Datamark, Inc.
30 otvorenih radnih mjesta17 % na daljinuIndijaSjedinjene Američke DržaveMeksiko
Savjetovanje, agencije i poslovne uslugeNetehnološka tvrtkaUdio IT-a 0 % od 30 radnih mjesta
Operacije i administracija27%
Kreativa, mediji i pisanje20%
Ljudski potencijali / HR / zapošljavanje13%
Customer success i korisnička podrška10%
Uprava i rukovoditelji10%
Zdravstvo7%
Financije i pravo7%
Ostalo3%
Stranica s poslovima ↗Google ↗Pretraživanje na LinkedInu ↗Sva radna mjesta u pretraživanju (30)
30poslovi, posljednjih 30 dana
11novo, posljednjih 7 dana
30različita radna mjesta (svako s 1 oglasa)
6objavljeno na najaktivniji dan (2026-10-09)
80otvoreno na stranici, bilo koje starosti
50medijalna starost, dani
0%IT (0)
0%u Europi (0)
17%na daljinu
0%s plaćom
Pokazatelj veličine: 80 otvorenih oglasa na stranici s poslovima (gruba procjena, ne broj zaposlenih). Najstariji otvoreni oglas: 640 dana.
Oglasi po mjesecima (svi otvoreni oglasi na stranici s poslovima, po datumu objave)
Mjesto rada
Mjesto rada nije navedeno23 · 77%
Na daljinu5 · 17%
Na lokaciji1 · 3%
Hibridno1 · 3%
Razina iskustva
Srednja razina (Mid)21 · 70%
Junior4 · 13%
Staff3 · 10%
Senior2 · 7%
Područje
Operacije i administracija8 · 27%
Kreativa, mediji i pisanje6 · 20%
Ljudski potencijali / HR / zapošljavanje4 · 13%
Customer success i korisnička podrška3 · 10%
Uprava i rukovoditelji3 · 10%
Financije i pravo2 · 7%
Upravljanje projektima i programima1 · 3%
Zdravstvo1 · 3%
Države
Indija16
Sjedinjene Američke Države10
Meksiko4
Gradovi
El Paso10
Chennai8
Mumbai6
Thāne3
Chihuahua2
Poslovi u posljednjih 30 dana
Site Leader
prije 1 danSrednja razina (Mid)potreban jezik: španjolski
Customs Clerk (2nd Shift)
prije 1 danJuniorOperacije i administracija
Senior Project Manager (BPO)
prije 2 danaIzvornik: Senior Project Manager (BPO)
SeniorUpravljanje projektima i programima
Tumač/ica za francuski jezik
prije 2 danaIzvornik: French Language Interpreter
Na daljinuJuniorKreativa, mediji i pisanjepotreban jezik: francuski
Nadzornik/ica medicinskih potraživanja
prije 3 danaIzvornik: Medical Claims Supervisor
Srednja razina (Mid)Zdravstvo
Tumač/ica za korejski jezik
prije 3 danaIzvornik: Korean Language Interpreter
Srednja razina (Mid)Kreativa, mediji i pisanje
Tumač/ica za hindi
prije 3 danaIzvornik: Hindi Interpreter
Na daljinuSrednja razina (Mid)Kreativa, mediji i pisanje
Financial Analyst
prije 4 danaSrednja razina (Mid)Financije i pravo
Dvojezični djelatnik/ca korisničke podrške II
prije 4 danaIzvornik: Bilingual Customer Service Representative II
Srednja razina (Mid)Customer success i korisnička podrškapotreban jezik: španjolski
Direktor/ica globalnih objekata
prije 5 danaIzvornik: Director of Global Facilities
StaffOperacije i administracija
Voditelj/ica obuke i kvalitete
prije 7 danaIzvornik: Training and Quality Manager
Srednja razina (Mid)Uprava i rukovoditelji
Izvornik: Training & Quality Assistant Manager - Back Office
Srednja razina (Mid)Operacije i administracija
Supervizor/ica kontakt centra
prije 9 danaIzvornik: Contact Center Supervisor
Srednja razina (Mid)Customer success i korisnička podrška
French - English Bilingual Interpreter
prije 10 danaNa daljinuJuniorKreativa, mediji i pisanjepotreban jezik: francuski
Senior Manager
prije 13 danaStaffUprava i rukovoditeljipotreban jezik: španjolski
Pomoćnik/ca voditelja back officea
prije 13 danaIzvornik: Back Office Assistant Manager
Srednja razina (Mid)Operacije i administracija
Site Recruiting Assistant
prije 15 danaSrednja razina (Mid)Ljudski potencijali / HR / zapošljavanje
Recruiter
prije 15 danaIzvornik: Recruiter
Srednja razina (Mid)Ljudski potencijali / HR / zapošljavanje
HR specijalist/ica
prije 15 danaIzvornik: HR Specialist
Srednja razina (Mid)Ljudski potencijali / HR / zapošljavanje
German Language Interpreter
prije 15 danaNa daljinuSrednja razina (Mid)Kreativa, mediji i pisanjepotreban jezik: njemački
Izvornik: Asistente de Adquisicion de Talento / Talent Acquisition Assistant
Srednja razina (Mid)Ljudski potencijali / HR / zapošljavanje
Senior voditelj/ica operacija
prije 16 danaIzvornik: Senior Manager Operations
StaffOperacije i administracija
Tumač/ica za ruski jezik
prije 16 danaIzvornik: Russian Language Interpreter
Srednja razina (Mid)Kreativa, mediji i pisanje
Trener/ica kontakt centra - Usluge tumačenja
prije 17 danaIzvornik: Contact Center Trainer - Interpretation Services
Na daljinuSrednja razina (Mid)Customer success i korisnička podrška
Customs Clerk (Hybrid WFH)
prije 24 danaHibridnoSrednja razina (Mid)Operacije i administracija
Voditelj/ica back officea
prije 24 danaIzvornik: Back Office Manager
Srednja razina (Mid)Operacije i administracija
Ažurnost podataka
Zabilježeni zahtjevi: 44, pogreške: 0. Posljednji zahtjev: HTTP 200 (unchanged) u 2026-10-24 04:57 UTC, tijelo 303061 bajtova.