Moonshot
9 otvorenih radnih mjestaSjedinjene Američke Države
LogistikaNetehnološka tvrtkaUdio IT-a 0 % od 9 radnih mjesta
Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika44%
Upravljanje projektima i programima22%
Ljudski potencijali / HR / zapošljavanje11%
Operacije i administracija11%
Financije i pravo11%
Stranica s poslovima ↗Google ↗Pretraživanje na LinkedInu ↗Sva radna mjesta u pretraživanju (9)
9poslovi, posljednjih 30 dana
4novo, posljednjih 7 dana
9različita radna mjesta (svako s 1 oglasa)
3objavljeno na najaktivniji dan (2026-10-19)
20otvoreno na stranici, bilo koje starosti
33medijalna starost, dani
0%IT (0)
0%u Europi (0)
0%na daljinu
0%s plaćom
Pokazatelj veličine: 20 otvorenih oglasa na stranici s poslovima (gruba procjena, ne broj zaposlenih). Najstariji otvoreni oglas: 177 dana.
Oglasi po mjesecima (svi otvoreni oglasi na stranici s poslovima, po datumu objave)
Mjesto rada
Mjesto rada nije navedeno9 · 100%
Razina iskustva
Junior3 · 33%
Senior2 · 22%
Staff1 · 11%
Srednja razina (Mid)1 · 11%
Područje
Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika4 · 44%
Upravljanje projektima i programima2 · 22%
Operacije i administracija1 · 11%
Ljudski potencijali / HR / zapošljavanje1 · 11%
Financije i pravo1 · 11%
Države
Sjedinjene Američke Države9
Gradovi
Lewisville5
Denton4
Poslovi u posljednjih 30 dana
Izvornik: Manufacturing Data TechnicianJuniorInženjerstvo (osim softvera) i tehnika
Izvornik: Wiring TechnicianInženjerstvo (osim softvera) i tehnika
Izvornik: Assembly TechnicianInženjerstvo (osim softvera) i tehnika
Izvornik: Warehouse AssociateJuniorOperacije i administracija
Izvornik: Director, Talent AcquisitionStaffLjudski potencijali / HR / zapošljavanje
Izvornik: Staff AccountantSrednja razina (Mid)Financije i pravo
Izvornik: R&D Mechanical Design EngineerSeniorInženjerstvo (osim softvera) i tehnika
Izvornik: Project ManagerSeniorUpravljanje projektima i programima
Izvornik: Associate Project ManagerJuniorUpravljanje projektima i programima
Ažurnost podataka
Zabilježeni zahtjevi: 117, pogreške: 0. Posljednji zahtjev: HTTP 304 (not_modified) u 2026-10-24 22:19 UTC, tijelo 169196 bajtova.