RoleFalconSvi posloviIT posloviPregledTvrtkeAžurirano prije 6 min
Hrvatski
Prijava

← natrag

AbCellera

20 otvorenih radnih mjestaKanadaSjedinjene Američke Države

Biotehnologija, farmacija i medicinska opremaNetehnološka tvrtka s IT timomUdio IT-a 30 % od 20 radnih mjesta

QA i testiranje20%
Zdravstvo20%
Obrti, graditeljstvo i proizvodnja15%
Podaci i strojno učenje10%
Uprava i rukovoditelji10%
Financije i pravo5%
Znanost i istraživanje5%
Ostalo10%
20poslovi, posljednjih 30 dana
6novo, posljednjih 7 dana
20različita radna mjesta (svako s 1 oglasa)
5objavljeno na najaktivniji dan (2026-10-07)
37otvoreno na stranici, bilo koje starosti
28medijalna starost, dani
30%IT (6)
0%u Europi (0)
0%na daljinu
75%s plaćom

Pokazatelj veličine: 37 otvorenih oglasa na stranici s poslovima (gruba procjena, ne broj zaposlenih). Najstariji otvoreni oglas: 526 dana.

Oglasi po mjesecima (svi otvoreni oglasi na stranici s poslovima, po datumu objave)

110
120
010
020
030
040
052
060
071
083
0914
1016

Mjesto rada

Mjesto rada nije navedeno20 · 100%

Razina iskustva

Senior8 · 40%
Staff6 · 30%
Srednja razina (Mid)2 · 10%
Junior1 · 5%
Uprava (C-level)1 · 5%

Područje

Zdravstvo4 · 20%
QA i testiranje4 · 20%
Obrti, graditeljstvo i proizvodnja3 · 15%
Uprava i rukovoditelji2 · 10%
Podaci i strojno učenje2 · 10%
Financije i pravo1 · 5%
Strategija, savjetovanje i analiza1 · 5%
Znanost i istraživanje1 · 5%

Države

Kanada18
Sjedinjene Američke Države2

Gradovi

Vancouver15
Montréal3

Poslovi u posljednjih 30 dana

Izvornik: Associate Director, Regulatory Affairs
AbCellera·Biotehnologija, farmacija i medicinska oprema·Vancouverizvornik ↗
USD 145K–180K / godinaStaffFinancije i pravo
Izvornik: Senior Medical Writer
AbCellera·Biotehnologija, farmacija i medicinska oprema·Vancouverizvornik ↗
USD 118K–150K / godinaSeniorZdravstvo
Izvornik: Gestionnaire principal(e), Affaires réglementaires CMC
AbCellera·Biotehnologija, farmacija i medicinska oprema·Montrealizvornik ↗
StaffFR
Izvornik: Director, CMC Quality
AbCellera·Biotehnologija, farmacija i medicinska oprema·Vancouverizvornik ↗
USD 180K–220K / godinaStaffUprava i rukovoditelji
Izvornik: Analyste de systèmes cliniques
AbCellera·Biotehnologija, farmacija i medicinska oprema·Montrealizvornik ↗
Strategija, savjetovanje i analizaFR
Izvornik: Clinical Systems Analyst
AbCellera·Biotehnologija, farmacija i medicinska oprema·Montrealizvornik ↗
SeniorZdravstvo
Izvornik: Senior Director, Clinical Data Management
AbCellera·Biotehnologija, farmacija i medicinska oprema·Californiaizvornik ↗
StaffZdravstvo
Izvornik: Scientist II/Senior Scientist
AbCellera·Biotehnologija, farmacija i medicinska oprema·Vancouverizvornik ↗
USD 88K–110K / godinaSeniorZnanost i istraživanje
Izvornik: QA for QC Specialist (15-month contract)
AbCellera·Biotehnologija, farmacija i medicinska oprema·Vancouverizvornik ↗
USD 82K–102K / godinaSeniorQA i testiranje
Izvornik: QA Specialist - Batch Record Review
AbCellera·Biotehnologija, farmacija i medicinska oprema·Vancouverizvornik ↗
USD 82K–102K / godinaSeniorQA i testiranje
Izvornik: QA Operations Specialist (15-month contract)
AbCellera·Biotehnologija, farmacija i medicinska oprema·Vancouverizvornik ↗
USD 82K–102K / godinaSeniorQA i testiranje
Izvornik: External QA Specialist/Manager
AbCellera·Biotehnologija, farmacija i medicinska oprema·Vancouverizvornik ↗
USD 84K–105K / godina
Izvornik: QA Specialist - Supplier Quality
AbCellera·Biotehnologija, farmacija i medicinska oprema·Vancouverizvornik ↗
USD 84K–105K / godinaSeniorQA i testiranje
Izvornik: Senior Manager, QC Microbiology
AbCellera·Biotehnologija, farmacija i medicinska oprema·Vancouverizvornik ↗
USD 135K–170K / godinaStaffObrti, graditeljstvo i proizvodnja
Izvornik: QC Analyst II
AbCellera·Biotehnologija, farmacija i medicinska oprema·Vancouverizvornik ↗
USD 76K–95K / godinaSrednja razina (Mid)Obrti, graditeljstvo i proizvodnja
Izvornik: Senior QC Data Reviewer
AbCellera·Biotehnologija, farmacija i medicinska oprema·Vancouverizvornik ↗
USD 88K–110K / godinaSeniorObrti, graditeljstvo i proizvodnja
Izvornik: Director, DP MSAT
AbCellera·Biotehnologija, farmacija i medicinska oprema·Vancouverizvornik ↗
USD 200K–250K / godinaStaffUprava i rukovoditelji
Izvornik: Associate Research Scientist - In Vivo Science
AbCellera·Biotehnologija, farmacija i medicinska oprema·Vancouverizvornik ↗
USD 68K–80K / godinaJuniorPodaci i strojno učenje
Izvornik: Research Scientist II - In Vivo Science
AbCellera·Biotehnologija, farmacija i medicinska oprema·Vancouverizvornik ↗
USD 95K–112K / godinaSrednja razina (Mid)Podaci i strojno učenje
Izvornik: VP, Medical Affairs
AbCellera·Biotehnologija, farmacija i medicinska oprema·Californiaizvornik ↗
Uprava (C-level)Zdravstvo

Ažurnost podataka

Zabilježeni zahtjevi: 101, pogreške: 0. Posljednji zahtjev: HTTP 304 (not_modified) u 2026-10-24 13:10 UTC, tijelo 305810 bajtova.