Forge Biologics
10 otvorenih radnih mjestaSjedinjene Američke Države
Biotehnologija, farmacija i medicinska opremaNetehnološka tvrtka s IT timomUdio IT-a 10 % od 10 radnih mjesta
Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika50%
Obrti, graditeljstvo i proizvodnja20%
IT podrška i administracija10%
Operacije i administracija10%
Financije i pravo10%
Stranica s poslovima ↗Google ↗Pretraživanje na LinkedInu ↗Sva radna mjesta u pretraživanju (10)
10poslovi, posljednjih 30 dana
1novo, posljednjih 7 dana
10različita radna mjesta (svako s 1 oglasa)
2objavljeno na najaktivniji dan (2026-10-19)
18otvoreno na stranici, bilo koje starosti
23medijalna starost, dani
10%IT (1)
0%u Europi (0)
0%na daljinu
0%s plaćom
Pokazatelj veličine: 18 otvorenih oglasa na stranici s poslovima (gruba procjena, ne broj zaposlenih). Najstariji otvoreni oglas: 83 dana.
Oglasi po mjesecima (svi otvoreni oglasi na stranici s poslovima, po datumu objave)
Mjesto rada
Mjesto rada nije navedeno10 · 100%
Razina iskustva
Junior3 · 30%
Srednja razina (Mid)2 · 20%
Senior1 · 10%
Područje
Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika5 · 50%
Obrti, graditeljstvo i proizvodnja2 · 20%
Financije i pravo1 · 10%
Operacije i administracija1 · 10%
IT podrška i administracija1 · 10%
Države
Sjedinjene Američke Države10
Gradovi
Columbus10
Poslovi u posljednjih 30 dana
Izvornik: Metrology Technician II- Srednja razina (Mid)
- Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika
Izvornik: QC Analyst I, QC - Micro & EM(2nd Shift)- Junior
- Obrti, graditeljstvo i proizvodnja
Izvornik: Compliance Specialist Lead- Senior
- Financije i pravo
Izvornik: Technician I, GMP Manufacturing Support - Buffers (3rd Shift)- Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika
Izvornik: Associate Manager, GMP Manufacturing Support - Junior
- Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika
Izvornik: Associate Manager, QA Operations - AAV Manufacturing (2nd Shift)- Junior
- Operacije i administracija
Izvornik: GMP Equipment Monitoring Technician, 3rd Shift- Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika
Izvornik: Analyst I, QC Raw Materials- Obrti, graditeljstvo i proizvodnja
Izvornik: GMP Technician I, Downstream- Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika
Izvornik: Veeva IT Systems Analyst II- Srednja razina (Mid)
- IT podrška i administracija
Ažurnost podataka
Zabilježeni zahtjevi: 141, pogreške: 0. Posljednji zahtjev: HTTP 304 (not_modified) u 2026-10-26 15:13 UTC, tijelo 547417 bajtova.