RoleFalconSvi posloviIT posloviPregledTvrtkeAžurirano prije 2 min
Hrvatski
Prijava
Αυτή η σελίδα είναι διαθέσιμη στα Ελληνικά.Αλλαγή×

← natrag

OLIVER

22 otvorena radna mjesta8 % na daljinuUjedinjeno KraljevstvoIrskaBelgija

Mediji, zabava i oglašavanjeNetehnološka tvrtkaUdio IT-a 0 % od 22 radnih mjesta

Marketing i komunikacije46%
Kreativa, mediji i pisanje19%
Upravljanje projektima i programima12%
Operacije i administracija8%
Uprava i rukovoditelji8%
Prodaja4%
Ostalo4%
26poslovi, posljednjih 30 dana
8novo, posljednjih 7 dana
22različita radna mjesta (svako s 1.2 oglasa)
6objavljeno na najaktivniji dan (2026-10-01)
39otvoreno na stranici, bilo koje starosti
22medijalna starost, dani
0%IT (0)
96%u Europi (25)
8%na daljinu
0%s plaćom

Pokazatelj veličine: 39 otvorenih oglasa na stranici s poslovima (gruba procjena, ne broj zaposlenih). Najstariji otvoreni oglas: 219 dana.

Oglasi po mjesecima (svi otvoreni oglasi na stranici s poslovima, po datumu objave)

110
120
010
020
031
040
050
061
071
082
0913
1021

Mjesto rada

Hibridno14 · 54%
Mjesto rada nije navedeno9 · 35%
Na daljinu2 · 8%
Na lokaciji1 · 4%

Razina iskustva

Senior4 · 15%
Srednja razina (Mid)3 · 12%
Staff1 · 4%
Junior1 · 4%

Područje

Marketing i komunikacije12 · 46%
Kreativa, mediji i pisanje5 · 19%
Upravljanje projektima i programima3 · 12%
Uprava i rukovoditelji2 · 8%
Operacije i administracija2 · 8%
Prodaja1 · 4%

Države

Ujedinjeno Kraljevstvo15
Irska4
Belgija3
Španjolska1
Njemačka1
Francuska1
Južnoafrička Republika1

Gradovi

London7
Dublin4
Brussels3
Leeds2
Sheffield2
Birmingham2
Madrid1
Bournemouth1

Poslovi u posljednjih 30 dana

Izvornik: Social Media Manager
OLIVER·Mediji, zabava i oglašavanje·Kingston, United Kingdomizvornik ↗
HibridnoMarketing i komunikacije
Izvornik: Account Executive
OLIVER·Mediji, zabava i oglašavanje·Madrid, Spain izvornik ↗
HibridnoProdajapotreban jezik: španjolski
Izvornik: Social Media Manager 7-Month FTC
OLIVER·Mediji, zabava i oglašavanje·London, United Kingdom izvornik ↗
HibridnoMarketing i komunikacije
Izvornik: Senior Integrated Designer
OLIVER·Mediji, zabava i oglašavanje·Dublin, Ireland izvornik ↗
SeniorKreativa, mediji i pisanje
Izvornik: Social Creative (2.5 days a week)
OLIVER·Mediji, zabava i oglašavanje·London, United Kingdom izvornik ↗
HibridnoKreativa, mediji i pisanje

