RoleFalcon
Svi posloviIT posloviPregledTvrtke
Hrvatski

← natrag

OLIVER - North America

10 otvorenih radnih mjesta10 % na daljinuSjedinjene Američke DržaveKanada

Mediji, zabava i oglašavanjeNetehnološka tvrtkaUdio IT-a 0 % od 10 radnih mjesta

Marketing i komunikacije30%
Kreativa, mediji i pisanje20%
Prodaja10%
Financije i pravo10%
Upravljanje projektima i programima10%
Strategija, savjetovanje i analiza10%
Uprava i rukovoditelji10%
10poslovi, posljednjih 30 dana
0novo, posljednjih 7 dana
10različita radna mjesta (svako s 1 oglasa)
3objavljeno na najaktivniji dan (2026-10-05)
13otvoreno na stranici, bilo koje starosti
21medijalna starost, dani
0%IT (0)
0%u Europi (0)
10%na daljinu
100%s plaćom

Pokazatelj veličine: 13 otvorenih oglasa na stranici s poslovima (gruba procjena, ne broj zaposlenih). Najstariji otvoreni oglas: 144 dana.

Oglasi po mjesecima (svi otvoreni oglasi na stranici s poslovima, po datumu objave)

110
120
010
020
030
040
050
061
070
081
093
108

Mjesto rada

Mjesto rada nije navedeno7 · 70%
Na daljinu1 · 10%
Hibridno1 · 10%
Na lokaciji1 · 10%

Razina iskustva

Senior3 · 30%
Srednja razina (Mid)1 · 10%
Staff1 · 10%

Područje

Marketing i komunikacije3 · 30%
Kreativa, mediji i pisanje2 · 20%
Financije i pravo1 · 10%
Strategija, savjetovanje i analiza1 · 10%
Uprava i rukovoditelji1 · 10%
Upravljanje projektima i programima1 · 10%
Prodaja1 · 10%

Države

Sjedinjene Američke Države8
Kanada2

Gradovi

Chicago5
New York City2
Toronto2
Seattle1

Poslovi u posljednjih 30 dana

Voditelj/ica društvenih mreža

Izvornik: Social Media Manager
Mediji, zabava i oglašavanjeNew York, New York
  • USD 80,8K–90,2K / godina
  • Srednja razina (Mid)
  • Marketing i komunikacije
prije 7 danaizvornik ↗

Kreator/ica sadržaja

Izvornik: Content Creator
Mediji, zabava i oglašavanjeSeattle, Washington
  • USD 106,2K–118,8K / godina
  • Marketing i komunikacije
prije 19 danaizvornik ↗

Senior 3D dizajner/ica

Izvornik: Senior 3D Designer
Mediji, zabava i oglašavanjeChicago, Illinois
  • USD 102K–114K / godina
  • Senior
  • Kreativa, mediji i pisanje
prije 19 danaizvornik ↗

Voditelj/ica računa

Izvornik: Account Supervisor
Mediji, zabava i oglašavanjeToronto, Canada
  • CAD 97,8K–109,2K / godina
  • Na daljinu
  • Senior
  • Uprava i rukovoditelji
prije 21 danizvornik ↗

Project Manager

Izvornik: Project Manager
Mediji, zabava i oglašavanjeChicago, Illinois
  • USD 93,5K–104,5K / godina
  • Upravljanje projektima i programima
prije 21 danizvornik ↗

Dizajner/ica

Izvornik: Designer
Mediji, zabava i oglašavanjeChicago, Illinois
  • USD 85K–95K / godina
  • Kreativa, mediji i pisanje
prije 21 danizvornik ↗

Community Manager

Izvornik: Community Manager
Mediji, zabava i oglašavanjeToronto, Canada
  • CAD 55,2K–61,8K / godina
  • Hibridno
  • Marketing i komunikacije
prije 26 danaizvornik ↗

Senior Account Manager

Izvornik: Senior Account Manager
Mediji, zabava i oglašavanjeChicago, Illinois
  • USD 97,8K–109,2K / godina
  • Na lokaciji
  • Senior
  • Prodaja
prije 28 danaizvornik ↗

Ažurnost podataka

Zabilježeni zahtjevi: 27, pogreške: 0. Posljednji zahtjev: HTTP 304 (not_modified) u 2026-10-27 05:19 UTC, tijelo 402780 bajtova.