OLIVER - North America
10 otvorenih radnih mjesta10 % na daljinuSjedinjene Američke DržaveKanada
Mediji, zabava i oglašavanjeNetehnološka tvrtkaUdio IT-a 0 % od 10 radnih mjesta
Marketing i komunikacije30%
Kreativa, mediji i pisanje20%
Prodaja10%
Financije i pravo10%
Upravljanje projektima i programima10%
Strategija, savjetovanje i analiza10%
Uprava i rukovoditelji10%
Stranica s poslovima ↗Google ↗Pretraživanje na LinkedInu ↗Sva radna mjesta u pretraživanju (10)
10poslovi, posljednjih 30 dana
0novo, posljednjih 7 dana
10različita radna mjesta (svako s 1 oglasa)
3objavljeno na najaktivniji dan (2026-10-05)
13otvoreno na stranici, bilo koje starosti
21medijalna starost, dani
0%IT (0)
0%u Europi (0)
10%na daljinu
100%s plaćom
Pokazatelj veličine: 13 otvorenih oglasa na stranici s poslovima (gruba procjena, ne broj zaposlenih). Najstariji otvoreni oglas: 144 dana.
Oglasi po mjesecima (svi otvoreni oglasi na stranici s poslovima, po datumu objave)
Mjesto rada
Mjesto rada nije navedeno7 · 70%
Na daljinu1 · 10%
Hibridno1 · 10%
Na lokaciji1 · 10%
Razina iskustva
Senior3 · 30%
Srednja razina (Mid)1 · 10%
Staff1 · 10%
Područje
Marketing i komunikacije3 · 30%
Kreativa, mediji i pisanje2 · 20%
Financije i pravo1 · 10%
Strategija, savjetovanje i analiza1 · 10%
Uprava i rukovoditelji1 · 10%
Upravljanje projektima i programima1 · 10%
Prodaja1 · 10%
Države
Sjedinjene Američke Države8
Kanada2
Gradovi
Chicago5
New York City2
Toronto2
Seattle1
Poslovi u posljednjih 30 dana
Izvornik: Social Media Manager - USD 80,8K–90,2K / godina
- Srednja razina (Mid)
- Marketing i komunikacije
Izvornik: Finance Podcast & Video Producer- USD 130K–140K / godina
- Financije i pravo
Izvornik: Group Strategy Director- USD 170K–190K / godina
- Staff
- Strategija, savjetovanje i analiza
Izvornik: Content Creator - USD 106,2K–118,8K / godina
- Marketing i komunikacije
Izvornik: Senior 3D Designer- USD 102K–114K / godina
- Senior
- Kreativa, mediji i pisanje
Izvornik: Account Supervisor - CAD 97,8K–109,2K / godina
- Na daljinu
- Senior
- Uprava i rukovoditelji
Izvornik: Project Manager - USD 93,5K–104,5K / godina
- Upravljanje projektima i programima
Izvornik: Designer - USD 85K–95K / godina
- Kreativa, mediji i pisanje
Izvornik: Community Manager- CAD 55,2K–61,8K / godina
- Hibridno
- Marketing i komunikacije
Izvornik: Senior Account Manager- USD 97,8K–109,2K / godina
- Na lokaciji
- Senior
- Prodaja
Ažurnost podataka
Zabilježeni zahtjevi: 27, pogreške: 0. Posljednji zahtjev: HTTP 304 (not_modified) u 2026-10-27 05:19 UTC, tijelo 402780 bajtova.