RoleFalconSvi posloviIT posloviPregledTvrtkeAžurirano prije 2 min
Hrvatski
Prijava
Cette page est disponible en Français.Changer×

← natrag

Recorded Future

16 otvorenih radnih mjestaSjedinjene Američke DržaveSingapurUjedinjeno Kraljevstvo

Kibernetička sigurnostNetehnološka tvrtka s IT timomUdio IT-a 12 % od 16 radnih mjesta

Prodaja44%
Financije i pravo17%
Razvoj softvera (općenito)17%
Marketing i komunikacije11%
Strategija, savjetovanje i analiza6%
Ostalo6%
18poslovi, posljednjih 30 dana
4novo, posljednjih 7 dana
16različita radna mjesta (svako s 1.1 oglasa)
7objavljeno na najaktivniji dan (2026-10-02)
47otvoreno na stranici, bilo koje starosti
53medijalna starost, dani
17%IT (3)
22%u Europi (4)
0%na daljinu
56%s plaćom

Pokazatelj veličine: 47 otvorenih oglasa na stranici s poslovima (gruba procjena, ne broj zaposlenih). Najstariji otvoreni oglas: 353 dana.

Oglasi po mjesecima (svi otvoreni oglasi na stranici s poslovima, po datumu objave)

111
120
010
023
031
042
055
061
072
088
096
1018

Mjesto rada

Mjesto rada nije navedeno9 · 50%
Hibridno9 · 50%

Razina iskustva

Senior5 · 28%
Srednja razina (Mid)4 · 22%
Staff3 · 17%
Junior2 · 11%

Područje

Prodaja8 · 44%
Razvoj softvera (općenito)3 · 17%
Financije i pravo3 · 17%
Marketing i komunikacije2 · 11%
Strategija, savjetovanje i analiza1 · 6%

Države

Sjedinjene Američke Države10
Singapur3
Ujedinjeno Kraljevstvo3
Ujedinjeni Arapski Emirati1
Švedska1

Gradovi

Boston5
Washington3
London3
Dubai1
Gothenburg1

Poslovi u posljednjih 30 dana

Izvornik: Senior Sales Engineer, Public Sector
Recorded Future·Kibernetička sigurnost·Washington, DCizvornik ↗
USD 143K–200,5K / godinaSeniorProdaja
Izvornik: Senior Partner Marketing Manager
Recorded Future·Kibernetička sigurnost·Dubai, UAEizvornik ↗
SeniorMarketing i komunikacije
Izvornik: Technical Account Manager (Korean Speaking)
Recorded Future·Kibernetička sigurnost·Singaporeizvornik ↗
HibridnoProdaja
Izvornik: Marketing Analytics Manager
Recorded Future·Kibernetička sigurnost·Boston, MAizvornik ↗
USD 92K–137,5K / godinaHibridnoSrednja razina (Mid)Marketing i komunikacije
Izvornik: Product Support Solutions Developer
Recorded Future·Kibernetička sigurnost·Washington, DCizvornik ↗
USD 127,5K–191,5K / godinaHibridnoSrednja razina (Mid)Razvoj softvera (općenito)JavaScriptPythonSQL
Izvornik: Product Support Solutions Developer
Recorded Future·Kibernetička sigurnost·Boston, MAizvornik ↗
USD 127,5K–191,5K / godinaHibridnoSrednja razina (Mid)Razvoj softvera (općenito)JavaScriptPythonSQL
Izvornik: Senior Sales Engineer, TOLA
Recorded Future·Kibernetička sigurnost·Texasizvornik ↗
USD 143K–200,5K / godinaSeniorProdaja
Izvornik: Manager, Global Billing Operations
Recorded Future·Kibernetička sigurnost·Boston, MAizvornik ↗
USD 92K–137,5K / godinaHibridnoStaffFinancije i pravo
Izvornik: Account Director, Intelligence Community
Recorded Future·Kibernetička sigurnost·Washington, D.C.izvornik ↗
USD 123K–184K / godinaStaffProdaja
Izvornik: Associate Account Director, Mid Market TOLA/PACNW/Mountain
Recorded Future·Kibernetička sigurnost·Texasizvornik ↗
USD 74,5K–112K / godinaStaffProdaja
Izvornik: In-House Counsel (Americas)
Recorded Future·Kibernetička sigurnost·Boston, MAizvornik ↗
USD 108–162K / godinaHibridnoFinancije i pravo
Izvornik: Business Development Representative
Recorded Future·Kibernetička sigurnost·London, England, UKizvornik ↗
Prodaja
Izvornik: In-House Counsel
Recorded Future·Kibernetička sigurnost·London, England, UKizvornik ↗
HibridnoJuniorFinancije i pravo
Izvornik: Lead Software Engineer
Recorded Future·Kibernetička sigurnost·Gothenburg, Swedenizvornik ↗
SeniorRazvoj softvera (općenito)C#C++Java
Izvornik: Threat Intelligence Response Analyst
Recorded Future·Kibernetička sigurnost·London, England, UKizvornik ↗
HibridnoStrategija, savjetovanje i analiza
Izvornik: Senior Renewals Specialist, ASEAN, ANZ
Recorded Future·Kibernetička sigurnost·Singaporeizvornik ↗
Senior
Izvornik: Business Development Representative, ASEAN
Recorded Future·Kibernetička sigurnost·Singaporeizvornik ↗
Srednja razina (Mid)Prodaja
Izvornik: Associate Technical Account Manager
Recorded Future·Kibernetička sigurnost·Boston, MAizvornik ↗
USD 78K–107,2K / godinaHibridnoJuniorProdaja

Ažurnost podataka

Zabilježeni zahtjevi: 148, pogreške: 0. Posljednji zahtjev: HTTP 304 (not_modified) u 2026-10-24 13:13 UTC, tijelo 606910 bajtova.