fairlife
23 otvorena radna mjestaSjedinjene Američke Države
E-trgovina i maloprodajaNetehnološka tvrtka s IT timomUdio IT-a 13 % od 23 radnih mjesta
Obrti, graditeljstvo i proizvodnja30%
Operacije i administracija17%
Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika13%
Ljudski potencijali / HR / zapošljavanje9%
IT podrška i administracija9%
Podaci i strojno učenje4%
Financije i pravo4%
Ostalo4%
Stranica s poslovima ↗Google ↗Pretraživanje na LinkedInu ↗Sva radna mjesta u pretraživanju (23)
23poslovi, posljednjih 30 dana
4novo, posljednjih 7 dana
23različita radna mjesta (svako s 1 oglasa)
4objavljeno na najaktivniji dan (2026-10-05)
57otvoreno na stranici, bilo koje starosti
39medijalna starost, dani
13%IT (3)
0%u Europi (0)
0%na daljinu
70%s plaćom
Pokazatelj veličine: 57 otvorenih oglasa na stranici s poslovima (gruba procjena, ne broj zaposlenih). Najstariji otvoreni oglas: 333 dana.
Oglasi po mjesecima (svi otvoreni oglasi na stranici s poslovima, po datumu objave)
Mjesto rada
Mjesto rada nije navedeno23 · 100%
Razina iskustva
Junior3 · 13%
Srednja razina (Mid)3 · 13%
Senior2 · 9%
Staff2 · 9%
Područje
Obrti, graditeljstvo i proizvodnja7 · 30%
Operacije i administracija4 · 17%
Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika3 · 13%
Ljudski potencijali / HR / zapošljavanje2 · 9%
IT podrška i administracija2 · 9%
Znanost i istraživanje1 · 4%
Financije i pravo1 · 4%
Zaštitarske usluge i sigurnost1 · 4%
Države
Sjedinjene Američke Države23
Gradovi
Goodyear9
New York City6
Chicago5
Poslovi u posljednjih 30 dana
Mlađi/a znanstvenik/ca
prije 11 hIzvornik: Associate Scientist
USD 60K–80K / godinaJuniorZnanost i istraživanje
Izvornik: Sr Manager, Dairy Scientific and Regulatory Affairs
USD 130K–150K / godinaSeniorFinancije i pravo
Izvornik: Director, Packaging Technology (Filling & Blow Molding)
USD 180K–200K / godinaStaffObrti, graditeljstvo i proizvodnja
Izvornik: Filler Operator- 12 Hour Rotating Weekends- Nights
USD 27 / satObrti, graditeljstvo i proizvodnja
Izvornik: Maintenance Technician - Utilities (12 Hour Nights – Rotating Weekends)
USD 35–40 / satInženjerstvo (osim softvera) i tehnika
Tehničar/ka održavanja
prije 9 danaIzvornik: Maintenance Technician
Srednja razina (Mid)Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika
Senior Manager, Learning & Development
prije 11 danaIzvornik: Senior Manager, Learning & Development
USD 135K–155K / godinaStaffLjudski potencijali / HR / zapošljavanje
Izvornik: Maintenance Mechanic (12 Hour Nights – Rotating Weekends)
USD 36 / satSrednja razina (Mid)Obrti, graditeljstvo i proizvodnja
Koordinator/ica ljudskih resursa
prije 15 danaIzvornik: Human Resources Coordinator
USD 60K–70K / godinaJuniorLjudski potencijali / HR / zapošljavanje
Prihvatnik/ica mlijeka
prije 16 danaIzvornik: Milk Receiver
Izvornik: Milk Transfer Operator- 12 Hour Rotating Weekends- Nights
USD 25,5 / satObrti, graditeljstvo i proizvodnja
Izvornik: Automated Equipment Technician (12 Hour Nights – Rotating Weekends)
USD 39 / satInženjerstvo (osim softvera) i tehnika
Izvornik: Packaging Operator - Case Packer (Nights)
Operacije i administracija
Izvornik: Packaging Material Handler (Nights)
Operacije i administracija
Operater/ka pakiranja - Sleever (Dnevne smjene)
prije 18 danaIzvornik: Packaging Operator - Sleever (Days)
Obrti, graditeljstvo i proizvodnja
Izvornik: Environmental Health & Safety Specialist
USD 55K–80K / godinaJuniorZaštitarske usluge i sigurnost
Izvornik: Quality Control Supervisor (12 Hour Days - Rotating Weekends)
USD 75K–85K / godinaSeniorObrti, graditeljstvo i proizvodnja
Voditelj/ica IT podrške na lokaciji
prije 24 danaIzvornik: IT Site Support Manager
USD 90K–120K / godinaIT podrška i administracija
Voditelj/ica skladišnih operacija, noćna smjena
prije 28 danaIzvornik: Warehouse Operations Manager, Nights
USD 100K–110K / godinaOperacije i administracija
Data Scientist
prije 28 danaIzvornik: Data Scientist
USD 95K–110K / godinaSrednja razina (Mid)Podaci i strojno učenjePythonSQL
IT administrator/ica
prije 29 danaIzvornik: IT Administrator
USD 55K–80K / godinaIT podrška i administracija
Ažurnost podataka
Zabilježeni zahtjevi: 94, pogreške: 0. Posljednji zahtjev: HTTP 304 (not_modified) u 2026-10-24 06:12 UTC, tijelo 2039236 bajtova.