SharkNinja
42 otvorena radna mjestaSjedinjene Američke DržaveUjedinjeno KraljevstvoKina
E-trgovina i maloprodajaNetehnološka tvrtka s IT timomUdio IT-a 24 % od 42 radnih mjesta
Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika30%
Razvoj softvera (općenito)20%
Operacije i administracija13%
Upravljanje projektima i programima11%
Marketing i komunikacije9%
Strategija, savjetovanje i analiza4%
Prodaja2%
Mobilni razvoj (iOS / Android)2%
Stranica s poslovima ↗Google ↗Pretraživanje na LinkedInu ↗Sva radna mjesta u pretraživanju (42)
46poslovi, posljednjih 30 dana
10novo, posljednjih 7 dana
42različita radna mjesta (svako s 1.1 oglasa)
7objavljeno na najaktivniji dan (2026-10-14)
149otvoreno na stranici, bilo koje starosti
39medijalna starost, dani
24%IT (11)
17%u Europi (8)
0%na daljinu
11%s plaćom
Pokazatelj veličine: 149 otvorenih oglasa na stranici s poslovima (gruba procjena, ne broj zaposlenih). Najstariji otvoreni oglas: 582 dana.
Oglasi po mjesecima (svi otvoreni oglasi na stranici s poslovima, po datumu objave)
Mjesto rada
Mjesto rada nije navedeno42 · 91%
Hibridno4 · 9%
Razina iskustva
Senior13 · 28%
Srednja razina (Mid)9 · 20%
Staff5 · 11%
Uprava (C-level)4 · 9%
Junior3 · 7%
Područje
Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika14 · 30%
Razvoj softvera (općenito)10 · 22%
Operacije i administracija6 · 13%
Upravljanje projektima i programima4 · 9%
Marketing i komunikacije4 · 9%
Strategija, savjetovanje i analiza2 · 4%
Ljudski potencijali / HR / zapošljavanje1 · 2%
Ugostiteljstvo, hotelijerstvo i čišćenje1 · 2%
Države
Sjedinjene Američke Države34
Ujedinjeno Kraljevstvo5
Kina2
Kanada1
Francuska1
Norveška1
Meksiko1
Njemačka1
Gradovi
Needham32
London4
Suzhou2
Montréal1
Leeds1
Paris1
Oslo1
Mexico City1
Poslovi u posljednjih 30 dana
Senior Product Developer
prije 10 hSeniorRazvoj softvera (općenito)
Uprava (C-level)Ljudski potencijali / HR / zapošljavanje
Chef d’équipe, Gestion des commandes – Opérations de vente au détail // Team Lead, Retail Operations Order Management
prije 2 danaSeniorUgostiteljstvo, hotelijerstvo i čišćenjeFR
VP, Global Social Strategy & Analytics
prije 3 danaUprava (C-level)Strategija, savjetovanje i analiza
Forward Deployed Engineer
prije 3 danaRazvoj softvera (općenito)PythonSQL
Product Developer
prije 4 danaSrednja razina (Mid)Razvoj softvera (općenito)
Senior Product Developer
prije 4 danaSeniorRazvoj softvera (općenito)
Senior Product Developer - Ninja Heated
prije 4 danaSeniorRazvoj softvera (općenito)
Executive Assistant
prije 4 danaSeniorOperacije i administracija
Quality Engineer
prije 4 danaSeniorInženjerstvo (osim softvera) i tehnika
Purchasing Manager
prije 8 danaSeniorOperacije i administracija
Sr Manager, Enterprise Risk Management
prije 9 danaSeniorFinancije i pravo
USD 30 / satInženjerstvo (osim softvera) i tehnika
USD 30 / satInženjerstvo (osim softvera) i tehnika
Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika
Program Manager - APAC
prije 9 danaSrednja razina (Mid)Upravljanje projektima i programima
Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika
VP, Global Affiliate Marketing & Live Commerce
prije 9 danaHibridnoUprava (C-level)Marketing i komunikacije
Manager, Embedded Firmware Architecture
prije 10 danaStaffRazvoj softvera (općenito)
Supply Planning Associate
prije 10 danaHibridnoJuniorOperacije i administracija
Senior Product Integrity Engineer
prije 11 danaSeniorInženjerstvo (osim softvera) i tehnika
Senior Analyst - Procure to Pay, Global Purchasing
prije 14 danaHibridnoSeniorOperacije i administracija
Executive Assistant
prije 14 danaOperacije i administracijapotreban jezik: francuski
National Account Manager - Distribution UKI
prije 14 danaSrednja razina (Mid)Prodaja
USD 30 / satJuniorInženjerstvo (osim softvera) i tehnika
USD 30 / satInženjerstvo (osim softvera) i tehnika
USD 30 / satInženjerstvo (osim softvera) i tehnika
Director, Firmware Architecture & Delivery
prije 15 danaStaffRazvoj softvera (općenito)
Manager, Engineering - R&D
prije 16 danaStaffInženjerstvo (osim softvera) i tehnika
Technical Project Manager
prije 16 danaUpravljanje projektima i programima
VP, Global Social Media (Americas)
prije 17 danaUprava (C-level)Marketing i komunikacije
Associate Program Manager - APAC
prije 18 danaJuniorUpravljanje projektima i programima
Principal Firmware Engineer
prije 18 danaStaffRazvoj softvera (općenito)CC++
Senior Product Integrity Engineer - Corded
prije 18 danaSeniorInženjerstvo (osim softvera) i tehnika
Principal Mobile Application Developer
prije 21 danStaffMobilni razvoj (iOS / Android)CC++Kotlin
Product Developer - Skincare
prije 22 danaSrednja razina (Mid)Razvoj softvera (općenito)
Product Development Manager - Kitchenware
prije 22 danaUprava i rukovoditelji
Consumer Insights Analyst
prije 22 danaSrednja razina (Mid)Strategija, savjetovanje i analiza
CRM Manager - Nordics
prije 22 danaHibridnoMarketing i komunikacije
Product Design Engineer II
prije 22 danaSrednja razina (Mid)Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika
Founding Engineer, Unit 26
prije 24 danaRazvoj softvera (općenito)C#PythonTypeScript
Program Manager - Floorcare
prije 24 danaSrednja razina (Mid)Upravljanje projektima i programima
Order Management Coordinator NA
prije 24 danaSrednja razina (Mid)Operacije i administracija
Senior Sustainability Engineer
prije 25 danaSeniorInženjerstvo (osim softvera) i tehnika
Senior Marketing Manager
prije 25 danaSeniorMarketing i komunikacijepotreban jezik: njemački
Mechanical Engineer II - Haircare
prije 28 danaSrednja razina (Mid)Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika
Ažurnost podataka
Zabilježeni zahtjevi: 338, pogreške: 0. Posljednji zahtjev: HTTP 304 (not_modified) u 2026-10-24 03:43 UTC, tijelo 4660107 bajtova.