RoleFalcon
Svi posloviIT posloviPregledTvrtke
Hrvatski

← natrag

Vox Media Group

10 otvorenih radnih mjesta10 % na daljinuSjedinjene Američke Države

Mediji, zabava i oglašavanjeNetehnološka tvrtka s IT timomUdio IT-a 10 % od 10 radnih mjesta

Kreativa, mediji i pisanje30%
Operacije i administracija20%
Strategija, savjetovanje i analiza20%
Marketing i komunikacije10%
Obrti, graditeljstvo i proizvodnja10%
Razvoj softvera (općenito)10%
10poslovi, posljednjih 30 dana
2novo, posljednjih 7 dana
10različita radna mjesta (svako s 1 oglasa)
3objavljeno na najaktivniji dan (2026-09-30)
19otvoreno na stranici, bilo koje starosti
29medijalna starost, dani
10%IT (1)
0%u Europi (0)
10%na daljinu
100%s plaćom

Pokazatelj veličine: 19 otvorenih oglasa na stranici s poslovima (gruba procjena, ne broj zaposlenih). Najstariji otvoreni oglas: 576 dana.

Oglasi po mjesecima (svi otvoreni oglasi na stranici s poslovima, po datumu objave)

110
120
010
020
030
040
050
060
070
085
097
106

Mjesto rada

Mjesto rada nije navedeno6 · 60%
Hibridno3 · 30%
Na daljinu1 · 10%

Razina iskustva

Staff3 · 30%
Srednja razina (Mid)2 · 20%
Senior2 · 20%
Uprava (C-level)1 · 10%

Područje

Kreativa, mediji i pisanje3 · 30%
Operacije i administracija2 · 20%
Strategija, savjetovanje i analiza2 · 20%
Razvoj softvera (općenito)1 · 10%
Obrti, graditeljstvo i proizvodnja1 · 10%
Marketing i komunikacije1 · 10%

Države

Sjedinjene Američke Države10

Gradovi

New York City9

Poslovi u posljednjih 30 dana

Voditelj/ica postprodukcije

Izvornik: Post Production Supervisor
Mediji, zabava i oglašavanjeNew York, NY
USD 110K–130K / godinaHibridnoSrednja razina (Mid)Obrti, graditeljstvo i proizvodnja
prije 10 danaizvornik ↗

Asistent/ica video montažera

Izvornik: Assistant Video Editor
Mediji, zabava i oglašavanjeNew York, NY
USD 70K–80K / godinaHibridnoSrednja razina (Mid)Operacije i administracija
prije 10 danaizvornik ↗

Voditelj/ica motion dizajna

Izvornik: Motion Design Lead
Mediji, zabava i oglašavanjeNew York, NY
USD 110K–125K / godinaHibridnoSeniorKreativa, mediji i pisanje
prije 24 danaizvornik ↗

Ažurnost podataka

Zabilježeni zahtjevi: 96, pogreške: 0. Posljednji zahtjev: HTTP 304 (not_modified) u 2026-10-25 13:15 UTC, tijelo 183448 bajtova.