RoleFalconSvi posloviIT posloviPregledTvrtkeAžurirano prije 2 min
Hrvatski
Prijava
Αυτή η σελίδα είναι διαθέσιμη στα Ελληνικά.Αλλαγή×

← natrag

Alongside

17 otvorenih radnih mjesta29 % na daljinuPortugalVijetnam

Poslovni softver (SaaS)Tehnološke usluge / agencija / savjetovanjeUdio IT-a 59 % od 17 radnih mjesta

Backend razvoj24%
Full-stack razvoj18%
Marketing i komunikacije12%
Strategija, savjetovanje i analiza12%
Mobilni razvoj (iOS / Android)6%
QA i testiranje6%
Informacijska sigurnost6%
Ostalo6%
17poslovi, posljednjih 30 dana
7novo, posljednjih 7 dana
17različita radna mjesta (svako s 1 oglasa)
3objavljeno na najaktivniji dan (2026-10-15)
22otvoreno na stranici, bilo koje starosti
15medijalna starost, dani
59%IT (10)
88%u Europi (15)
29%na daljinu
18%s plaćom

Pokazatelj veličine: 22 otvorenih oglasa na stranici s poslovima (gruba procjena, ne broj zaposlenih). Najstariji otvoreni oglas: 72 dana.

Oglasi po mjesecima (svi otvoreni oglasi na stranici s poslovima, po datumu objave)

110
120
010
020
030
040
050
060
070
083
095
1014

Mjesto rada

Hibridno9 · 53%
Na daljinu5 · 29%
Mjesto rada nije navedeno3 · 18%

Razina iskustva

Srednja razina (Mid)8 · 47%
Senior5 · 29%
Junior2 · 12%

Područje

Backend razvoj4 · 24%
Full-stack razvoj3 · 18%
Marketing i komunikacije2 · 12%
Strategija, savjetovanje i analiza2 · 12%
Mobilni razvoj (iOS / Android)1 · 6%
Proizvod i dizajn1 · 6%
Vožnja i prijevoz1 · 6%
Informacijska sigurnost1 · 6%

Države

Portugal15
Vijetnam2

Gradovi

Lisbon2
Tomar1

Poslovi u posljednjih 30 dana

Izvornik: Marketing & Communications Specialist (Part-Time)
Alongside·Poslovni softver (SaaS)·Porto, Porto District, Portugalizvornik ↗
Marketing i komunikacijePT
Izvornik: Senior Flutter Engineer
Alongside·Poslovni softver (SaaS)·Porto, Porto District, Portugalizvornik ↗
HibridnoSeniorMobilni razvoj (iOS / Android)Dart
Izvornik: Full Stack Engineer (Remote: Vietnam)
Alongside·Poslovni softver (SaaS)·Vietnamizvornik ↗
USD 12–16 / satNa daljinuSrednja razina (Mid)Full-stack razvojC#
Izvornik: Backend Engineer (Remote: Vietnam)
Alongside·Poslovni softver (SaaS)·Vietnamizvornik ↗
USD 12–16 / satNa daljinuSrednja razina (Mid)Backend razvojC#

Product Owner

prije 4 dana
Izvornik: Product Owner
Alongside·Poslovni softver (SaaS)·Porto, Porto District, Portugalizvornik ↗
HibridnoSrednja razina (Mid)Proizvod i dizajn
Izvornik: Tech Lead - Solutions & Technology Advisory
Alongside·Poslovni softver (SaaS)·Porto, Porto District, Portugalizvornik ↗
EUR 50K–55K / godinaHibridnoSeniorStrategija, savjetovanje i analiza
Izvornik: Junior Fullstack Developer - AI Focus (IEFP)
Alongside·Poslovni softver (SaaS)·Porto, Porto District, Portugalizvornik ↗
HibridnoJuniorFull-stack razvojJavaScript
Izvornik: Mid Fullstack Developer (React & Node.js | AI / B2B)
Alongside·Poslovni softver (SaaS)·Porto, Porto District, Portugalizvornik ↗
Na daljinuSrednja razina (Mid)Backend razvojJavaScriptTypeScript
Izvornik: Motoristas Internacionais de Autocarros de Turismo
Alongside·Poslovni softver (SaaS)·Lisbon, Lisbon, Portugalizvornik ↗
Na daljinuVožnja i prijevozPT
Izvornik: CRM Functional Analyst
Alongside·Poslovni softver (SaaS)·Porto, Porto District, Portugalizvornik ↗
HibridnoJuniorStrategija, savjetovanje i analiza
Izvornik: Senior PHP Developer
Alongside·Poslovni softver (SaaS)·Lisbon, Lisbon, Portugalizvornik ↗
SeniorBackend razvojPHP
Izvornik: People Generalist
Alongside·Poslovni softver (SaaS)·Porto, Porto District, Portugalizvornik ↗
Srednja razina (Mid)

SOC Analyst L1/L2

prije 17 dana
Izvornik: SOC Analyst L1/L2
Alongside·Poslovni softver (SaaS)·Porto, Porto District, Portugalizvornik ↗
HibridnoSrednja razina (Mid)Informacijska sigurnost
Izvornik: QA Engineer - Mobile & AI
Alongside·Poslovni softver (SaaS)·Porto, Porto District, Portugalizvornik ↗
Na daljinuSrednja razina (Mid)QA i testiranje
Izvornik: Fullstack Developer - Tomar
Alongside·Poslovni softver (SaaS)·Tomar, Santarém District, Portugalizvornik ↗
HibridnoSeniorFull-stack razvojJavaScript
Izvornik: Web Application Developer
Alongside·Poslovni softver (SaaS)·Porto, Porto District, Portugalizvornik ↗
HibridnoSrednja razina (Mid)Backend razvojPythonSQL
Izvornik: Team Lead - Web Development (E-commerce)
Alongside·Poslovni softver (SaaS)·Porto, Porto District, Portugalizvornik ↗
HibridnoSeniorMarketing i komunikacije

Ažurnost podataka

Zabilježeni zahtjevi: 254, pogreške: 0. Posljednji zahtjev: HTTP 200 (unchanged) u 2026-10-24 07:24 UTC, tijelo 82943 bajtova.