Giga Energy
8 otvorenih radnih mjesta50 % na daljinuSjedinjene Američke Države
Proizvodnja i hardverNetehnološka tvrtkaUdio IT-a 0 % od 8 radnih mjesta
Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika38%
Operacije i administracija25%
Ljudski potencijali / HR / zapošljavanje12%
Upravljanje projektima i programima12%
Ostalo12%
Stranica s poslovima ↗Google ↗Pretraživanje na LinkedInu ↗Sva radna mjesta u pretraživanju (8)
8poslovi, posljednjih 30 dana
0novo, posljednjih 7 dana
8različita radna mjesta (svako s 1 oglasa)
5objavljeno na najaktivniji dan (2026-10-02)
50otvoreno na stranici, bilo koje starosti
71medijalna starost, dani
0%IT (0)
0%u Europi (0)
50%na daljinu
0%s plaćom
Pokazatelj veličine: 50 otvorenih oglasa na stranici s poslovima (gruba procjena, ne broj zaposlenih). Najstariji otvoreni oglas: 292 dana.
Oglasi po mjesecima (svi otvoreni oglasi na stranici s poslovima, po datumu objave)
Mjesto rada
Mjesto rada nije navedeno4 · 50%
Na daljinu4 · 50%
Razina iskustva
Srednja razina (Mid)2 · 25%
Senior2 · 25%
Junior1 · 12%
Područje
Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika3 · 38%
Operacije i administracija2 · 25%
Ljudski potencijali / HR / zapošljavanje1 · 12%
Upravljanje projektima i programima1 · 12%
Države
Sjedinjene Američke Države8
Gradovi
Houston2
Long Beach2
Poslovi u posljednjih 30 dana
Izvornik: Talent Acquisition SpecialistJuniorLjudski potencijali / HR / zapošljavanje
Izvornik: Office CoordinatorSrednja razina (Mid)Operacije i administracija
Izvornik: Procurement Analyst, Data Center ProjectsNa daljinusamo SADOperacije i administracija Izvornik: Project Manager GigaBase DeliveryUpravljanje projektima i programima
Izvornik: Document Control SpecialistNa daljinusamo SADSenior Izvornik: Controls EngineerNa daljinusamo SADSrednja razina (Mid)Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika Izvornik: Lead Mechanical Product EngineerNa daljinusamo SADSeniorInženjerstvo (osim softvera) i tehnika Izvornik: Mechanical Verification TechnicianInženjerstvo (osim softvera) i tehnika
Ažurnost podataka
Zabilježeni zahtjevi: 25, pogreške: 7. Posljednji zahtjev: HTTP 404 (http_error) u 2026-10-25 11:18 UTC.