Gallup
10 otvorenih radnih mjestaSjedinjene Američke DržaveJapanSaudijska Arabija
Djelatnost nepoznataNetehnološka tvrtka s IT timomUdio IT-a 10 % od 10 radnih mjesta
Strategija, savjetovanje i analiza30%
Proizvod i dizajn20%
Prodaja10%
Operacije i administracija10%
Customer success i korisnička podrška10%
Razvoj softvera (općenito)10%
Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika10%
Stranica s poslovima ↗Google ↗Pretraživanje na LinkedInu ↗Sva radna mjesta u pretraživanju (10)
10poslovi, posljednjih 30 dana
2novo, posljednjih 7 dana
10različita radna mjesta (svako s 1 oglasa)
2objavljeno na najaktivniji dan (2026-10-01)
41otvoreno na stranici, bilo koje starosti
45medijalna starost, dani
10%IT (1)
0%u Europi (0)
0%na daljinu
60%s plaćom
Pokazatelj veličine: 41 otvorenih oglasa na stranici s poslovima (gruba procjena, ne broj zaposlenih). Najstariji otvoreni oglas: 435 dana.
Oglasi po mjesecima (svi otvoreni oglasi na stranici s poslovima, po datumu objave)
Mjesto rada
Hibridno9 · 90%
Na lokaciji1 · 10%
Razina iskustva
Senior4 · 40%
Junior1 · 10%
Staff1 · 10%
Područje
Strategija, savjetovanje i analiza3 · 30%
Proizvod i dizajn2 · 20%
Operacije i administracija1 · 10%
Customer success i korisnička podrška1 · 10%
Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika1 · 10%
Razvoj softvera (općenito)1 · 10%
Prodaja1 · 10%
Države
Sjedinjene Američke Države4
Japan2
Saudijska Arabija1
Australija1
Gradovi
Tokyo2
San Francisco2
Washington1
Chicago1
Riyadh1
Sydney1
Poslovi u posljednjih 30 dana
Izvornik: Associate Consultant — Workplace Advisory (Bilingual Japanese and English)
HibridnoJuniorStrategija, savjetovanje i analiza
Asistent/ica uprave
prije 4 danaIzvornik: Executive Assistant
USD 38–42 / satNa lokacijiOperacije i administracija
Lead konzultant/ica — iskustvo korisnika
prije 11 danaIzvornik: Lead Consultant — Customer Experience
USD 100K–145K / godinaHibridnoSeniorCustomer success i korisnička podrška
Inženjer/ka kvalitete
prije 15 danaIzvornik: Quality Engineer
USD 70K–90K / godinaHibridnoInženjerstvo (osim softvera) i tehnika
Product Manager — digitalna trgovina
prije 18 danaIzvornik: Product Manager — Digital Commerce
USD 85K–105K / godinaHibridnoProizvod i dizajn
Senior Product Manager
prije 22 danaIzvornik: Senior Product Manager
USD 200K–240K / godinaHibridnoSeniorProizvod i dizajn
Senior Software Engineer
prije 23 danaIzvornik: Senior Software Engineer
USD 180K–230K / godinaHibridnoSeniorRazvoj softvera (općenito)JavaScriptKotlinPython
Izvornik: Consultant — Workplace Advisory (Bilingual Japanese and English)
HibridnoStrategija, savjetovanje i analiza
Izvornik: Principal Consultant — Leadership Development (Bilingual Arabic and English)
HibridnoStaffStrategija, savjetovanje i analiza
Senior specijalist/ica za razvoj poslovanja
prije 29 danaIzvornik: Senior Business Development Executive
HibridnoSeniorProdaja
Ažurnost podataka
Zabilježeni zahtjevi: 96, pogreške: 0. Posljednji zahtjev: HTTP 304 (not_modified) u 2026-10-24 08:11 UTC, tijelo 693938 bajtova.