Rebag
8 otvorenih radnih mjestaSjedinjene Američke Države
E-trgovina i maloprodajaNetehnološka tvrtkaUdio IT-a 0 % od 8 radnih mjesta
Prodaja38%
Strategija, savjetovanje i analiza25%
Maloprodaja i trgovine12%
Ljudski potencijali / HR / zapošljavanje12%
Operacije i administracija12%
Stranica s poslovima ↗Google ↗Pretraživanje na LinkedInu ↗Sva radna mjesta u pretraživanju (8)
8poslovi, posljednjih 30 dana
5novo, posljednjih 7 dana
8različita radna mjesta (svako s 1 oglasa)
5objavljeno na najaktivniji dan (2026-10-22)
20otvoreno na stranici, bilo koje starosti
34medijalna starost, dani
0%IT (0)
0%u Europi (0)
0%na daljinu
75%s plaćom
Pokazatelj veličine: 20 otvorenih oglasa na stranici s poslovima (gruba procjena, ne broj zaposlenih). Najstariji otvoreni oglas: 182 dana.
Oglasi po mjesecima (svi otvoreni oglasi na stranici s poslovima, po datumu objave)
Mjesto rada
Mjesto rada nije navedeno5 · 62%
Na lokaciji3 · 38%
Razina iskustva
Junior4 · 50%
Staff1 · 12%
Područje
Prodaja3 · 38%
Strategija, savjetovanje i analiza2 · 25%
Operacije i administracija1 · 12%
Ljudski potencijali / HR / zapošljavanje1 · 12%
Maloprodaja i trgovine1 · 12%
Države
Sjedinjene Američke Države6
Gradovi
New York City2
San Diego2
Las Vegas1
Brooklyn1
Poslovi u posljednjih 30 dana
Izvornik: Client Advisor - WTC- USD 20–25 / sat
- Strategija, savjetovanje i analiza
Izvornik: Sales Floor Associate - WTC- USD 20–25 / sat
- Junior
- Prodaja
Izvornik: Sales Floor Associate PT - Las Vegas- USD 20–22 / sat
- Na lokaciji
- Junior
- Prodaja
Izvornik: Sales Associate PT - Short Hills- USD 19–23 / sat
- Junior
- Prodaja
Izvornik: Photo Production Assistant - Na lokaciji
- Operacije i administracija
Izvornik: Junior HR Generalist- Junior
- Ljudski potencijali / HR / zapošljavanje
Izvornik: Client Advisor - Fashion Valley- USD 19–21 / sat
- Strategija, savjetovanje i analiza
Izvornik: Assistant Store Director - Fashion Valley- USD 50K–65K / godina
- Na lokaciji
- Staff
- Maloprodaja i trgovine
Ažurnost podataka
Zabilježeni zahtjevi: 26, pogreške: 0. Posljednji zahtjev: HTTP 200 (new_body) u 2026-10-26 23:22 UTC, tijelo 175956 bajtova.