prije 3 danaizvornik ↗
Maybell Quantum Industries
9 otvorenih radnih mjestaSingapurSjedinjene Američke Države
Proizvodnja i hardverNetehnološka tvrtkaUdio IT-a 0 % od 9 radnih mjesta
Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika50%
Operacije i administracija30%
Financije i pravo10%
Obrti, graditeljstvo i proizvodnja10%
Stranica s poslovima ↗Google ↗Pretraživanje na LinkedInu ↗Sva radna mjesta u pretraživanju (9)
10poslovi, posljednjih 30 dana
4novo, posljednjih 7 dana
9različita radna mjesta (svako s 1.1 oglasa)
4objavljeno na najaktivniji dan (2026-10-21)
27otvoreno na stranici, bilo koje starosti
38medijalna starost, dani
0%IT (0)
0%u Europi (0)
0%na daljinu
20%s plaćom
Pokazatelj veličine: 27 otvorenih oglasa na stranici s poslovima (gruba procjena, ne broj zaposlenih). Najstariji otvoreni oglas: 870 dana.
Oglasi po mjesecima (svi otvoreni oglasi na stranici s poslovima, po datumu objave)
Mjesto rada
Mjesto rada nije navedeno10 · 100%
Razina iskustva
Junior3 · 30%
Srednja razina (Mid)2 · 20%
Senior2 · 20%
Staff1 · 10%
Područje
Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika5 · 50%
Operacije i administracija3 · 30%
Financije i pravo1 · 10%
Obrti, graditeljstvo i proizvodnja1 · 10%
Države
Singapur7
Sjedinjene Američke Države3
Gradovi
Denver3
New York City1
Poslovi u posljednjih 30 dana
Voditelj/ica usklađenosti u trgovini/Senior voditelj/ica
Izvornik: Trade Compliance Manager/Senior ManagerStaffFinancije i pravo
prije 3 danaizvornik ↗
Suradnik/ica za strategiju i operacije
Izvornik: Strategy and Operations AssociateJuniorOperacije i administracija
prije 3 danaizvornik ↗
prije 3 danaizvornik ↗
Analitičar/ka nabave
Izvornik: Procurement AnalystUSD 65K–80K / godinaJuniorOperacije i administracija
prije 9 danaizvornik ↗
Lead inženjer/ka proizvodnje - Singapore
Izvornik: Lead Manufacturing Engineer - SingaporeSeniorInženjerstvo (osim softvera) i tehnika
prije 17 danaizvornik ↗
Lead inženjer/ka strojarstva
Izvornik: Lead Mechanical EngineerSeniorInženjerstvo (osim softvera) i tehnika
prije 19 danaizvornik ↗
Inženjer/ka kriogenike - Singapore
Izvornik: Cryogenics Engineer - SingaporeInženjerstvo (osim softvera) i tehnika
prije 24 danaizvornik ↗
Inženjer/ka kriogenike
Izvornik: Cryogenics EngineerUSD 90K–120K / godinaInženjerstvo (osim softvera) i tehnika
prije 24 danaizvornik ↗
Voditelj/ica proizvodnje Singapore
Izvornik: Production Manager SingaporeSrednja razina (Mid)Obrti, graditeljstvo i proizvodnja
prije 25 danaizvornik ↗
Ažurnost podataka
Zabilježeni zahtjevi: 24, pogreške: 0. Posljednji zahtjev: HTTP 304 (not_modified) u 2026-10-25 05:19 UTC, tijelo 882467 bajtova.