RoleFalconSvi posloviIT posloviPregledTvrtkeAžurirano prije 1 min
Hrvatski
Prijava
Esta página está disponível em Português.Mudar×

← natrag

Dentons

16 otvorenih radnih mjesta44 % na daljinuPoljskaItalijaUjedinjeno Kraljevstvo

Savjetovanje, agencije i poslovne uslugeNetehnološka tvrtka s IT timomUdio IT-a 12 % od 16 radnih mjesta

Financije i pravo22%
Uprava i rukovoditelji17%
IT podrška i administracija11%
Prodaja6%
Ljudski potencijali / HR / zapošljavanje6%
Operacije i administracija6%
Strategija, savjetovanje i analiza6%
Ostalo28%
18poslovi, posljednjih 30 dana
4novo, posljednjih 7 dana
16različita radna mjesta (svako s 1.1 oglasa)
5objavljeno na najaktivniji dan (2026-10-13)
61otvoreno na stranici, bilo koje starosti
92medijalna starost, dani
11%IT (2)
83%u Europi (15)
44%na daljinu
17%s plaćom

Pokazatelj veličine: 61 otvorenih oglasa na stranici s poslovima (gruba procjena, ne broj zaposlenih). Najstariji otvoreni oglas: 2150 dana.

Oglasi po mjesecima (svi otvoreni oglasi na stranici s poslovima, po datumu objave)

110
120
010
024
032
041
053
065
077
084
098
1017

Mjesto rada

Na daljinu8 · 44%
Mjesto rada nije navedeno7 · 39%
Hibridno3 · 17%

Razina iskustva

Srednja razina (Mid)9 · 50%
Junior5 · 28%
Staff1 · 6%

Područje

Financije i pravo4 · 22%
Uprava i rukovoditelji3 · 17%
IT podrška i administracija2 · 11%
Strategija, savjetovanje i analiza1 · 6%
Operacije i administracija1 · 6%
Prodaja1 · 6%
Ljudski potencijali / HR / zapošljavanje1 · 6%

Države

Poljska10
Italija3
Ujedinjeno Kraljevstvo3
Češka2
Kanada2
Sjedinjene Američke Države2
Australija1

Gradovi

Warsaw6
Milan2
Prague2
Toronto2
Rome1

Poslovi u posljednjih 30 dana

Izvornik: Internship - Banking and Finance Team - Milan
Dentons·Savjetovanje, agencije i poslovne usluge·Milan, Metropolitan City of Milan, Italyizvornik ↗
JuniorFinancije i pravo
Izvornik: Key Clients Finance Internship (Dentons Business Services EMEA)
Dentons·Savjetovanje, agencije i poslovne usluge·Warsaw, Masovian Voivodeship, Polandizvornik ↗
JuniorFinancije i pravopotreban jezik: poljski
Izvornik: Global SAP SuccessFactors Support Analyst
Dentons·Savjetovanje, agencije i poslovne usluge·Australiaizvornik ↗
Na daljinuSrednja razina (Mid)IT podrška i administracija
Izvornik: Curricular Internship - Corporate M&A Team - Rome
Dentons·Savjetovanje, agencije i poslovne usluge·Rome, Metropolitan City of Rome, Italyizvornik ↗
JuniorStrategija, savjetovanje i analiza
Izvornik: Virtual Assistant
Dentons·Savjetovanje, agencije i poslovne usluge·Prague, Prague, Czechiaizvornik ↗
Na daljinuSrednja razina (Mid)Operacije i administracija
Izvornik: Global Sector Manager
Dentons·Savjetovanje, agencije i poslovne usluge·United States | Toronto, Ontario, Canadaizvornik ↗
USD 100K–124K / godinaNa daljinuSrednja razina (Mid)Uprava i rukovoditelji
Izvornik: Global Sector Manager
Dentons·Savjetovanje, agencije i poslovne usluge·United Kingdom | Polandizvornik ↗
Na daljinuSrednja razina (Mid)Uprava i rukovoditelji
Izvornik: Global Head of Sector Program
Dentons·Savjetovanje, agencije i poslovne usluge·United Kingdom | Polandizvornik ↗
Na daljinuStaffUprava i rukovoditelji
Izvornik: Global Clients&Markets Coordinator
Dentons·Savjetovanje, agencije i poslovne usluge·Toronto, Ontario, Canada | United Statesizvornik ↗
USD 34K–43K / godinaNa daljinuSrednja razina (Mid)
Izvornik: Global Clients&Markets Coordinator
Dentons·Savjetovanje, agencije i poslovne usluge·United Kingdom | Polandizvornik ↗
Na daljinuSrednja razina (Mid)
Izvornik: Service Desk Technician (Dentons Europe Services)
Dentons·Savjetovanje, agencije i poslovne usluge·Prague, Prague, Czechiaizvornik ↗
IT podrška i administracija
Izvornik: Revenue Process Specialist
Dentons·Savjetovanje, agencije i poslovne usluge·Warsaw, Masovian Voivodeship, Polandizvornik ↗
HibridnoSrednja razina (Mid)
Izvornik: Marketing and Business Development Specialist (fixed term contract)
Dentons·Savjetovanje, agencije i poslovne usluge·Warsaw, Masovian Voivodeship, Polandizvornik ↗
HibridnoSrednja razina (Mid)Prodaja
Izvornik: HR Payroll and Reporting Specialist
Dentons·Savjetovanje, agencije i poslovne usluge·Warsaw, Masovian Voivodeship, Polandizvornik ↗
HibridnoSrednja razina (Mid)Ljudski potencijali / HR / zapošljavanjepotreban jezik: poljski
Izvornik: Ambasadorka / Ambasador Dentons
Dentons·Savjetovanje, agencije i poslovne usluge·Polandizvornik ↗
Na daljinuPL
Izvornik: Cash Collection Finance Internship (Dentons Business Services EMEA)
Dentons·Savjetovanje, agencije i poslovne usluge·Warsaw, Masovian Voivodeship, Polandizvornik ↗
JuniorFinancije i pravopotreban jezik: poljski

Kopista/Kopistka

prije 22 dana
Izvornik: Kopista/Kopistka
Dentons·Savjetovanje, agencije i poslovne usluge·Warsaw, Masovian Voivodeship, Polandizvornik ↗
PL
Izvornik: Billing Assistant
Dentons·Savjetovanje, agencije i poslovne usluge·Milan, Metropolitan City of Milan, Italyizvornik ↗
EUR 40K–42K / godinaJuniorFinancije i pravo

Ažurnost podataka

Zabilježeni zahtjevi: 61, pogreške: 0. Posljednji zahtjev: HTTP 200 (unchanged) u 2026-10-24 09:23 UTC, tijelo 420893 bajtova.