Power Digital
26 otvorenih radnih mjesta100 % na daljinuKolumbijaNikaragvaArgentina
Umjetna inteligencija i podaciNetehnološka tvrtka s IT timomUdio IT-a 15 % od 26 radnih mjesta
Marketing i komunikacije25%
IT podrška i administracija15%
Strategija, savjetovanje i analiza13%
Uprava i rukovoditelji13%
Operacije i administracija12%
Kreativa, mediji i pisanje10%
Customer success i korisnička podrška8%
Prodaja2%
Stranica s poslovima ↗Google ↗Pretraživanje na LinkedInu ↗Sva radna mjesta u pretraživanju (26)
63poslovi, posljednjih 30 dana
4novo, posljednjih 7 dana
26različita radna mjesta (svako s 2.4 oglasa)
31objavljeno na najaktivniji dan (2026-10-06)
243otvoreno na stranici, bilo koje starosti
61medijalna starost, dani
16%IT (10)
5%u Europi (3)
100%na daljinu
0%s plaćom
Pokazatelj veličine: 243 otvorenih oglasa na stranici s poslovima (gruba procjena, ne broj zaposlenih). Najstariji otvoreni oglas: 974 dana.
Oglasi po mjesecima (svi otvoreni oglasi na stranici s poslovima, po datumu objave)
Mjesto rada
Na daljinu63 · 100%
Razina iskustva
Srednja razina (Mid)16 · 25%
Senior15 · 24%
Junior7 · 11%
Uprava (C-level)7 · 11%
Staff3 · 5%
Područje
Marketing i komunikacije17 · 27%
Uprava i rukovoditelji9 · 14%
IT podrška i administracija9 · 14%
Strategija, savjetovanje i analiza8 · 13%
Operacije i administracija7 · 11%
Kreativa, mediji i pisanje6 · 10%
Customer success i korisnička podrška5 · 8%
Prodaja1 · 2%
Države
Kolumbija21
Nikaragva15
Argentina14
Meksiko13
Brazil13
Ekvador12
Kostarika10
Čile10
Gradovi
nema podataka
Poslovi u posljednjih 30 dana
Izvornik: Digital Marketing Intern
Na daljinuJuniorMarketing i komunikacije
Izvornik: Digital Marketing Intern
Na daljinuJuniorMarketing i komunikacije
Group Director, Consumer Services
prije 8 hNa daljinusamo SADStaffUprava i rukovoditelji
Associate Audience Analyst
prije 13 hNa daljinuJuniorStrategija, savjetovanje i analiza
Paid Media Strategist, Fashion
prije 9 danaNa daljinusamo SADSrednja razina (Mid)Marketing i komunikacije
IT Project Manager, CTO's Operating Partner
prije 14 danaNa daljinuUprava (C-level)IT podrška i administracija
IT Project Manager, CTO's Operating Partner
prije 14 danaNa daljinuUprava (C-level)IT podrška i administracija
IT Project Manager, CTO's Operating Partner
prije 14 danaNa daljinuUprava (C-level)IT podrška i administracija
IT Project Manager, CTO's Operating Partner
prije 14 danaNa daljinuUprava (C-level)IT podrška i administracija
IT Project Manager, CTO's Operating Partner
prije 14 danaNa daljinuUprava (C-level)IT podrška i administracija
IT Project Manager, CTO's Operating Partner
prije 14 danaNa daljinuUprava (C-level)IT podrška i administracija
IT Project Manager, CTO's Operating Partner
prije 14 danaNa daljinuUprava (C-level)IT podrška i administracija
Data Operations Lead, B2B
prije 14 danaNa daljinuSeniorOperacije i administracija
Data Operations Lead, B2B
prije 14 danaNa daljinuSeniorOperacije i administracija
Data Operations Lead, B2B
prije 14 danaNa daljinuSeniorOperacije i administracija
Data Operations Lead, B2B
prije 14 danaNa daljinuSeniorOperacije i administracija
Data Operations Lead, B2B
