RoleFalcon
Svi posloviIT posloviPregledTvrtke
Hrvatski

← natrag

CYM Living LLC

6 otvorenih radnih mjestaSjedinjene Američke Države

Nekretnine, graditeljstvo i proptechNetehnološka tvrtkaUdio IT-a 0 % od 6 radnih mjesta

Uprava i rukovoditelji50%
Obrti, graditeljstvo i proizvodnja33%
Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika17%
6poslovi, posljednjih 30 dana
0novo, posljednjih 7 dana
6različita radna mjesta (svako s 1 oglasa)
2objavljeno na najaktivniji dan (2026-10-06)
25otvoreno na stranici, bilo koje starosti
86medijalna starost, dani
0%IT (0)
0%u Europi (0)
0%na daljinu
50%s plaćom

Pokazatelj veličine: 25 otvorenih oglasa na stranici s poslovima (gruba procjena, ne broj zaposlenih). Najstariji otvoreni oglas: 491 dana.

Oglasi po mjesecima (svi otvoreni oglasi na stranici s poslovima, po datumu objave)

111
120
010
021
031
041
050
060
074
083
094
106

Mjesto rada

Mjesto rada nije navedeno6 · 100%

Razina iskustva

Junior2 · 33%
Srednja razina (Mid)1 · 17%

Područje

Uprava i rukovoditelji3 · 50%
Obrti, graditeljstvo i proizvodnja2 · 33%
Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika1 · 17%

Države

Sjedinjene Američke Države6

Gradovi

Chicago3
Elkhart1
Fort Wayne1
Indianapolis1

Poslovi u posljednjih 30 dana

Voditelj/ica nekretnina

Izvornik: Property Manager
Nekretnine, graditeljstvo i proptechElkhart, Indiana, United States
  • Srednja razina (Mid)
  • Uprava i rukovoditelji
prije 9 danaizvornik ↗

Voditelj/ica održavanja

Izvornik: Maintenance Manager
Nekretnine, graditeljstvo i proptechChicago, Illinois, United States
  • USD 55K–65K / godina
  • Obrti, graditeljstvo i proizvodnja
prije 12 danaizvornik ↗

Voditelj/ica područja

Izvornik: Area Manager
Nekretnine, graditeljstvo i proptechChicago, Illinois, United States
  • USD 70K–90K / godina
  • Uprava i rukovoditelji
prije 13 danaizvornik ↗

Tehničar/ka održavanja

Izvornik: Maintenance Technician
Nekretnine, graditeljstvo i proptechFort Wayne, Indiana, United States
  • Junior
  • Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika
prije 16 danaizvornik ↗

Pomoćni radnik/ica za održavanje

Izvornik: Maintenance Helper
Nekretnine, graditeljstvo i proptechChicago, Illinois, United States
  • USD 20–21 / sat
  • Junior
  • Obrti, graditeljstvo i proizvodnja
prije 22 danaizvornik ↗

Ažurnost podataka

Zabilježeni zahtjevi: 22, pogreške: 0. Posljednji zahtjev: HTTP 200 (unchanged) u 2026-10-28 05:39 UTC, tijelo 119289 bajtova.