Mirakl
13 otvorenih radnih mjesta7 % na daljinuFrancuskaNjemačkaSjedinjene Američke Države
Online tržniceNetehnološka tvrtkaUdio IT-a 0 % od 13 radnih mjesta
Strategija, savjetovanje i analiza43%
Financije i pravo21%
Prodaja14%
Marketing i komunikacije14%
Ljudski potencijali / HR / zapošljavanje7%
Stranica s poslovima ↗Google ↗Pretraživanje na LinkedInu ↗Sva radna mjesta u pretraživanju (13)
14poslovi, posljednjih 30 dana
3novo, posljednjih 7 dana
13različita radna mjesta (svako s 1.1 oglasa)
3objavljeno na najaktivniji dan (2026-10-01)
30otvoreno na stranici, bilo koje starosti
52medijalna starost, dani
0%IT (0)
93%u Europi (13)
7%na daljinu
57%s plaćom
Pokazatelj veličine: 30 otvorenih oglasa na stranici s poslovima (gruba procjena, ne broj zaposlenih). Najstariji otvoreni oglas: 1289 dana.
Oglasi po mjesecima (svi otvoreni oglasi na stranici s poslovima, po datumu objave)
Mjesto rada
Mjesto rada nije navedeno12 · 86%
Na daljinu1 · 7%
Hibridno1 · 7%
Razina iskustva
Junior7 · 50%
Srednja razina (Mid)3 · 21%
Staff2 · 14%
Senior1 · 7%
Područje
Strategija, savjetovanje i analiza6 · 43%
Financije i pravo3 · 21%
Prodaja2 · 14%
Marketing i komunikacije2 · 14%
Ljudski potencijali / HR / zapošljavanje1 · 7%
Države
Francuska11
Njemačka1
Sjedinjene Američke Države1
Ujedinjeno Kraljevstvo1
Gradovi
Paris10
Munich1
Bordeaux1
Boston1
London1
Poslovi u posljednjih 30 dana
Account Executive, Mirakl Connect
prije 10 hSrednja razina (Mid)Prodajapotreban jezik: njemački
Solution Consultant, Connect EMEA
prije 1 danNa daljinuSrednja razina (Mid)Strategija, savjetovanje i analizapotreban jezik: francuski
HibridnoSrednja razina (Mid)Strategija, savjetovanje i analizapotreban jezik: francuski
StaffFinancije i pravo
StaffFinancije i pravo
AI Analyst Co-op
prije 10 danaUSD 25 / satStrategija, savjetovanje i analiza
HR Project Manager Intern - January 2027
prije 15 danaEUR 1.200–1.400 / mjesecJuniorLjudski potencijali / HR / zapošljavanjepotreban jezik: francuski
Solution Consultant Intern
prije 16 danaEUR 1.200–1.400 / mjesecJuniorStrategija, savjetovanje i analiza
Sales Excellence Project Intern
prije 17 danaEUR 1.200–1.400 / mjesecJuniorProdajapotreban jezik: francuski
EUR 1.200–1.400 / mjesecJuniorStrategija, savjetovanje i analizapotreban jezik: francuski
Business Analyst Intern, London
prije 22 danaGBP 2.000 / mjesecJuniorStrategija, savjetovanje i analiza
Brand Design Intern or Apprentice
prije 22 danaEUR 1.200–1.600 / mjesecJuniorMarketing i komunikacije
Product Marketing Intern
prije 22 danaEUR 1.200–1.400 / mjesecJuniorMarketing i komunikacije
Accountant, General Ledger (Freelance/Contractor)
prije 28 danaSeniorFinancije i pravopotreban jezik: francuski
Ažurnost podataka
Zabilježeni zahtjevi: 68, pogreške: 0. Posljednji zahtjev: HTTP 304 (not_modified) u 2026-10-23 22:19 UTC, tijelo 499074 bajtova.