Dentons
16 otvorenih radnih mjesta44 % na daljinuPoljskaItalijaUjedinjeno Kraljevstvo
Savjetovanje, agencije i poslovne uslugeNetehnološka tvrtka s IT timomUdio IT-a 12 % od 16 radnih mjesta
Financije i pravo22%
Uprava i rukovoditelji17%
IT podrška i administracija11%
Prodaja6%
Ljudski potencijali / HR / zapošljavanje6%
Operacije i administracija6%
Strategija, savjetovanje i analiza6%
Ostalo28%
Stranica s poslovima ↗Google ↗Pretraživanje na LinkedInu ↗Sva radna mjesta u pretraživanju (16)
18poslovi, posljednjih 30 dana
4novo, posljednjih 7 dana
16različita radna mjesta (svako s 1.1 oglasa)
5objavljeno na najaktivniji dan (2026-10-13)
61otvoreno na stranici, bilo koje starosti
92medijalna starost, dani
11%IT (2)
83%u Europi (15)
44%na daljinu
17%s plaćom
Pokazatelj veličine: 61 otvorenih oglasa na stranici s poslovima (gruba procjena, ne broj zaposlenih). Najstariji otvoreni oglas: 2150 dana.
Oglasi po mjesecima (svi otvoreni oglasi na stranici s poslovima, po datumu objave)
Mjesto rada
Na daljinu8 · 44%
Mjesto rada nije navedeno7 · 39%
Hibridno3 · 17%
Razina iskustva
Srednja razina (Mid)9 · 50%
Junior5 · 28%
Staff1 · 6%
Područje
Financije i pravo4 · 22%
Uprava i rukovoditelji3 · 17%
IT podrška i administracija2 · 11%
Strategija, savjetovanje i analiza1 · 6%
Operacije i administracija1 · 6%
Prodaja1 · 6%
Ljudski potencijali / HR / zapošljavanje1 · 6%
Države
Poljska10
Italija3
Ujedinjeno Kraljevstvo3
Češka2
Kanada2
Sjedinjene Američke Države2
Australija1
Gradovi
Warsaw6
Milan2
Prague2
Toronto2
Rome1
Poslovi u posljednjih 30 dana
Izvornik: Internship - Banking and Finance Team - Milan
JuniorFinancije i pravo
Izvornik: Key Clients Finance Internship (Dentons Business Services EMEA)
JuniorFinancije i pravopotreban jezik: poljski
Izvornik: Global SAP SuccessFactors Support Analyst
Na daljinuSrednja razina (Mid)IT podrška i administracija
Kurikularna praksa - Corporate M&A Team - Rome
prije 4 danaIzvornik: Curricular Internship - Corporate M&A Team - Rome
JuniorStrategija, savjetovanje i analiza
Virtualni asistent/ica
prije 8 danaIzvornik: Virtual Assistant
Na daljinuSrednja razina (Mid)Operacije i administracija
Global Sector Manager
prije 11 danaIzvornik: Global Sector Manager
USD 100K–124K / godinaNa daljinuSrednja razina (Mid)Uprava i rukovoditelji
Global Sector Manager
prije 11 danaIzvornik: Global Sector Manager
Na daljinuSrednja razina (Mid)Uprava i rukovoditelji
Global Head of Sector Program
prije 11 danaIzvornik: Global Head of Sector Program
Na daljinuStaffUprava i rukovoditelji
Koordinator/ica globalnih klijenata i tržišta
prije 11 danaIzvornik: Global Clients&Markets Coordinator
USD 34K–43K / godinaNa daljinuSrednja razina (Mid)
Koordinator/ica globalnih klijenata i tržišta
prije 11 danaIzvornik: Global Clients&Markets Coordinator
Na daljinuSrednja razina (Mid)
Izvornik: Service Desk Technician (Dentons Europe Services)
IT podrška i administracija
Specijalist/ica za procese prihoda
prije 16 danaIzvornik: Revenue Process Specialist
HibridnoSrednja razina (Mid)
Izvornik: Marketing and Business Development Specialist (fixed term contract)
HibridnoSrednja razina (Mid)Prodaja
HR specijalist/ica za obračun plaća i izvještavanje
prije 16 danaIzvornik: HR Payroll and Reporting Specialist
HibridnoSrednja razina (Mid)Ljudski potencijali / HR / zapošljavanjepotreban jezik: poljski
Izvornik: Cash Collection Finance Internship (Dentons Business Services EMEA)
JuniorFinancije i pravopotreban jezik: poljski
Asistent/ica za naplatu
prije 24 danaIzvornik: Billing Assistant
EUR 40K–42K / godinaJuniorFinancije i pravo
Ažurnost podataka
Zabilježeni zahtjevi: 61, pogreške: 0. Posljednji zahtjev: HTTP 200 (unchanged) u 2026-10-24 09:23 UTC, tijelo 420893 bajtova.