OLIVER
22 otvorena radna mjesta8 % na daljinuUjedinjeno KraljevstvoIrskaBelgija
Mediji, zabava i oglašavanjeNetehnološka tvrtkaUdio IT-a 0 % od 22 radnih mjesta
Marketing i komunikacije46%
Kreativa, mediji i pisanje19%
Upravljanje projektima i programima12%
Operacije i administracija8%
Uprava i rukovoditelji8%
Prodaja4%
Ostalo4%
Stranica s poslovima ↗Google ↗Pretraživanje na LinkedInu ↗Sva radna mjesta u pretraživanju (22)
26poslovi, posljednjih 30 dana
8novo, posljednjih 7 dana
22različita radna mjesta (svako s 1.2 oglasa)
6objavljeno na najaktivniji dan (2026-10-01)
39otvoreno na stranici, bilo koje starosti
22medijalna starost, dani
0%IT (0)
96%u Europi (25)
8%na daljinu
0%s plaćom
Pokazatelj veličine: 39 otvorenih oglasa na stranici s poslovima (gruba procjena, ne broj zaposlenih). Najstariji otvoreni oglas: 219 dana.
Oglasi po mjesecima (svi otvoreni oglasi na stranici s poslovima, po datumu objave)
Mjesto rada
Hibridno14 · 54%
Mjesto rada nije navedeno9 · 35%
Na daljinu2 · 8%
Na lokaciji1 · 4%
Razina iskustva
Senior4 · 15%
Srednja razina (Mid)3 · 12%
Staff1 · 4%
Junior1 · 4%
Područje
Marketing i komunikacije12 · 46%
Kreativa, mediji i pisanje5 · 19%
Upravljanje projektima i programima3 · 12%
Uprava i rukovoditelji2 · 8%
Operacije i administracija2 · 8%
Prodaja1 · 4%
Države
Ujedinjeno Kraljevstvo15
Irska4
Belgija3
Španjolska1
Njemačka1
Francuska1
Južnoafrička Republika1
Gradovi
London7
Dublin4
Brussels3
Leeds2
Sheffield2
Birmingham2
Madrid1
Bournemouth1
Poslovi u posljednjih 30 dana
Voditelj/ica društvenih mreža
prije 20 hIzvornik: Social Media Manager
HibridnoMarketing i komunikacije
Voditelj/ica društvenih mreža 7-mjesečni FTC
prije 1 danIzvornik: Social Media Manager 7-Month FTC
HibridnoMarketing i komunikacije
Senior integrirani dizajner/ica
prije 1 danIzvornik: Senior Integrated Designer
SeniorKreativa, mediji i pisanje
Izvornik: Social Creative (2.5 days a week)
HibridnoKreativa, mediji i pisanje
Izvornik: Amazon Content Manager (Seller & Vendor Central) (w/m/d)
Marketing i komunikacijepotreban jezik: njemački
Kreativni artworker
prije 2 danaIzvornik: Creative Artworker
Srednja razina (Mid)Kreativa, mediji i pisanje
Integrirani dizajner/ica
prije 9 danaIzvornik: Integrated Designer
Srednja razina (Mid)Kreativa, mediji i pisanje
Direktor/ica za Social i Creator
prije 15 danaIzvornik: Director of Social & Creator
HibridnoStaffUprava i rukovoditelji
Strateg/inja sadržaja & voditelj/ica AI copywritinga
prije 17 danaIzvornik: Content Strategist & AI Copy Lead
HibridnoSeniorMarketing i komunikacije
Izvornik: Traffic & Project Manager (Nederlands/Vlaams & Frans)
Upravljanje projektima i programimapotreban jezik: nizozemskipotreban jezik: francuski
Izvornik: Traffic & Project Manager (courant en flamand et en français)
Operacije i administracijapotreban jezik: nizozemskipotreban jezik: francuski
Product Marketing Manager - UK - 6 mjeseci
prije 21 danIzvornik: Product Marketing Manager - UK - 6 months
HibridnoMarketing i komunikacije
Kreator sadržaja za društvene mreže (H/F)
prije 21 danIzvornik: Social Media Content Creator (H/F)
Marketing i komunikacijeFR
Pomoćnik/ica voditelja isporuke komunikacija
prije 22 danaIzvornik: Assistant Communications Delivery Manager
HibridnoMarketing i komunikacije
Pomoćnik/ica voditelja isporuke komunikacija
prije 22 danaIzvornik: Assistant Communications Delivery Manager
HibridnoMarketing i komunikacije
Pomoćnik/ica voditelja isporuke komunikacija
prije 22 danaIzvornik: Assistant Communications Delivery Manager
HibridnoMarketing i komunikacije
Pomoćnik/ca voditelja/ice komunikacijskog sadržaja
prije 22 danaIzvornik: Assistant Communications Content Manager
HibridnoMarketing i komunikacije
Pomoćnik/ca voditelja/ice komunikacijskog sadržaja
prije 22 danaIzvornik: Assistant Communications Content Manager
HibridnoMarketing i komunikacije
Pomoćnik/ca voditelja/ice komunikacijskog sadržaja
prije 22 danaIzvornik: Assistant Communications Content Manager
HibridnoMarketing i komunikacije
Pripravništvo iz komunikacijskog dizajna
prije 23 danaIzvornik: Communication Design Internship
Junior
Koordinator/ica projekata lokalizacije
prije 23 danaIzvornik: Localisation Project Coordinator
HibridnoKreativa, mediji i pisanje
Senior Account & Project Manager
prije 25 danaIzvornik: Senior Account & Project Manager
Na daljinuSeniorUpravljanje projektima i programima
Business Analyst za financijski ERP
prije 28 danaIzvornik: Finance ERP Business Analyst
Na lokacijiSrednja razina (Mid)Operacije i administracija
Traffic & Project Manager (flamanski i francuski)
prije 29 danaIzvornik: Traffic & Project Manager (Flemish & French)
SeniorUpravljanje projektima i programimapotreban jezik: francuski
Ažurnost podataka
Zabilježeni zahtjevi: 42, pogreške: 0. Posljednji zahtjev: HTTP 304 (not_modified) u 2026-10-24 07:07 UTC, tijelo 768449 bajtova.