Agility Robotics
29 otvorenih radnih mjesta14 % na daljinuSjedinjene Američke Države
Proizvodnja i hardverNetehnološka tvrtka s IT timomUdio IT-a 17 % od 29 radnih mjesta
Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika24%
Razvoj softvera (općenito)17%
Operacije i administracija14%
Financije i pravo10%
Uprava i rukovoditelji7%
Prodaja3%
Marketing i komunikacije3%
Ostalo10%
Stranica s poslovima ↗Google ↗Pretraživanje na LinkedInu ↗Sva radna mjesta u pretraživanju (29)
29poslovi, posljednjih 30 dana
4novo, posljednjih 7 dana
29različita radna mjesta (svako s 1 oglasa)
6objavljeno na najaktivniji dan (2026-10-01)
70otvoreno na stranici, bilo koje starosti
52medijalna starost, dani
17%IT (5)
0%u Europi (0)
14%na daljinu
100%s plaćom
Pokazatelj veličine: 70 otvorenih oglasa na stranici s poslovima (gruba procjena, ne broj zaposlenih). Najstariji otvoreni oglas: 267 dana.
Oglasi po mjesecima (svi otvoreni oglasi na stranici s poslovima, po datumu objave)
Mjesto rada
Hibridno16 · 55%
Na lokaciji9 · 31%
Na daljinu4 · 14%
Razina iskustva
Senior14 · 48%
Srednja razina (Mid)5 · 17%
Staff4 · 14%
Junior1 · 3%
Područje
Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika7 · 24%
Operacije i administracija5 · 17%
Razvoj softvera (općenito)5 · 17%
Financije i pravo3 · 10%
Uprava i rukovoditelji2 · 7%
Ljudski potencijali / HR / zapošljavanje1 · 3%
Marketing i komunikacije1 · 3%
Customer success i korisnička podrška1 · 3%
Države
Sjedinjene Američke Države26
Gradovi
Fremont16
Pittsburgh10
Salem6
Poslovi u posljednjih 30 dana
Logistics Specialist
prije 6 hUSD 80K–104K / godinaNa lokacijiSrednja razina (Mid)Operacije i administracija
Manager, Accounts Payable
prije 2 danaUSD 111K–174K / godinaHibridnoStaffFinancije i pravo
Maintenance & Repair Technician
prije 2 danaUSD 35–46 / satNa lokacijiInženjerstvo (osim softvera) i tehnika
Payroll Specialist
prije 2 danaUSD 58K–91K / godinaHibridnoSrednja razina (Mid)Ljudski potencijali / HR / zapošljavanje
Mechanical Engineer II
prije 7 danaUSD 108K–140K / godinaHibridnoSrednja razina (Mid)Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika
USD 123K–192K / godinaNa daljinuSeniorMarketing i komunikacije
Senior Supply Planner - Raw Components
prije 8 danaUSD 112K–146K / godinaNa lokacijiSeniorOperacije i administracija
Global Supply Manager - PCBA
prije 8 danaUSD 145K–189K / godinaHibridnoUprava i rukovoditelji
Global Supply Manager - Cable Harness
prije 8 danaUSD 145K–189K / godinaHibridnoUprava i rukovoditelji
Buyer
prije 8 danaUSD 65K–84K / godinaNa lokacijiOperacije i administracija
Buyer II
prije 8 danaUSD 81K–105K / godinaNa lokacijiSrednja razina (Mid)Operacije i administracija
Senior Deployment Specialist
prije 9 danaUSD 83K–108K / godinaNa daljinusamo SADSenior
Senior Technical Support Specialist
prije 9 danaUSD 88K–114K / godinaNa lokacijiSeniorCustomer success i korisnička podrška
Senior Enterprise Applications Developer
prije 14 danaUSD 121K–190K / godinaHibridnoSeniorRazvoj softvera (općenito)JavaScript
Firmware Manager
prije 15 danaUSD 198K–257K / godinaHibridnoSeniorRazvoj softvera (općenito)C++
Senior Robot Test Operations Manager
prije 18 danaUSD 136K–176K / godinaNa lokacijiSeniorOperacije i administracija
Director of Engineering, Fleet Applications
prije 18 danaUSD 236K–369K / godinaHibridnoStaffRazvoj softvera (općenito)
Robotics Software Engineer I/II
prije 21 danUSD 114K–148K / godinaNa lokacijiSrednja razina (Mid)Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika
Manager, FP&A
prije 21 danUSD 118K–185K / godinaHibridnoStaffFinancije i pravo
Senior Hardware Reliability Engineer
prije 22 danaUSD 170K–221K / godinaHibridnoSeniorInženjerstvo (osim softvera) i tehnika
Staff Hardware Technical Program Manager
prije 22 danaUSD 201K–261K / godinaHibridnoSeniorUpravljanje projektima i programima
AP Associate
prije 22 danaUSD 48K–74K / godinaHibridnoJunior
Staff Robotics Architect - Electrical Hardware
prije 22 danaUSD 217K–281K / godinaHibridnoStaffInženjerstvo (osim softvera) i tehnika
Mechanical Drafter
prije 22 danaUSD 106K–138K / godinaHibridnoSeniorInženjerstvo (osim softvera) i tehnika
Strategic Account Manager
prije 22 danaUSD 136K–212K / godinaNa daljinuSeniorProdaja
PCB Layout and Interconnect Engineer
prije 23 danaUSD 137K–179K / godinaNa daljinuInženjerstvo (osim softvera) i tehnika
Senior AI Software Engineer, Perception
prije 23 danaUSD 197K–307K / godinaHibridnoSeniorRazvoj softvera (općenito)
Data Collection Manager
prije 24 danaUSD 168K–219K / godinaNa lokacijiSeniorFinancije i pravo
Senior Triage & RCA Engineer
prije 29 danaUSD 168K–218K / godinaHibridnoSeniorRazvoj softvera (općenito)PythonSQL
Ažurnost podataka
Zabilježeni zahtjevi: 91, pogreške: 0. Posljednji zahtjev: HTTP 304 (not_modified) u 2026-10-24 02:15 UTC, tijelo 1258959 bajtova.