AbCellera
20 otvorenih radnih mjestaKanadaSjedinjene Američke Države
Biotehnologija, farmacija i medicinska opremaNetehnološka tvrtka s IT timomUdio IT-a 30 % od 20 radnih mjesta
QA i testiranje20%
Zdravstvo20%
Obrti, graditeljstvo i proizvodnja15%
Podaci i strojno učenje10%
Uprava i rukovoditelji10%
Financije i pravo5%
Znanost i istraživanje5%
Ostalo10%
Stranica s poslovima ↗Google ↗Pretraživanje na LinkedInu ↗Sva radna mjesta u pretraživanju (20)
20poslovi, posljednjih 30 dana
6novo, posljednjih 7 dana
20različita radna mjesta (svako s 1 oglasa)
5objavljeno na najaktivniji dan (2026-10-07)
37otvoreno na stranici, bilo koje starosti
28medijalna starost, dani
30%IT (6)
0%u Europi (0)
0%na daljinu
75%s plaćom
Pokazatelj veličine: 37 otvorenih oglasa na stranici s poslovima (gruba procjena, ne broj zaposlenih). Najstariji otvoreni oglas: 526 dana.
Oglasi po mjesecima (svi otvoreni oglasi na stranici s poslovima, po datumu objave)
Mjesto rada
Mjesto rada nije navedeno20 · 100%
Razina iskustva
Senior8 · 40%
Staff6 · 30%
Srednja razina (Mid)2 · 10%
Junior1 · 5%
Uprava (C-level)1 · 5%
Područje
Zdravstvo4 · 20%
QA i testiranje4 · 20%
Obrti, graditeljstvo i proizvodnja3 · 15%
Uprava i rukovoditelji2 · 10%
Podaci i strojno učenje2 · 10%
Financije i pravo1 · 5%
Strategija, savjetovanje i analiza1 · 5%
Znanost i istraživanje1 · 5%
Države
Kanada18
Sjedinjene Američke Države2
Gradovi
Vancouver15
Montréal3
Poslovi u posljednjih 30 dana
Associate Director, Regulatory Affairs
prije 13 hIzvornik: Associate Director, Regulatory Affairs
USD 145K–180K / godinaStaffFinancije i pravo
Senior medicinski pisac/ica
prije 13 hIzvornik: Senior Medical Writer
USD 118K–150K / godinaSeniorZdravstvo
Izvornik: Gestionnaire principal(e), Affaires réglementaires CMC
StaffFR
Direktor/ica, kvaliteta CMC
prije 1 danIzvornik: Director, CMC Quality
USD 180K–220K / godinaStaffUprava i rukovoditelji
Analyste de systèmes cliniques
prije 2 danaIzvornik: Analyste de systèmes cliniques
Strategija, savjetovanje i analizaFR
Senior direktor/ica, upravljanje kliničkim podacima
prije 14 danaIzvornik: Senior Director, Clinical Data Management
StaffZdravstvo
Znanstvenik/ca II/Senior znanstvenik/ca
prije 14 danaIzvornik: Scientist II/Senior Scientist
USD 88K–110K / godinaSeniorZnanost i istraživanje
QA specijalist/ica za QC (ugovor na 15 mjeseci)
prije 15 danaIzvornik: QA for QC Specialist (15-month contract)
USD 82K–102K / godinaSeniorQA i testiranje
QA specijalist/ica - pregled dokumentacije šarže
prije 15 danaIzvornik: QA Specialist - Batch Record Review
USD 82K–102K / godinaSeniorQA i testiranje
Izvornik: QA Operations Specialist (15-month contract)
USD 82K–102K / godinaSeniorQA i testiranje
Vanjski QA specijalist/voditelj
prije 16 danaIzvornik: External QA Specialist/Manager
USD 84K–105K / godina
QA specijalist/ica - kvaliteta dobavljača
prije 16 danaIzvornik: QA Specialist - Supplier Quality
USD 84K–105K / godinaSeniorQA i testiranje
Senior voditelj/ica, QC mikrobiologija
prije 16 danaIzvornik: Senior Manager, QC Microbiology
USD 135K–170K / godinaStaffObrti, graditeljstvo i proizvodnja
QC analitičar/ka II
prije 16 danaIzvornik: QC Analyst II
USD 76K–95K / godinaSrednja razina (Mid)Obrti, graditeljstvo i proizvodnja
Senior QC recenzent/ica podataka
prije 16 danaIzvornik: Senior QC Data Reviewer
USD 88K–110K / godinaSeniorObrti, graditeljstvo i proizvodnja
Direktor/ica, DP MSAT
prije 25 danaIzvornik: Director, DP MSAT
USD 200K–250K / godinaStaffUprava i rukovoditelji
Mlađi/a istraživač/ica - In Vivo Science
prije 28 danaIzvornik: Associate Research Scientist - In Vivo Science
USD 68K–80K / godinaJuniorPodaci i strojno učenje
Istraživač/ica II - In Vivo Science
prije 28 danaIzvornik: Research Scientist II - In Vivo Science
USD 95K–112K / godinaSrednja razina (Mid)Podaci i strojno učenje
Ažurnost podataka
Zabilježeni zahtjevi: 101, pogreške: 0. Posljednji zahtjev: HTTP 304 (not_modified) u 2026-10-24 13:10 UTC, tijelo 305810 bajtova.