Hyliion
10 otvorenih radnih mjestaSjedinjene Američke Države
Proizvodnja i hardverNetehnološka tvrtka s IT timomUdio IT-a 10 % od 10 radnih mjesta
Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika60%
Operacije i administracija20%
Razvoj softvera (općenito)10%
Uprava i rukovoditelji10%
Stranica s poslovima ↗Google ↗Pretraživanje na LinkedInu ↗Sva radna mjesta u pretraživanju (10)
10poslovi, posljednjih 30 dana
1novo, posljednjih 7 dana
10različita radna mjesta (svako s 1 oglasa)
2objavljeno na najaktivniji dan (2026-10-12)
18otvoreno na stranici, bilo koje starosti
25medijalna starost, dani
10%IT (1)
0%u Europi (0)
0%na daljinu
0%s plaćom
Pokazatelj veličine: 18 otvorenih oglasa na stranici s poslovima (gruba procjena, ne broj zaposlenih). Najstariji otvoreni oglas: 87 dana.
Oglasi po mjesecima (svi otvoreni oglasi na stranici s poslovima, po datumu objave)
Mjesto rada
Mjesto rada nije navedeno9 · 90%
Na lokaciji1 · 10%
Razina iskustva
Senior4 · 40%
Staff2 · 20%
Srednja razina (Mid)2 · 20%
Junior1 · 10%
Područje
Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika6 · 60%
Operacije i administracija2 · 20%
Uprava i rukovoditelji1 · 10%
Razvoj softvera (općenito)1 · 10%
Države
Sjedinjene Američke Države10
Gradovi
Austin8
Cincinnati2
Poslovi u posljednjih 30 dana
Izvornik: Senior Manager, Linear Electric Machines PrincipalStaffUprava i rukovoditelji
Izvornik: Senior Manager, Assembly OperationsStaffOperacije i administracija
Izvornik: Senior Manufacturing EngineerSeniorInženjerstvo (osim softvera) i tehnika
Izvornik: Manufacturing EngineerSrednja razina (Mid)Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika
Izvornik: Technician, Print OperationsSeniorOperacije i administracija
Izvornik: Engineer, Test & ValidationJuniorInženjerstvo (osim softvera) i tehnika
Izvornik: Technical Program ManagerSrednja razina (Mid)Razvoj softvera (općenito)
Izvornik: Advanced Engineer, CombustionSeniorInženjerstvo (osim softvera) i tehnika
Izvornik: Advanced Engineer, Additive Process Na lokacijiSeniorInženjerstvo (osim softvera) i tehnika Izvornik: Field Service EngineerInženjerstvo (osim softvera) i tehnika
Ažurnost podataka
Zabilježeni zahtjevi: 110, pogreške: 0. Posljednji zahtjev: HTTP 304 (not_modified) u 2026-10-25 00:10 UTC, tijelo 275757 bajtova.