Alongside
17 otvorenih radnih mjesta29 % na daljinuPortugalVijetnam
Poslovni softver (SaaS)Tehnološke usluge / agencija / savjetovanjeUdio IT-a 59 % od 17 radnih mjesta
Backend razvoj24%
Full-stack razvoj18%
Marketing i komunikacije12%
Strategija, savjetovanje i analiza12%
Mobilni razvoj (iOS / Android)6%
QA i testiranje6%
Informacijska sigurnost6%
Ostalo6%
Stranica s poslovima ↗Google ↗Pretraživanje na LinkedInu ↗Sva radna mjesta u pretraživanju (17)
17poslovi, posljednjih 30 dana
7novo, posljednjih 7 dana
17različita radna mjesta (svako s 1 oglasa)
3objavljeno na najaktivniji dan (2026-10-15)
22otvoreno na stranici, bilo koje starosti
15medijalna starost, dani
59%IT (10)
88%u Europi (15)
29%na daljinu
18%s plaćom
Pokazatelj veličine: 22 otvorenih oglasa na stranici s poslovima (gruba procjena, ne broj zaposlenih). Najstariji otvoreni oglas: 72 dana.
Oglasi po mjesecima (svi otvoreni oglasi na stranici s poslovima, po datumu objave)
Mjesto rada
Hibridno9 · 53%
Na daljinu5 · 29%
Mjesto rada nije navedeno3 · 18%
Razina iskustva
Srednja razina (Mid)8 · 47%
Senior5 · 29%
Junior2 · 12%
Područje
Backend razvoj4 · 24%
Full-stack razvoj3 · 18%
Marketing i komunikacije2 · 12%
Strategija, savjetovanje i analiza2 · 12%
Mobilni razvoj (iOS / Android)1 · 6%
Proizvod i dizajn1 · 6%
Vožnja i prijevoz1 · 6%
Informacijska sigurnost1 · 6%
Države
Portugal15
Vijetnam2
Gradovi
Lisbon2
Tomar1
Poslovi u posljednjih 30 dana
Izvornik: Marketing & Communications Specialist (Part-Time)
Marketing i komunikacijePT
Senior Flutter Engineer
prije 3 danaIzvornik: Senior Flutter Engineer
HibridnoSeniorMobilni razvoj (iOS / Android)Dart
Full Stack Engineer (Remote: Vietnam)
prije 3 danaIzvornik: Full Stack Engineer (Remote: Vietnam)
USD 12–16 / satNa daljinuSrednja razina (Mid)Full-stack razvojC#
Backend Engineer (Remote: Vietnam)
prije 4 danaIzvornik: Backend Engineer (Remote: Vietnam)
USD 12–16 / satNa daljinuSrednja razina (Mid)Backend razvojC#
Tech Lead - Solutions & Technology Advisory
prije 5 danaIzvornik: Tech Lead - Solutions & Technology Advisory
EUR 50K–55K / godinaHibridnoSeniorStrategija, savjetovanje i analiza
Junior Fullstack Developer - fokus na AI (IEFP)
prije 5 danaIzvornik: Junior Fullstack Developer - AI Focus (IEFP)
HibridnoJuniorFull-stack razvojJavaScript
Izvornik: Mid Fullstack Developer (React & Node.js | AI / B2B)
Na daljinuSrednja razina (Mid)Backend razvojJavaScriptTypeScript
Izvornik: Motoristas Internacionais de Autocarros de Turismo
Na daljinuVožnja i prijevozPT
Funkcionalni analitičar/ka CRM-a
prije 9 danaIzvornik: CRM Functional Analyst
HibridnoJuniorStrategija, savjetovanje i analiza
SOC Analyst L1/L2
prije 17 danaIzvornik: SOC Analyst L1/L2
HibridnoSrednja razina (Mid)Informacijska sigurnost
QA Engineer - Mobile & AI
prije 18 danaIzvornik: QA Engineer - Mobile & AI
Na daljinuSrednja razina (Mid)QA i testiranje
Fullstack Developer - Tomar
prije 25 danaIzvornik: Fullstack Developer - Tomar
HibridnoSeniorFull-stack razvojJavaScript
Programer/ka web aplikacija
prije 26 danaIzvornik: Web Application Developer
HibridnoSrednja razina (Mid)Backend razvojPythonSQL
Team Lead - web razvoj (e-trgovina)
prije 29 danaIzvornik: Team Lead - Web Development (E-commerce)
HibridnoSeniorMarketing i komunikacije
Ažurnost podataka
Zabilježeni zahtjevi: 254, pogreške: 0. Posljednji zahtjev: HTTP 200 (unchanged) u 2026-10-24 07:24 UTC, tijelo 82943 bajtova.