prije 14 danaNa daljinuSeniorOperacije i administracija
Data Operations Lead, B2B
prije 14 danaNa daljinuSeniorOperacije i administracija
Data Operations Lead, B2B
prije 14 danaNa daljinuSeniorOperacije i administracija
Account Manager, CRO
prije 15 danaNa daljinuSrednja razina (Mid)Prodaja
Data Access Manager
prije 16 danaNa daljinuUprava i rukovoditelji
Data Access Manager
prije 16 danaNa daljinuUprava i rukovoditelji
Data Access Manager
prije 16 danaNa daljinuUprava i rukovoditelji
Data Access Manager
prije 16 danaNa daljinuUprava i rukovoditelji
Data Access Manager
prije 16 danaNa daljinuUprava i rukovoditelji
Data Access Manager
prije 16 danaNa daljinuUprava i rukovoditelji
Creative Strategist, B2B
prije 17 danaNa daljinuKreativa, mediji i pisanje
Creative Strategist, B2B
prije 17 danaNa daljinuKreativa, mediji i pisanje
Creative Strategist, B2B
prije 17 danaNa daljinuKreativa, mediji i pisanje
Creative Strategist, B2B
prije 17 danaNa daljinuKreativa, mediji i pisanje
Creative Strategist, B2B
prije 17 danaNa daljinuKreativa, mediji i pisanje
Creative Strategist, B2B
prije 17 danaNa daljinuKreativa, mediji i pisanje
Direktor/ica, događaji i iskustva
prije 17 danaIzvornik: Director, Events & Experiences
Na daljinusamo SADStaffUprava i rukovoditelji
Izvornik: Fashion Paid Media Senior Performance Analyst
Na daljinuSeniorMarketing i komunikacije
Izvornik: Fashion Paid Media Senior Performance Analyst
Na daljinuSeniorMarketing i komunikacije
Izvornik: Fashion Paid Media Senior Performance Analyst
Na daljinuSeniorMarketing i komunikacije
Izvornik: Fashion Paid Media Senior Performance Analyst
Na daljinuSeniorMarketing i komunikacije
Paid Media Strategist, Fashion
prije 17 danaNa daljinuSrednja razina (Mid)Marketing i komunikacije
Izvornik: Senior Paid Advertising Strategist - Ecommerce
Na daljinuSeniorMarketing i komunikacije
Izvornik: Senior Paid Advertising Strategist - Ecommerce
Na daljinuSeniorMarketing i komunikacije
Na daljinuSeniorCustomer success i korisnička podrška
Na daljinuSeniorCustomer success i korisnička podrška
Paid Advertising Strategist - Ecommerce
prije 17 danaNa daljinuSrednja razina (Mid)Marketing i komunikacije
Paid Advertising Strategist - Ecommerce
prije 17 danaNa daljinuSrednja razina (Mid)Marketing i komunikacije
Fashion Paid Advertising Strategist
prije 17 danaNa daljinuSrednja razina (Mid)Strategija, savjetovanje i analiza
Fashion Paid Advertising Strategist
prije 17 danaNa daljinuSrednja razina (Mid)Strategija, savjetovanje i analiza
Fashion Paid Advertising Strategist
prije 17 danaNa daljinuSrednja razina (Mid)Strategija, savjetovanje i analiza
Fashion Paid Advertising Strategist
prije 17 danaNa daljinuSrednja razina (Mid)Strategija, savjetovanje i analiza
Izvornik: CPG Paid Advertising Strategist, Client Experience
Na daljinuSrednja razina (Mid)Customer success i korisnička podrška
Izvornik: CPG Paid Advertising Strategist, Client Experience
Na daljinuSrednja razina (Mid)Customer success i korisnička podrška
Ažurnost podataka
Zabilježeni zahtjevi: 111, pogreške: 0. Posljednji zahtjev: HTTP 304 (not_modified) u 2026-10-24 04:47 UTC, tijelo 3113644 bajtova.