Recorded Future
16 otvorenih radnih mjestaSjedinjene Američke DržaveSingapurUjedinjeno Kraljevstvo
Kibernetička sigurnostNetehnološka tvrtka s IT timomUdio IT-a 12 % od 16 radnih mjesta
Prodaja44%
Financije i pravo17%
Razvoj softvera (općenito)17%
Marketing i komunikacije11%
Strategija, savjetovanje i analiza6%
Ostalo6%
Stranica s poslovima ↗Google ↗Pretraživanje na LinkedInu ↗Sva radna mjesta u pretraživanju (16)
18poslovi, posljednjih 30 dana
4novo, posljednjih 7 dana
16različita radna mjesta (svako s 1.1 oglasa)
7objavljeno na najaktivniji dan (2026-10-02)
47otvoreno na stranici, bilo koje starosti
53medijalna starost, dani
17%IT (3)
22%u Europi (4)
0%na daljinu
56%s plaćom
Pokazatelj veličine: 47 otvorenih oglasa na stranici s poslovima (gruba procjena, ne broj zaposlenih). Najstariji otvoreni oglas: 353 dana.
Oglasi po mjesecima (svi otvoreni oglasi na stranici s poslovima, po datumu objave)
Mjesto rada
Mjesto rada nije navedeno9 · 50%
Hibridno9 · 50%
Razina iskustva
Senior5 · 28%
Srednja razina (Mid)4 · 22%
Staff3 · 17%
Junior2 · 11%
Područje
Prodaja8 · 44%
Razvoj softvera (općenito)3 · 17%
Financije i pravo3 · 17%
Marketing i komunikacije2 · 11%
Strategija, savjetovanje i analiza1 · 6%
Države
Sjedinjene Američke Države10
Singapur3
Ujedinjeno Kraljevstvo3
Ujedinjeni Arapski Emirati1
Švedska1
Gradovi
Boston5
Washington3
London3
Dubai1
Gothenburg1
Poslovi u posljednjih 30 dana
Senior inženjer/ka prodaje, javni sektor
prije 22 hIzvornik: Senior Sales Engineer, Public Sector
USD 143K–200,5K / godinaSeniorProdaja
Senior voditelj/ica marketinga za partnere
prije 1 danIzvornik: Senior Partner Marketing Manager
SeniorMarketing i komunikacije
Technical Account Manager (korejski jezik)
prije 3 danaIzvornik: Technical Account Manager (Korean Speaking)
HibridnoProdaja
Voditelj/ica marketinške analitike
prije 4 danaIzvornik: Marketing Analytics Manager
USD 92K–137,5K / godinaHibridnoSrednja razina (Mid)Marketing i komunikacije
Programer/ka rješenja za podršku proizvodima
prije 7 danaIzvornik: Product Support Solutions Developer
USD 127,5K–191,5K / godinaHibridnoSrednja razina (Mid)Razvoj softvera (općenito)JavaScriptPythonSQL
Programer/ka rješenja za podršku proizvodima
prije 7 danaIzvornik: Product Support Solutions Developer
USD 127,5K–191,5K / godinaHibridnoSrednja razina (Mid)Razvoj softvera (općenito)JavaScriptPythonSQL
Senior inženjer/ka prodaje, TOLA
prije 8 danaIzvornik: Senior Sales Engineer, TOLA
USD 143K–200,5K / godinaSeniorProdaja
Voditelj/ica, globalne operacije naplate
prije 9 danaIzvornik: Manager, Global Billing Operations
USD 92K–137,5K / godinaHibridnoStaffFinancije i pravo
Izvornik: Account Director, Intelligence Community
USD 123K–184K / godinaStaffProdaja
Izvornik: Associate Account Director, Mid Market TOLA/PACNW/Mountain
USD 74,5K–112K / godinaStaffProdaja
Interni pravni savjetnik/ica (Americas)
prije 21 danIzvornik: In-House Counsel (Americas)
USD 108–162K / godinaHibridnoFinancije i pravo
Business Development Representative
prije 22 danaIzvornik: Business Development Representative
Prodaja
Lead Software Engineer
prije 22 danaIzvornik: Lead Software Engineer
SeniorRazvoj softvera (općenito)C#C++Java
Izvornik: Threat Intelligence Response Analyst
HibridnoStrategija, savjetovanje i analiza
Senior specijalist/ica za obnove, ASEAN, ANZ
prije 22 danaIzvornik: Senior Renewals Specialist, ASEAN, ANZ
Senior
Business Development Representative, ASEAN
prije 22 danaIzvornik: Business Development Representative, ASEAN
Srednja razina (Mid)Prodaja
Associate tehnički Account Manager
prije 22 danaIzvornik: Associate Technical Account Manager
USD 78K–107,2K / godinaHibridnoJuniorProdaja
Ažurnost podataka
Zabilježeni zahtjevi: 148, pogreške: 0. Posljednji zahtjev: HTTP 304 (not_modified) u 2026-10-24 13:13 UTC, tijelo 606910 bajtova.