Social Executive

prije 1 dan
Izvornik: Social Executive
OLIVER·Mediji, zabava i oglašavanje·Bournemouth, United Kingdomizvornik ↗
Na daljinuUprava i rukovoditelji
Izvornik: Amazon Content Manager (Seller & Vendor Central) (w/m/d)
OLIVER·Mediji, zabava i oglašavanje·Hamburg, Germanyizvornik ↗
Marketing i komunikacijepotreban jezik: njemački
Izvornik: Creative Artworker
OLIVER·Mediji, zabava i oglašavanje·Dublin, Ireland izvornik ↗
Srednja razina (Mid)Kreativa, mediji i pisanje
Izvornik: Integrated Designer
OLIVER·Mediji, zabava i oglašavanje·Dublin, Ireland izvornik ↗
Srednja razina (Mid)Kreativa, mediji i pisanje
Izvornik: Director of Social & Creator
OLIVER·Mediji, zabava i oglašavanje·London, United Kingdom izvornik ↗
HibridnoStaffUprava i rukovoditelji
Izvornik: Content Strategist & AI Copy Lead
OLIVER·Mediji, zabava i oglašavanje·London, United Kingdom izvornik ↗
HibridnoSeniorMarketing i komunikacije
Izvornik: Traffic & Project Manager (Nederlands/Vlaams & Frans)
OLIVER·Mediji, zabava i oglašavanje·Brussels, Belgium izvornik ↗
Upravljanje projektima i programimapotreban jezik: nizozemskipotreban jezik: francuski
Izvornik: Traffic & Project Manager (courant en flamand et en français)
OLIVER·Mediji, zabava i oglašavanje·Brussels, Belgium izvornik ↗
Operacije i administracijapotreban jezik: nizozemskipotreban jezik: francuski
Izvornik: Product Marketing Manager - UK - 6 months
OLIVER·Mediji, zabava i oglašavanje·London, United Kingdom izvornik ↗
HibridnoMarketing i komunikacije
Izvornik: Social Media Content Creator (H/F)
OLIVER·Mediji, zabava i oglašavanje·Paris, France izvornik ↗
Marketing i komunikacijeFR
Izvornik: Assistant Communications Delivery Manager
OLIVER·Mediji, zabava i oglašavanje·Leeds, United Kingdomizvornik ↗
HibridnoMarketing i komunikacije
Izvornik: Assistant Communications Delivery Manager
OLIVER·Mediji, zabava i oglašavanje·Sheffield, United Kingdomizvornik ↗
HibridnoMarketing i komunikacije
Izvornik: Assistant Communications Delivery Manager
OLIVER·Mediji, zabava i oglašavanje·Birmingham, United Kingdom izvornik ↗
HibridnoMarketing i komunikacije
Izvornik: Assistant Communications Content Manager
OLIVER·Mediji, zabava i oglašavanje·Leeds, United Kingdomizvornik ↗
HibridnoMarketing i komunikacije
Izvornik: Assistant Communications Content Manager
OLIVER·Mediji, zabava i oglašavanje·Sheffield, United Kingdomizvornik ↗
HibridnoMarketing i komunikacije
Izvornik: Assistant Communications Content Manager
OLIVER·Mediji, zabava i oglašavanje·Birmingham, United Kingdom izvornik ↗
HibridnoMarketing i komunikacije
Izvornik: Communication Design Internship
OLIVER·Mediji, zabava i oglašavanje·Durban, South Africaizvornik ↗
Junior
Izvornik: Localisation Project Coordinator
OLIVER·Mediji, zabava i oglašavanje·London, United Kingdom izvornik ↗
HibridnoKreativa, mediji i pisanje
Izvornik: Senior Account & Project Manager
OLIVER·Mediji, zabava i oglašavanje·Dublin, Ireland izvornik ↗
Na daljinuSeniorUpravljanje projektima i programima
Izvornik: Finance ERP Business Analyst
OLIVER·Mediji, zabava i oglašavanje·London, United Kingdom izvornik ↗
Na lokacijiSrednja razina (Mid)Operacije i administracija
Izvornik: Traffic & Project Manager (Flemish & French)
OLIVER·Mediji, zabava i oglašavanje·Brussels, Belgium izvornik ↗
SeniorUpravljanje projektima i programimapotreban jezik: francuski

Ažurnost podataka

Zabilježeni zahtjevi: 42, pogreške: 0. Posljednji zahtjev: HTTP 304 (not_modified) u 2026-10-24 07:07 UTC, tijelo 768449 bajtova.