Vox Media Group
10 otvorenih radnih mjesta10 % na daljinuSjedinjene Američke Države
Mediji, zabava i oglašavanjeNetehnološka tvrtka s IT timomUdio IT-a 10 % od 10 radnih mjesta
Kreativa, mediji i pisanje30%
Operacije i administracija20%
Strategija, savjetovanje i analiza20%
Marketing i komunikacije10%
Obrti, graditeljstvo i proizvodnja10%
Razvoj softvera (općenito)10%
Stranica s poslovima ↗Google ↗Pretraživanje na LinkedInu ↗Sva radna mjesta u pretraživanju (10)
10poslovi, posljednjih 30 dana
2novo, posljednjih 7 dana
10različita radna mjesta (svako s 1 oglasa)
3objavljeno na najaktivniji dan (2026-09-30)
19otvoreno na stranici, bilo koje starosti
29medijalna starost, dani
10%IT (1)
0%u Europi (0)
10%na daljinu
100%s plaćom
Pokazatelj veličine: 19 otvorenih oglasa na stranici s poslovima (gruba procjena, ne broj zaposlenih). Najstariji otvoreni oglas: 576 dana.
Oglasi po mjesecima (svi otvoreni oglasi na stranici s poslovima, po datumu objave)
Mjesto rada
Mjesto rada nije navedeno6 · 60%
Hibridno3 · 30%
Na daljinu1 · 10%
Razina iskustva
Staff3 · 30%
Srednja razina (Mid)2 · 20%
Senior2 · 20%
Uprava (C-level)1 · 10%
Područje
Kreativa, mediji i pisanje3 · 30%
Operacije i administracija2 · 20%
Strategija, savjetovanje i analiza2 · 20%
Razvoj softvera (općenito)1 · 10%
Obrti, graditeljstvo i proizvodnja1 · 10%
Marketing i komunikacije1 · 10%
Države
Sjedinjene Američke Države10
Gradovi
New York City9
Poslovi u posljednjih 30 dana
Izvornik: Staff Software Engineer, New York MagazineUSD 160K–220K / godinaStaffRazvoj softvera (općenito)JavaScriptTypeScript Izvornik: Photography Director, The CutUSD 175K–195K / godinaStaffKreativa, mediji i pisanje Izvornik: Post Production SupervisorUSD 110K–130K / godinaHibridnoSrednja razina (Mid)Obrti, graditeljstvo i proizvodnja Izvornik: Assistant Video EditorUSD 70K–80K / godinaHibridnoSrednja razina (Mid)Operacije i administracija Izvornik: Commerce AnalystUSD 78K–92K / godinaStrategija, savjetovanje i analiza Izvornik: Video & Social Media Producer, Criminal USD 81K–100K / godinaNa daljinusamo SADMarketing i komunikacije Izvornik: VP, Head of Podcast Go-To-MarketUSD 175K–250K / godinaUprava (C-level)Kreativa, mediji i pisanje Izvornik: Senior Experiential StrategistUSD 85K–95K / godinaSeniorStrategija, savjetovanje i analiza Izvornik: Motion Design LeadUSD 110K–125K / godinaHibridnoSeniorKreativa, mediji i pisanje Izvornik: Manager, Workplace (Facilities)USD 100K–115K / godinaStaffOperacije i administracija Ažurnost podataka
Zabilježeni zahtjevi: 96, pogreške: 0. Posljednji zahtjev: HTTP 304 (not_modified) u 2026-10-25 13:15 UTC, tijelo 183448 bajtova.