RoleFalcon
Svi posloviIT posloviPregledTvrtkeAžurirano upravo sada
Hrvatski

← natrag

LINK

7 otvorenih radnih mjesta10 % na daljinuSjedinjene Američke Države

Javni sektor, obrazovanje i neprofitne organizacijeNetehnološka tvrtkaUdio IT-a 0 % od 7 radnih mjesta

Strategija, savjetovanje i analiza60%
Kreativa, mediji i pisanje20%
Financije i pravo10%
Upravljanje projektima i programima10%
10poslovi, posljednjih 30 dana
4novo, posljednjih 7 dana
7različita radna mjesta (svako s 1.4 oglasa)
3objavljeno na najaktivniji dan (2026-10-14)
12otvoreno na stranici, bilo koje starosti
10medijalna starost, dani
0%IT (0)
0%u Europi (0)
10%na daljinu
100%s plaćom

Pokazatelj veličine: 12 otvorenih oglasa na stranici s poslovima (gruba procjena, ne broj zaposlenih). Najstariji otvoreni oglas: 634 dana.

Oglasi po mjesecima (svi otvoreni oglasi na stranici s poslovima, po datumu objave)

110
120
010
020
030
040
050
060
071
080
090
1010

Mjesto rada

Mjesto rada nije navedeno9 · 90%
Na daljinu1 · 10%

Razina iskustva

Senior10 · 100%

Područje

Strategija, savjetovanje i analiza6 · 60%
Kreativa, mediji i pisanje2 · 20%
Financije i pravo1 · 10%
Upravljanje projektima i programima1 · 10%

Države

Sjedinjene Američke Države9

Gradovi

Washington4
Charleston2
San Diego2

Poslovi u posljednjih 30 dana

Strateg/inja

Izvornik: Strategist
Javni sektor, obrazovanje i neprofitne organizacijeWashington, DC
USD 86K–110K / godinaSeniorStrategija, savjetovanje i analiza
prije 4 danaizvornik ↗

Senior stratég/inja

Izvornik: Senior Strategist
Javni sektor, obrazovanje i neprofitne organizacijeWashington, DC
USD 112K–151K / godinaSeniorStrategija, savjetovanje i analiza
prije 4 danaizvornik ↗

Senior stratég/inja

Izvornik: Senior Strategist
Javni sektor, obrazovanje i neprofitne organizacijeWashington, DC
USD 112K–151K / godinaSeniorStrategija, savjetovanje i analiza
prije 5 danaizvornik ↗

Senior kontrolor/ica projekata

Izvornik: Senior Project Controller
Javni sektor, obrazovanje i neprofitne organizacijeRemote
USD 115K–150K / godinaNa daljinuSeniorFinancije i pravo
prije 5 danaizvornik ↗

Senior dizajner/ica informacija

Izvornik: Senior Information Designer
Javni sektor, obrazovanje i neprofitne organizacijeCharleston, SC
USD 93K–126K / godinaSeniorKreativa, mediji i pisanje
prije 10 danaizvornik ↗

Senior stratég/inja

Izvornik: Senior Strategist
Javni sektor, obrazovanje i neprofitne organizacijeCharleston, SC
USD 112K–151K / godinaSeniorStrategija, savjetovanje i analiza
prije 10 danaizvornik ↗

Senior stratég/inja

Izvornik: Senior Strategist
Javni sektor, obrazovanje i neprofitne organizacijeWashington, DC
USD 112K–151K / godinaSeniorStrategija, savjetovanje i analiza
prije 10 danaizvornik ↗

Senior strateg/inja dizajna

Izvornik: Senior Design Strategist
Javni sektor, obrazovanje i neprofitne organizacijeSan Diego, CA
USD 112K–151K / godinaSeniorStrategija, savjetovanje i analiza
prije 17 danaizvornik ↗

Ažurnost podataka

Zabilježeni zahtjevi: 113, pogreške: 0. Posljednji zahtjev: HTTP 304 (not_modified) u 2026-10-24 22:18 UTC, tijelo 158970 bajtova.