Delaware Nation Industries
33 otvorena radna mjesta3 % na daljinuSjedinjene Američke Države
Javni sektor, obrazovanje i neprofitne organizacijeNetehnološka tvrtka s IT timomUdio IT-a 39 % od 33 radnih mjesta
DevOps / SRE / platforma / cloud24%
Operacije i administracija18%
Strategija, savjetovanje i analiza15%
Informacijska sigurnost6%
Marketing i komunikacije6%
Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika6%
Full-stack razvoj3%
Ostalo6%
Stranica s poslovima ↗Google ↗Pretraživanje na LinkedInu ↗Sva radna mjesta u pretraživanju (33)
33poslovi, posljednjih 30 dana
2novo, posljednjih 7 dana
33različita radna mjesta (svako s 1 oglasa)
7objavljeno na najaktivniji dan (2026-10-06)
45otvoreno na stranici, bilo koje starosti
20medijalna starost, dani
39%IT (13)
0%u Europi (0)
3%na daljinu
73%s plaćom
Pokazatelj veličine: 45 otvorenih oglasa na stranici s poslovima (gruba procjena, ne broj zaposlenih). Najstariji otvoreni oglas: 592 dana.
Oglasi po mjesecima (svi otvoreni oglasi na stranici s poslovima, po datumu objave)
Mjesto rada
Mjesto rada nije navedeno32 · 97%
Na daljinu1 · 3%
Razina iskustva
Srednja razina (Mid)16 · 48%
Senior10 · 30%
Junior1 · 3%
Područje
DevOps / SRE / platforma / cloud8 · 24%
Operacije i administracija6 · 18%
Strategija, savjetovanje i analiza5 · 15%
Informacijska sigurnost2 · 6%
Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika2 · 6%
Marketing i komunikacije2 · 6%
IT podrška i administracija1 · 3%
Full-stack razvoj1 · 3%
Države
Sjedinjene Američke Države33
Gradovi
Washington9
Arlington6
Wright4
Virginia Beach3
Alexandria2
Hampton2
Atlanta1
Norman1
Poslovi u posljednjih 30 dana
Izvornik: Cybersecurity System Engineer-306341- USD 140K–145K / godina
- Senior
- DevOps / SRE / platforma / cloud
- C
- C#
- C++
Izvornik: Client System Administrator - 304705A- Srednja razina (Mid)
- DevOps / SRE / platforma / cloud
Izvornik: Cyber Security Analyst - 306211- USD 105K–115K / godina
- Srednja razina (Mid)
- Informacijska sigurnost
Izvornik: VMware Subject Matter Expert - 557129- Srednja razina (Mid)
Izvornik: Archive Records Specialist (Short-Term)-305928 Izvornik: Application Support Analyst- Srednja razina (Mid)
- Strategija, savjetovanje i analiza
Izvornik: IT Security Technical Analyst-536164- USD 165K–170K / godina
- Senior
- IT podrška i administracija
Izvornik: Special Assistant- USD 95K–100K / godina
- Srednja razina (Mid)
- Operacije i administracija
Izvornik: Senior Administrative Assistant-540207- USD 90K–100K / godina
- Senior
- Operacije i administracija
Izvornik: Senior Administrative Assistant-540206- USD 90K–100K / godina
- Senior
- Operacije i administracija
Izvornik: System Administrator - 305510- Srednja razina (Mid)
- DevOps / SRE / platforma / cloud
Izvornik: Senior Linux System Administrator - 306502- USD 120K–125K / godina
- Senior
- DevOps / SRE / platforma / cloud
Izvornik: Junior System Administrator- USD 75K–85K / godina
- Junior
- DevOps / SRE / platforma / cloud
- SQL
Izvornik: Intelligence Analyst III-306375- USD 110K–115K / godina
- Srednja razina (Mid)
- Strategija, savjetovanje i analiza
Izvornik: Information Systems Security Manager (ISSM) -305308- USD 135K–150K / godina
- Srednja razina (Mid)
- Informacijska sigurnost
Izvornik: Full Stack Developer- USD 130K–135K / godina
- Srednja razina (Mid)
- Full-stack razvoj
- C#
- JavaScript
- SQL
Izvornik: Field Service Technician- USD 95K–100K / godina
- Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika
Izvornik: Software Developer - Cloud Data Pipelines- USD 150K–170K / godina
- Srednja razina (Mid)
- Razvoj softvera (općenito)
Izvornik: Cloud Engineer - AWS Data Platforms- USD 150K–170K / godina
- Srednja razina (Mid)
- DevOps / SRE / platforma / cloud
Izvornik: System Administrator - 305311- USD 95K–110K / godina
- Senior
- DevOps / SRE / platforma / cloud
Izvornik: System Administrator - 3014-07- Srednja razina (Mid)
- DevOps / SRE / platforma / cloud
Izvornik: Senior Advisor-536430-A- USD 170K–175K / godina
- Senior
- Strategija, savjetovanje i analiza
Izvornik: Content Writer (Part Time)- Na daljinu
- Marketing i komunikacije
Izvornik: Visual Communications Specialist-536244- USD 95K–100K / godina
- Marketing i komunikacije
Izvornik: Talent Management Senior Advisor- USD 140K–150K / godina
- Senior
- Strategija, savjetovanje i analiza
Izvornik: Staff Assistant- USD 110K–115K / godina
- Operacije i administracija
Izvornik: Senior Staff Assistant-540195- USD 135K–140K / godina
- Senior
- Operacije i administracija
Izvornik: Senior Program Manager-540197- USD 165K–175K / godina
- Senior
- Upravljanje projektima i programima
Izvornik: Network Administrator 306218- USD 105K–115K / godina
- Srednja razina (Mid)
- Operacije i administracija
Izvornik: Intelligence Research Specialist 203504- Srednja razina (Mid)
- Znanost i istraživanje
Izvornik: RF Systems Engineer II - 303207- Srednja razina (Mid)
- Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika
Izvornik: Intelligence Analyst II-306321-B- USD 95K–100K / godina
- Srednja razina (Mid)
- Strategija, savjetovanje i analiza
Izvornik: Contracts Management Specialist-540179- USD 90K–100K / godina
- Uprava i rukovoditelji
Ažurnost podataka
Zabilježeni zahtjevi: 111, pogreške: 0. Posljednji zahtjev: HTTP 200 (unchanged) u 2026-10-27 01:27 UTC, tijelo 259962 bajtova.