Sunrise Management
12 otvorenih radnih mjestaSjedinjene Američke Države
Putovanja i ugostiteljstvoNetehnološka tvrtkaUdio IT-a 0 % od 12 radnih mjesta
Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika33%
Uprava i rukovoditelji25%
Operacije i administracija17%
Obrti, graditeljstvo i proizvodnja17%
Prodaja8%
Stranica s poslovima ↗Google ↗Pretraživanje na LinkedInu ↗Sva radna mjesta u pretraživanju (12)
12poslovi, posljednjih 30 dana
4novo, posljednjih 7 dana
12različita radna mjesta (svako s 1 oglasa)
3objavljeno na najaktivniji dan (2026-10-22)
17otvoreno na stranici, bilo koje starosti
20medijalna starost, dani
0%IT (0)
0%u Europi (0)
0%na daljinu
92%s plaćom
Pokazatelj veličine: 17 otvorenih oglasa na stranici s poslovima (gruba procjena, ne broj zaposlenih). Najstariji otvoreni oglas: 60 dana.
Oglasi po mjesecima (svi otvoreni oglasi na stranici s poslovima, po datumu objave)
Mjesto rada
Mjesto rada nije navedeno11 · 92%
Hibridno1 · 8%
Razina iskustva
Srednja razina (Mid)3 · 25%
Junior2 · 17%
Područje
Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika4 · 33%
Uprava i rukovoditelji3 · 25%
Operacije i administracija2 · 17%
Obrti, graditeljstvo i proizvodnja2 · 17%
Prodaja1 · 8%
Države
Sjedinjene Američke Države1
Gradovi
Sunrise1
Poslovi u posljednjih 30 dana
Izvornik: Maintenance Technician - Villa Del Mar- USD 25–27 / sat
- Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika
Izvornik: Leasing Professional - The Orchard Izvornik: Maintenance Technician - Multi-site - Elan Pacifico and Elan Seacrest- USD 25–29 / sat
- Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika
Izvornik: Resident Manager - Tuscany Hills Apartments- USD 19–20 / sat
- Junior
- Uprava i rukovoditelji
Izvornik: Regional Real Estate Manager - San Diego Region- USD 120K–150K / godina
- Uprava i rukovoditelji
Izvornik: Property Administrator - Temporary- USD 24–26 / sat
- Operacije i administracija
Izvornik: Maintenance Supervisor - Multi-site - Elan - Beachcomber La Jolla , Elan - Sandrock Place , Elan - Terraza La Jolla- USD 27–33 / sat
- Junior
- Obrti, graditeljstvo i proizvodnja
Izvornik: Regional Real Estate Manager - Urban Properties Division- USD 85K–95K / godina
- Hibridno
- Srednja razina (Mid)
- Uprava i rukovoditelji
Izvornik: Maintenance Technician - Delaware Pines - Part-time- USD 25–26 / sat
- Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika
Izvornik: Maintenance Technician - Roving - Urban Properties- USD 25–27 / sat
- Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika
Izvornik: Community Assistant Manager - Multi site - Elan Quail Pointe and Elan Playa Mar- Srednja razina (Mid)
- Operacije i administracija
Izvornik: Maintenance Supervisor - Town and Country Apartments- USD 30–33 / sat
- Srednja razina (Mid)
- Obrti, graditeljstvo i proizvodnja
Ažurnost podataka
Zabilježeni zahtjevi: 25, pogreške: 0. Posljednji zahtjev: HTTP 200 (new_body) u 2026-10-26 23:23 UTC, tijelo 190879 bajtova.