AnyMind Group
42 otvorena radna mjestaVijetnamIndonezijaTajland
Djelatnost nepoznataNetehnološka tvrtka s IT timomUdio IT-a 2 % od 42 radnih mjesta
Marketing i komunikacije33%
Kreativa, mediji i pisanje19%
Prodaja12%
Ugostiteljstvo, hotelijerstvo i čišćenje10%
Operacije i administracija7%
Uprava i rukovoditelji7%
DevOps / SRE / platforma / cloud2%
Ostalo5%
Stranica s poslovima ↗Google ↗Pretraživanje na LinkedInu ↗Sva radna mjesta u pretraživanju (42)
42poslovi, posljednjih 30 dana
14novo, posljednjih 7 dana
42različita radna mjesta (svako s 1 oglasa)
6objavljeno na najaktivniji dan (2026-10-01)
236otvoreno na stranici, bilo koje starosti
122medijalna starost, dani
2%IT (1)
0%u Europi (0)
0%na daljinu
36%s plaćom
Pokazatelj veličine: 236 otvorenih oglasa na stranici s poslovima (gruba procjena, ne broj zaposlenih). Najstariji otvoreni oglas: 2823 dana.
Oglasi po mjesecima (svi otvoreni oglasi na stranici s poslovima, po datumu objave)
Mjesto rada
Mjesto rada nije navedeno40 · 95%
Hibridno2 · 5%
Razina iskustva
Senior12 · 29%
Junior8 · 19%
Srednja razina (Mid)6 · 14%
Staff5 · 12%
Područje
Marketing i komunikacije14 · 33%
Kreativa, mediji i pisanje8 · 19%
Prodaja5 · 12%
Ugostiteljstvo, hotelijerstvo i čišćenje4 · 10%
Uprava i rukovoditelji3 · 7%
Operacije i administracija3 · 7%
Obrti, graditeljstvo i proizvodnja1 · 2%
Financije i pravo1 · 2%
Države
Vijetnam17
Indonezija7
Tajland5
Filipini4
Japan4
Malezija2
Indija2
Gradovi
Ho Chi Minh City17
Jakarta7
Bangkok5
Tokyo4
Manila3
Delhi2
Kuala Lumpur1
Kota Damansara1
Poslovi u posljednjih 30 dana
USD 5.000 / godinaSeniorKreativa, mediji i pisanje
Live Selling Host (US Market)
prije 1 danUgostiteljstvo, hotelijerstvo i čišćenje
Live Selling Host
prije 1 danUSD 2.000 / godinaUgostiteljstvo, hotelijerstvo i čišćenje
USD 8.000 / godinaSeniorMarketing i komunikacije
Senior Key Account Manager, D2C
prije 1 danSeniorProdaja
Lead Designer(デザインマネージャー)
prije 2 danaSeniorKreativa, mediji i pisanje
Marketing i komunikacije
AI Livestream Producer Intern
prije 2 danaHibridnoJuniorKreativa, mediji i pisanje
Live Commerce Host & AI Avatar Talent
prije 2 danaUSD 2.000 / godinaHibridnoUgostiteljstvo, hotelijerstvo i čišćenje
Prodaja
Art Director, Creative
prije 3 danaUSD 8.000 / godinaStaffKreativa, mediji i pisanje
Brand Solutions Executive
prije 3 danaSrednja razina (Mid)Marketing i komunikacije
USD 8.000 / godinaSeniorMarketing i komunikacije
Graphic Design Executive, Creative
prije 4 danaUSD 8.000 / godinaKreativa, mediji i pisanje
Executive/ Senior Executive, People
prije 7 danaUSD 8.000 / godinaSeniorUprava i rukovoditelji
Head of Business Operation
prije 7 danaUSD 8.000 / godinaStaffUprava i rukovoditelji
Live Commerce Operator Intern
prije 7 danaJuniorObrti, graditeljstvo i proizvodnja
Copywriter, Creative
prije 8 danaUSD 8.000 / godinaKreativa, mediji i pisanje
Influencer Planning Manager, Strategic Planning
prije 8 danaSrednja razina (Mid)Marketing i komunikacije
Executive Creative Director, Creative
prije 9 danaStaffKreativa, mediji i pisanje
Business Development Admin Intern
prije 9 danaJuniorProdaja
Senior Graphic Desginer, Creative
prije 10 danaUSD 5.000 / godinaSeniorKreativa, mediji i pisanje
Senior Creator Executive, Creator Growth
prije 10 danaSeniorMarketing i komunikacije
Business Development Intern, Business Development
prije 11 danaJuniorProdaja
Assistant Manager, Human Livestreaming
prije 17 danaOperacije i administracija
Affiliate Acquisition Intern
prije 17 danaJuniorMarketing i komunikacije
ファンクラブ運営
prije 18 danaAffiliate Creator Manager
prije 19 danaUSD 8.000 / godinaSrednja razina (Mid)Marketing i komunikacije
Live Streaming & Content Producer
prije 21 danJuniorMarketing i komunikacije
Senior Executive - Influencer Marketing
prije 22 danaSeniorMarketing i komunikacije
Content & Creator Manager - Influencer Marketing
prije 22 danaSrednja razina (Mid)Marketing i komunikacije
Affiliate Marketing Manager
prije 22 danaSeniorMarketing i komunikacije
Live Commerce Host Trainer
prije 22 danaJuniorUgostiteljstvo, hotelijerstvo i čišćenje
Legal Executive
prije 22 danaJuniorFinancije i pravo
Platform Operations Executive (App/Web Ad Monetization Specialist), Platform Operations
prije 22 danaUSD 5.000 / godinaOperacije i administracija
Account Manager, Marketing Services
prije 23 danaSrednja razina (Mid)Prodaja
Senior Procurement Executive, Procurement
prije 24 danaSeniorOperacije i administracija
Senior Platform Engineer
prije 24 danaUSD 8.000 / godinaSeniorDevOps / SRE / platforma / cloud
アーティストマネージャー(アイドル)
prije 28 danaSenior Manager, Account Management
prije 29 danaUSD 8.000 / godinaStaffUprava i rukovoditelji
Account Director, Influencer Marketing
prije 29 danaStaffMarketing i komunikacije
Srednja razina (Mid)Marketing i komunikacije
Ažurnost podataka
Zabilježeni zahtjevi: 245, pogreške: 0. Posljednji zahtjev: HTTP 304 (not_modified) u 2026-10-24 02:15 UTC, tijelo 1512831 bajtova.