prije 4 danaizvornik ↗
LINK
7 otvorenih radnih mjesta10 % na daljinuSjedinjene Američke Države
Javni sektor, obrazovanje i neprofitne organizacijeNetehnološka tvrtkaUdio IT-a 0 % od 7 radnih mjesta
Strategija, savjetovanje i analiza60%
Kreativa, mediji i pisanje20%
Financije i pravo10%
Upravljanje projektima i programima10%
Stranica s poslovima ↗Google ↗Pretraživanje na LinkedInu ↗Sva radna mjesta u pretraživanju (7)
10poslovi, posljednjih 30 dana
4novo, posljednjih 7 dana
7različita radna mjesta (svako s 1.4 oglasa)
3objavljeno na najaktivniji dan (2026-10-14)
12otvoreno na stranici, bilo koje starosti
10medijalna starost, dani
0%IT (0)
0%u Europi (0)
10%na daljinu
100%s plaćom
Pokazatelj veličine: 12 otvorenih oglasa na stranici s poslovima (gruba procjena, ne broj zaposlenih). Najstariji otvoreni oglas: 634 dana.
Oglasi po mjesecima (svi otvoreni oglasi na stranici s poslovima, po datumu objave)
Mjesto rada
Mjesto rada nije navedeno9 · 90%
Na daljinu1 · 10%
Razina iskustva
Senior10 · 100%
Područje
Strategija, savjetovanje i analiza6 · 60%
Kreativa, mediji i pisanje2 · 20%
Financije i pravo1 · 10%
Upravljanje projektima i programima1 · 10%
Države
Sjedinjene Američke Države9
Gradovi
Washington4
Charleston2
San Diego2
Poslovi u posljednjih 30 dana
Senior stratég/inja
Izvornik: Senior StrategistUSD 112K–151K / godinaSeniorStrategija, savjetovanje i analiza
prije 4 danaizvornik ↗
Senior stratég/inja
Izvornik: Senior StrategistUSD 112K–151K / godinaSeniorStrategija, savjetovanje i analiza
prije 5 danaizvornik ↗
Senior kontrolor/ica projekata
Izvornik: Senior Project ControllerUSD 115K–150K / godinaNa daljinuSeniorFinancije i pravo
prije 5 danaizvornik ↗
Senior dizajner/ica informacija
Izvornik: Senior Information DesignerUSD 93K–126K / godinaSeniorKreativa, mediji i pisanje
prije 10 danaizvornik ↗
Senior stratég/inja
Izvornik: Senior StrategistUSD 112K–151K / godinaSeniorStrategija, savjetovanje i analiza
prije 10 danaizvornik ↗
Senior stratég/inja
Izvornik: Senior StrategistUSD 112K–151K / godinaSeniorStrategija, savjetovanje i analiza
prije 10 danaizvornik ↗
Senior strateg/inja; voditelj/ica programa
Izvornik: Senior Strategist; Program ManagerUSD 112K–151K / godinaSeniorUpravljanje projektima i programima
prije 17 danaizvornik ↗
Senior strateg/inja dizajna
Izvornik: Senior Design StrategistUSD 112K–151K / godinaSeniorStrategija, savjetovanje i analiza
prije 17 danaizvornik ↗
Senior dizajner/ica informacija (Fort Meade)
Izvornik: Senior Information Designer (Fort Meade)USD 93K–126K / godinaSeniorKreativa, mediji i pisanje
prije 23 danaizvornik ↗
Ažurnost podataka
Zabilježeni zahtjevi: 113, pogreške: 0. Posljednji zahtjev: HTTP 304 (not_modified) u 2026-10-24 22:18 UTC, tijelo 158970 bajtova.