Tripledot Studios
23 otvorena radna mjesta9 % na daljinuIndonezijaUjedinjeno KraljevstvoKanada
Igre i klađenjeTvrtka sa softverskim proizvodomUdio IT-a 17 % od 23 radnih mjesta
Podaci i strojno učenje20%
Strategija, savjetovanje i analiza20%
Kreativa, mediji i pisanje18%
Marketing i komunikacije13%
Ljudski potencijali / HR / zapošljavanje9%
QA i testiranje4%
Proizvod i dizajn4%
Upravljanje projektima i programima4%
Stranica s poslovima ↗Google ↗Pretraživanje na LinkedInu ↗Sva radna mjesta u pretraživanju (23)
45poslovi, posljednjih 30 dana
11novo, posljednjih 7 dana
23različita radna mjesta (svako s 2 oglasa)
20objavljeno na najaktivniji dan (2026-09-28)
97otvoreno na stranici, bilo koje starosti
30medijalna starost, dani
27%IT (12)
49%u Europi (22)
9%na daljinu
13%s plaćom
Pokazatelj veličine: 97 otvorenih oglasa na stranici s poslovima (gruba procjena, ne broj zaposlenih). Najstariji otvoreni oglas: 213 dana.
Oglasi po mjesecima (svi otvoreni oglasi na stranici s poslovima, po datumu objave)
Mjesto rada
Hibridno31 · 69%
Mjesto rada nije navedeno10 · 22%
Na daljinu4 · 9%
Razina iskustva
Senior11 · 24%
Srednja razina (Mid)6 · 13%
Staff5 · 11%
Junior1 · 2%
Područje
Strategija, savjetovanje i analiza9 · 20%
Podaci i strojno učenje9 · 20%
Kreativa, mediji i pisanje8 · 18%
Marketing i komunikacije6 · 13%
Ljudski potencijali / HR / zapošljavanje4 · 9%
Upravljanje projektima i programima2 · 4%
Proizvod i dizajn2 · 4%
QA i testiranje2 · 4%
Države
Indonezija11
Ujedinjeno Kraljevstvo5
Kanada4
Bjelorusija4
Poljska4
Španjolska3
Gruzija3
Sjedinjene Američke Države2
Gradovi
Jakarta11
London5
Minsk4
Warsaw4
Barcelona3
Tbilisi3
Melbourne2
Limassol2
Poslovi u posljednjih 30 dana
Growth direktor/ica
prije 21 hIzvornik: Growth Director
USD 155K–200K / godinaHibridnoStaffMarketing i komunikacije
Dizajner/ica razina igara
prije 23 hIzvornik: Game Level Designer
USD 80K–105K / godinaHibridnoSrednja razina (Mid)Kreativa, mediji i pisanje
Talent Acquisition Partner
prije 1 danIzvornik: Talent Acquisition Partner
HibridnoSrednja razina (Mid)Ljudski potencijali / HR / zapošljavanje
Senior Project Manager
prije 1 danIzvornik: Senior Project Manager
HibridnoSeniorUpravljanje projektima i programima
Voditelj/ica marketinga
prije 2 danaIzvornik: Marketing Manager
HibridnoSrednja razina (Mid)Marketing i komunikacije
Technical Project Manager
prije 2 danaIzvornik: Technical Project Manager
JuniorUpravljanje projektima i programima
Growth direktor/ica
prije 2 danaIzvornik: Growth Director
USD 155K–200K / godinaHibridnoStaffMarketing i komunikacije
Growth direktor/ica
prije 2 danaIzvornik: Growth Director
USD 155K–200K / godinaHibridnoStaffMarketing i komunikacije
Specijalist/ica korisničke podrške
prije 4 danaIzvornik: Customer Support Specialist
HibridnoCustomer success i korisnička podrška
Kreativni producent/ica
prije 14 danaIzvornik: Creative Producer
HibridnoSeniorKreativa, mediji i pisanje
Motion dizajner/ica
prije 14 danaIzvornik: Motion Designer
HibridnoSrednja razina (Mid)Kreativa, mediji i pisanje
Senior Data Engineer
prije 16 danaIzvornik: Senior Data Engineer
HibridnoSeniorPodaci i strojno učenjeSQL
2D Marketing umjetnik/ica
prije 16 danaIzvornik: 2D Marketing Artist
HibridnoSrednja razina (Mid)Marketing i komunikacije
Senior dizajner/ica levela
prije 17 danaIzvornik: Senior Level Designer
HibridnoSeniorKreativa, mediji i pisanje
Senior dizajner/ica levela
prije 17 danaIzvornik: Senior Level Designer
HibridnoSeniorKreativa, mediji i pisanje
Senior dizajner/ica levela
prije 17 danaIzvornik: Senior Level Designer
HibridnoSeniorKreativa, mediji i pisanje
Lead Product Manager
prije 17 danaIzvornik: Lead Product Manager
USD 135K–155K / godinaNa daljinusamo SADSeniorProizvod i dizajn
Lead Product Manager
prije 17 danaIzvornik: Lead Product Manager
USD 140K–165K / godinaNa daljinuSeniorProizvod i dizajn
Direktor/ica za HR
prije 18 danaIzvornik: HR Director
HibridnoStaffLjudski potencijali / HR / zapošljavanje
Direktor/ica za HR
prije 18 danaIzvornik: HR Director
HibridnoStaffLjudski potencijali / HR / zapošljavanje
Talent Acquisition Partner
prije 23 danaIzvornik: Talent Acquisition Partner
HibridnoSrednja razina (Mid)Ljudski potencijali / HR / zapošljavanje
Analitičar/ka prijevara
prije 25 danaIzvornik: Fraud Analyst
Na daljinuStrategija, savjetovanje i analiza
Analitičar/ka prijevara
prije 25 danaIzvornik: Fraud Analyst
HibridnoStrategija, savjetovanje i analiza
Analitičar/ka prijevara
prije 25 danaIzvornik: Fraud Analyst
HibridnoStrategija, savjetovanje i analiza
Analitičar/ka prijevara
prije 25 danaIzvornik: Fraud Analyst
HibridnoStrategija, savjetovanje i analiza
Lead dizajner/ica razina
prije 26 danaIzvornik: Lead Level Designer
HibridnoSeniorKreativa, mediji i pisanje
Ažurnost podataka
Zabilježeni zahtjevi: 179, pogreške: 0. Posljednji zahtjev: HTTP 304 (not_modified) u 2026-10-24 13:15 UTC, tijelo 959110 bajtova.