NewsBreak
14 otvorenih radnih mjesta7 % na daljinuSjedinjene Američke Države
Mediji, zabava i oglašavanjeNetehnološka tvrtkaUdio IT-a 0 % od 14 radnih mjesta
Marketing i komunikacije33%
Proizvod i dizajn20%
Kreativa, mediji i pisanje13%
Prodaja7%
Financije i pravo7%
Strategija, savjetovanje i analiza7%
Uprava i rukovoditelji7%
Ostalo7%
Stranica s poslovima ↗Google ↗Pretraživanje na LinkedInu ↗Sva radna mjesta u pretraživanju (14)
15poslovi, posljednjih 30 dana
0novo, posljednjih 7 dana
14različita radna mjesta (svako s 1.1 oglasa)
5objavljeno na najaktivniji dan (2026-10-15)
66otvoreno na stranici, bilo koje starosti
72medijalna starost, dani
0%IT (0)
0%u Europi (0)
7%na daljinu
93%s plaćom
Pokazatelj veličine: 66 otvorenih oglasa na stranici s poslovima (gruba procjena, ne broj zaposlenih). Najstariji otvoreni oglas: 745 dana.
Oglasi po mjesecima (svi otvoreni oglasi na stranici s poslovima, po datumu objave)
Mjesto rada
Mjesto rada nije navedeno14 · 93%
Na daljinu1 · 7%
Razina iskustva
Senior8 · 53%
Staff3 · 20%
Junior2 · 13%
Područje
Marketing i komunikacije5 · 33%
Proizvod i dizajn3 · 20%
Kreativa, mediji i pisanje2 · 13%
Financije i pravo1 · 7%
Uprava i rukovoditelji1 · 7%
Strategija, savjetovanje i analiza1 · 7%
Prodaja1 · 7%
Države
Sjedinjene Američke Države15
Gradovi
Mountain View13
Bellevue2
New York City1
Poslovi u posljednjih 30 dana
Izvornik: Senior Accountant – General Ledger & Revenue OperationsUSD 100K–170K / godinaSeniorFinancije i pravo Izvornik: Partner Rewards & Experience Izvornik: Short Drama Creative Editor InternJuniorKreativa, mediji i pisanje
Izvornik: Senior Product Manager, ReelBee Consumer AppUSD 170K–220K / godinaSeniorProizvod i dizajn Izvornik: Short Drama Creative Editor InternUSD 22–30 / satJuniorKreativa, mediji i pisanje Izvornik: Head of User Acquisition, Short DramaUSD 150K–200K / godinaStaffUprava i rukovoditelji Izvornik: Content Operations & CurationUSD 90K–130K / godinaMarketing i komunikacije Izvornik: Head of Content & SupplyUSD 180K–240K / godinaStaffMarketing i komunikacije Izvornik: Senior Product Manager, Local Ads and MonetizationUSD 175K–215K / godinaSeniorProizvod i dizajn Izvornik: Agency Partner Manager, Scaled Growth (Global)USD 100K–200K / godinaSeniorMarketing i komunikacije Izvornik: Product Manager, Ads Signals & MeasurementUSD 175K–215K / godinaSeniorProizvod i dizajn Izvornik: Strategy & Ventures LeadUSD 180K–240K / godinaSeniorStrategija, savjetovanje i analiza Izvornik: Head of Brand & B2B MarketingUSD 165K–250K / godinaStaffMarketing i komunikacije Izvornik: Nearby AI Business Growth LeadUSD 175K–205K / godinaSeniorMarketing i komunikacije Izvornik: Founding U.S. GTM & Partnerships Lead, Mini-DramasUSD 175K–205K / godinaNa daljinuSeniorProdaja Ažurnost podataka
Zabilježeni zahtjevi: 23, pogreške: 0. Posljednji zahtjev: HTTP 304 (not_modified) u 2026-10-24 22:19 UTC, tijelo 630895 bajtova.