D-ploy
23 otvorena radna mjesta3 % na daljinuČeškaBelgijaSlovenija
Savjetovanje, agencije i poslovne uslugeNetehnološka tvrtka s IT timomUdio IT-a 35 % od 23 radnih mjesta
IT podrška i administracija37%
Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika17%
Ljudski potencijali / HR / zapošljavanje13%
Upravljanje projektima i programima13%
Financije i pravo7%
Strategija, savjetovanje i analiza7%
Operacije i administracija3%
Ostalo3%
Stranica s poslovima ↗Google ↗Pretraživanje na LinkedInu ↗Sva radna mjesta u pretraživanju (23)
30poslovi, posljednjih 30 dana
12novo, posljednjih 7 dana
23različita radna mjesta (svako s 1.3 oglasa)
5objavljeno na najaktivniji dan (2026-10-20)
86otvoreno na stranici, bilo koje starosti
61medijalna starost, dani
37%IT (11)
93%u Europi (28)
3%na daljinu
0%s plaćom
Pokazatelj veličine: 86 otvorenih oglasa na stranici s poslovima (gruba procjena, ne broj zaposlenih). Najstariji otvoreni oglas: 1835 dana.
Oglasi po mjesecima (svi otvoreni oglasi na stranici s poslovima, po datumu objave)
Mjesto rada
Mjesto rada nije navedeno14 · 47%
Na lokaciji14 · 47%
Hibridno1 · 3%
Na daljinu1 · 3%
Razina iskustva
Srednja razina (Mid)20 · 67%
Senior3 · 10%
Junior3 · 10%
Područje
IT podrška i administracija11 · 37%
Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika5 · 17%
Upravljanje projektima i programima4 · 13%
Ljudski potencijali / HR / zapošljavanje4 · 13%
Strategija, savjetovanje i analiza2 · 7%
Financije i pravo2 · 7%
Operacije i administracija1 · 3%
Države
Češka7
Belgija6
Slovenija5
Poljska3
Njemačka3
Rumunjska2
Švicarska2
Turska2
Gradovi
Prague7
Gent6
Ljubljana3
Warsaw3
Bucharest2
Bratislava1
Schaffhausen1
Torre Annunziata1
Poslovi u posljednjih 30 dana
Voditelj/ica transformacije i promjena
prije 1 danIzvornik: Transformation & Change Manager
Strategija, savjetovanje i analiza
Project Manager - usluge radnog mjesta
prije 3 danaIzvornik: Project Manager - Workplace Services
Upravljanje projektima i programima
Senior PMO za transformaciju
prije 3 danaIzvornik: Senior Transformation PMO
SeniorUpravljanje projektima i programima
Project Manager - Network Services
prije 3 danaIzvornik: Project Manager - Network Services
Upravljanje projektima i programima
Izvornik: IT/OT Support Specialist (Onsite, Lendava, Slovenian/English, Field Service)
Na lokacijiSrednja razina (Mid)IT podrška i administracija
Voditelj/ica HR-a (engleski i njemački)
prije 4 danaIzvornik: HR Manager (English & German)
Srednja razina (Mid)Ljudski potencijali / HR / zapošljavanjepotreban jezik: njemački
Izvornik: Business Analyst - M365 Data Classification & Information Governance
Srednja razina (Mid)Strategija, savjetovanje i analiza
Izvornik: Technical Lead - Microsoft Purview & M365 Security
Senior
Izvornik: Project Manager - Microsoft 365 Security & Data Protection
SeniorUpravljanje projektima i programima
Izvornik: In-House Legal Counsel - Contracts & Employment Law
Financije i pravo
Pripravnik/ica za nabavu i sourcing
prije 5 danaIzvornik: Procurement and Sourcing Intern
JuniorOperacije i administracija
Izvornik: Onsite Support Engineer (Schaffhausen, Onsite, 1st level support, VPN)
Na lokacijiJuniorInženjerstvo (osim softvera) i tehnika
Izvornik: IT/OT Support Specialist (Onsite, Torre Annunziata, English)
Na lokacijiSrednja razina (Mid)IT podrška i administracijapotreban jezik: talijanski
Izvornik: IT Onsite Support (DE-Grosswallstadt, L1, L2 Support, Englisch, Deutsch)
Na lokacijiSrednja razina (Mid)IT podrška i administracijapotreban jezik: njemačkiDE
Izvornik: IT Infrastructure / Onsite Support (ITIL, 1st/2nd, Support)
Na lokacijiSrednja razina (Mid)IT podrška i administracijapotreban jezik: poljski
Izvornik: Onsite Support Engineer (Nuremberg, L1/L2 Support, Deutsch+Englisch)
Na lokacijiSrednja razina (Mid)Inženjerstvo (osim softvera) i tehnikapotreban jezik: njemačkiDE
Izvornik: IT Service Administrator (Basel, Onsite, English, German)
Na lokacijiSrednja razina (Mid)IT podrška i administracijapotreban jezik: njemački
Izvornik: IT Site Admin (Vorort, Zeitz, Vollzeit, Deutsch+Englisch)
Srednja razina (Mid)IT podrška i administracijapotreban jezik: njemačkiDE
Izvornik: Infrastructure Manager (Kurtköy, Onsite, English, Helpdesk, GxP)
Na lokacijiSrednja razina (Mid)IT podrška i administracija
HR specijalist/ica (Prague, Hybrid, Full-time)
prije 16 danaIzvornik: HR Specialist (Prague, Hybrid, Full-time)
HibridnoSrednja razina (Mid)Ljudski potencijali / HR / zapošljavanje
Izvornik: Financial Analyst Intern (University student)
JuniorFinancije i pravo
Izvornik: Onsite IT Support (Onsite, Ljubljana, Slovenian/English, Field Service)
Na lokacijiSrednja razina (Mid)IT podrška i administracija
Izvornik: Onsite IT Support (Onsite, Lendava, Slovenian/English, Field Service)
Na lokacijiSrednja razina (Mid)IT podrška i administracija
Izvornik: IT/OT Support Specialist (Onsite, Kurtköy, Turkish/English, Field Service)
Na lokacijiSrednja razina (Mid)IT podrška i administracija
Konzultant/ica za obračun plaća
prije 19 danaIzvornik: Payroll Consultant
Srednja razina (Mid)Ljudski potencijali / HR / zapošljavanje
Izvornik: Onsite Support Engineer (Sofia, 1/2L Support, English/Bulgarian)
Na lokacijiSrednja razina (Mid)Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika
HR specijalist/ica s njemačkim
prije 19 danaIzvornik: HR specialist with German
Srednja razina (Mid)Ljudski potencijali / HR / zapošljavanje
Inženjer/ka podrške na lokaciji (Sarajevo)
prije 22 danaIzvornik: Onsite Support Engineer (Sarajevo)
Na lokacijiSrednja razina (Mid)Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika
Izvornik: Onsite Support Engineer (Belgrade, Part-time)
Na lokacijiSrednja razina (Mid)Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika
Izvornik: Service Desk Agent (Deutsch, Französisch, Remote, EU) (m/w/d)
Na daljinuSrednja razina (Mid)IT podrška i administracijapotreban jezik: njemačkiDE
Ažurnost podataka
Zabilježeni zahtjevi: 224, pogreške: 0. Posljednji zahtjev: HTTP 200 (unchanged) u 2026-10-24 08:38 UTC, tijelo 398755 bajtova.