RoleFalconSvi posloviIT posloviPregledTvrtkeAžurirano prije 3 min
Hrvatski
Prijava

← natrag

Mirakl

13 otvorenih radnih mjesta7 % na daljinuFrancuskaNjemačkaSjedinjene Američke Države

Online tržniceNetehnološka tvrtkaUdio IT-a 0 % od 13 radnih mjesta

Strategija, savjetovanje i analiza43%
Financije i pravo21%
Prodaja14%
Marketing i komunikacije14%
Ljudski potencijali / HR / zapošljavanje7%
14poslovi, posljednjih 30 dana
3novo, posljednjih 7 dana
13različita radna mjesta (svako s 1.1 oglasa)
3objavljeno na najaktivniji dan (2026-10-01)
30otvoreno na stranici, bilo koje starosti
52medijalna starost, dani
0%IT (0)
93%u Europi (13)
7%na daljinu
57%s plaćom

Pokazatelj veličine: 30 otvorenih oglasa na stranici s poslovima (gruba procjena, ne broj zaposlenih). Najstariji otvoreni oglas: 1289 dana.

Oglasi po mjesecima (svi otvoreni oglasi na stranici s poslovima, po datumu objave)

110
120
010
020
030
040
050
063
071
081
093
1013

Mjesto rada

Mjesto rada nije navedeno12 · 86%
Na daljinu1 · 7%
Hibridno1 · 7%

Razina iskustva

Junior7 · 50%
Srednja razina (Mid)3 · 21%
Staff2 · 14%
Senior1 · 7%

Područje

Strategija, savjetovanje i analiza6 · 43%
Financije i pravo3 · 21%
Prodaja2 · 14%
Marketing i komunikacije2 · 14%
Ljudski potencijali / HR / zapošljavanje1 · 7%

Države

Francuska11
Njemačka1
Sjedinjene Američke Države1
Ujedinjeno Kraljevstvo1

Gradovi

Paris10
Munich1
Bordeaux1
Boston1
London1

Poslovi u posljednjih 30 dana

Mirakl·Online tržnice·München, Bavaria, Germanyizvornik ↗
Srednja razina (Mid)Prodajapotreban jezik: njemački
Mirakl·Online tržnice·Paris, Franceizvornik ↗
Na daljinuSrednja razina (Mid)Strategija, savjetovanje i analizapotreban jezik: francuski
Mirakl·Online tržnice·Paris, Franceizvornik ↗
HibridnoSrednja razina (Mid)Strategija, savjetovanje i analizapotreban jezik: francuski
Mirakl·Online tržnice·Bordeaux, Franceizvornik ↗
StaffFinancije i pravo
Mirakl·Online tržnice·Paris, Franceizvornik ↗
StaffFinancije i pravo

AI Analyst Co-op

prije 10 dana
Mirakl·Online tržnice·Boston, Massachusetts, United Statesizvornik ↗
USD 25 / satStrategija, savjetovanje i analiza
Mirakl·Online tržnice·Paris, Franceizvornik ↗
EUR 1.200–1.400 / mjesecJuniorLjudski potencijali / HR / zapošljavanjepotreban jezik: francuski
Mirakl·Online tržnice·Paris, Franceizvornik ↗
EUR 1.200–1.400 / mjesecJuniorStrategija, savjetovanje i analiza
Mirakl·Online tržnice·Paris, Franceizvornik ↗
EUR 1.200–1.400 / mjesecJuniorProdajapotreban jezik: francuski
Mirakl·Online tržnice·Paris, Franceizvornik ↗
EUR 1.200–1.400 / mjesecJuniorStrategija, savjetovanje i analizapotreban jezik: francuski
Mirakl·Online tržnice·London, England, United Kingdomizvornik ↗
GBP 2.000 / mjesecJuniorStrategija, savjetovanje i analiza
Mirakl·Online tržnice·Paris, Franceizvornik ↗
EUR 1.200–1.600 / mjesecJuniorMarketing i komunikacije
Mirakl·Online tržnice·Paris, Franceizvornik ↗
EUR 1.200–1.400 / mjesecJuniorMarketing i komunikacije
Mirakl·Online tržnice·Paris, Franceizvornik ↗
SeniorFinancije i pravopotreban jezik: francuski

Ažurnost podataka

Zabilježeni zahtjevi: 68, pogreške: 0. Posljednji zahtjev: HTTP 304 (not_modified) u 2026-10-23 22:19 UTC, tijelo 499074 bajtova.