina iskustva
Srednja razina (Mid)47 · 59%
Senior16 · 20%
Junior15 · 19%
Staff1 · 1%
Područje
Financije i pravo14 · 18%
Operacije i administracija12 · 15%
Strategija, savjetovanje i analiza9 · 11%
Vožnja i prijevoz9 · 11%
Obrti, graditeljstvo i proizvodnja6 · 8%
Prodaja6 · 8%
Ljudski potencijali / HR / zapošljavanje4 · 5%
DevOps / SRE / platforma / cloud4 · 5%
Države
Kanada37
Honduras17
Meksiko14
Sjedinjene Američke Države11
Kolumbija1
Gradovi
Brampton29
San Pedro Sula15
Santiago de Querétaro5
Calgary4
Mexico City3
Nuevo Laredo3
Indianapolis3
Monterrey2
Poslovi u posljednjih 30 dana
Izvornik: Transportation Operations Specialist- Srednja razina (Mid)
- Operacije i administracija
Izvornik: Reporting Analyst- Junior
- Strategija, savjetovanje i analiza
Izvornik: Overnight Operations Analyst- Srednja razina (Mid)
- Operacije i administracija
Izvornik: Transportation Claims & Subrogation Specialist- Na daljinu
- Srednja razina (Mid)
- Financije i pravo
Izvornik: Spot Pricing Analyst- Na daljinu
- Srednja razina (Mid)
- Strategija, savjetovanje i analiza
Izvornik: Senior Litigation Paralegal- Senior
- Financije i pravo
Izvornik: Treasury Operations Specialist- Srednja razina (Mid)
- Financije i pravo
Izvornik: Lead Trailer Mechanic- Senior
- Obrti, graditeljstvo i proizvodnja
Izvornik: Dispatch Logistician- Srednja razina (Mid)
- Operacije i administracija
Izvornik: Treasury Operations Specialist- Srednja razina (Mid)
- Financije i pravo
Izvornik: Site Supervisor - Industrial Construction- Srednja razina (Mid)
- Obrti, graditeljstvo i proizvodnja
Izvornik: Shunter/ Yard Hostler Izvornik: Service / Parts Advisor- Srednja razina (Mid)
- Strategija, savjetovanje i analiza
Izvornik: Service & Parts Advisor- Srednja razina (Mid)
- Strategija, savjetovanje i analiza
Izvornik: Reefer Trailer Mechanic- Srednja razina (Mid)
- Obrti, graditeljstvo i proizvodnja
Izvornik: Dispatch/CSR- Srednja razina (Mid)
Izvornik: Dispatch Coordinator- Srednja razina (Mid)
Izvornik: Accounts Payable Coordinator- Srednja razina (Mid)
- Financije i pravo
Izvornik: Truck Sales Representative Izvornik: Technical Product Manager- Senior
- Proizvod i dizajn
Izvornik: Senior Claims & Litigation Paralegal - Transportation- Na daljinu
- Senior
- Financije i pravo
Izvornik: Drivers Safety Coordinator- Srednja razina (Mid)
- Vožnja i prijevoz
Izvornik: Service & Parts Advisor- Junior
- Strategija, savjetovanje i analiza
Izvornik: Public Policy & Government Affairs Specialist- Na daljinu
- Srednja razina (Mid)
- Strategija, savjetovanje i analiza
Izvornik: Maintenance Coordinator- Srednja razina (Mid)
- Obrti, graditeljstvo i proizvodnja
Izvornik: Driver Recruiter- Srednja razina (Mid)
- Ljudski potencijali / HR / zapošljavanje
Izvornik: Transportation Warranty Analyst- Srednja razina (Mid)
- Obrti, graditeljstvo i proizvodnja
Izvornik: Building Maintenance Coordinator- Srednja razina (Mid)
- Obrti, graditeljstvo i proizvodnja
Izvornik: General Accountant- Srednja razina (Mid)
- Financije i pravo
Izvornik: General Accountant- Srednja razina (Mid)
- Financije i pravo
Izvornik: HR Generalist- USD 55K–70K / godina
- Srednja razina (Mid)
- Ljudski potencijali / HR / zapošljavanje
Izvornik: Claims Adjuster- Srednja razina (Mid)
- Financije i pravo
Izvornik: Truck & Trailer Technician- Junior
- Vožnja i prijevoz
Izvornik: Truck & Trailer Technician- Srednja razina (Mid)
- Vožnja i prijevoz
Izvornik: Overnight Logistics Representative- Srednja razina (Mid)
- Operacije i administracija
Izvornik: Logistics Support Specialist- Srednja razina (Mid)
- Customer success i korisnička podrška
Izvornik: Administrative Assistant- Srednja razina (Mid)
- Operacije i administracija
Izvornik: Logistics Representative- Srednja razina (Mid)
- Operacije i administracija
- potreban jezik: španjolski
Izvornik: Logistics Coordinator - Weekend Shift- Srednja razina (Mid)
- Operacije i administracija
Izvornik: Junior Logistics Coordinator - Weekends shift- Junior
- Operacije i administracija
- potreban jezik: španjolski
Izvornik: Dispatch Coordinator - Afternoon Shift- Junior
- potreban jezik: španjolski
Izvornik: Junior Logistics Operations Representative- Junior
- Operacije i administracija
Izvornik: Dispatch Coordinator - After Hours- Srednja razina (Mid)
Izvornik: Transportation KAM- Junior
Izvornik: Drivers Support Coordinator- Srednja razina (Mid)
- Vožnja i prijevoz
Izvornik: Solution Architect- .NET (microservices)- Senior
- DevOps / SRE / platforma / cloud
Izvornik: Key Account Manager- Srednja razina (Mid)
- Prodaja
Izvornik: Inside Sales Representative Izvornik: Sr Cloud Network Engineer- Senior
- DevOps / SRE / platforma / cloud
- Bash
- Python
Izvornik: Senior Microsoft 365 Engineer- Senior
- Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika
pogledajte sve poslove (80) →
Ažurnost podataka
Zabilježeni zahtjevi: 404, pogreške: 0. Posljednji zahtjev: HTTP 200 (unchanged) u 2026-10-25 20:39 UTC, tijelo 336810 bajtova.