Benesch
15 otvorenih radnih mjesta12 % na daljinuSjedinjene Američke Države
Savjetovanje, agencije i poslovne uslugeNetehnološka tvrtkaUdio IT-a 0 % od 15 radnih mjesta
Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika41%
Upravljanje projektima i programima29%
Kreativa, mediji i pisanje12%
Ljudski potencijali / HR / zapošljavanje6%
Financije i pravo6%
Ostalo6%
Stranica s poslovima ↗Google ↗Pretraživanje na LinkedInu ↗Sva radna mjesta u pretraživanju (15)
17poslovi, posljednjih 30 dana
4novo, posljednjih 7 dana
15različita radna mjesta (svako s 1.1 oglasa)
2objavljeno na najaktivniji dan (2026-10-23)
150otvoreno na stranici, bilo koje starosti
84medijalna starost, dani
0%IT (0)
0%u Europi (0)
12%na daljinu
41%s plaćom
Pokazatelj veličine: 150 otvorenih oglasa na stranici s poslovima (gruba procjena, ne broj zaposlenih). Najstariji otvoreni oglas: 1220 dana.
Oglasi po mjesecima (svi otvoreni oglasi na stranici s poslovima, po datumu objave)
Mjesto rada
Mjesto rada nije navedeno11 · 65%
Hibridno4 · 24%
Na daljinu2 · 12%
Razina iskustva
Junior9 · 53%
Senior2 · 12%
Srednja razina (Mid)1 · 6%
Područje
Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika7 · 41%
Upravljanje projektima i programima5 · 29%
Kreativa, mediji i pisanje2 · 12%
Ljudski potencijali / HR / zapošljavanje1 · 6%
Financije i pravo1 · 6%
Države
Sjedinjene Američke Države15
Gradovi
Columbus3
Glastonbury3
Nashville2
Chicago2
Lehi1
Ogden1
Salt Lake City1
Cincinnati1
Poslovi u posljednjih 30 dana
Project Manager za promet u Utahu
prije 12 hIzvornik: Utah Transportation Project Manager
USD 124K–166K / godinaSeniorUpravljanje projektima i programima
Izvornik: Railroad Flagging Coordinator
Projektant/ica konstrukcija mostova
prije 1 danIzvornik: Structural Bridge Designer
HibridnoKreativa, mediji i pisanje
Pripravnički staž iz geotehničkog inženjerstva
prije 2 danaIzvornik: Geotechnical Engineering Internship
JuniorInženjerstvo (osim softvera) i tehnika
Praksa iz konstruktivnog inženjerstva
prije 7 danaIzvornik: Structural Engineering Internship
JuniorInženjerstvo (osim softvera) i tehnika
Izvornik: Talent Acquisition Coordinator, Campus Recruiting
USD 25–28 / satHibridnoJuniorLjudski potencijali / HR / zapošljavanje
Izvornik: Project Analyst (Must reside near Glastonbury CT)
USD 65K–80K / godinaSrednja razina (Mid)Upravljanje projektima i programima
Pripravnik/ica u prometnom inženjerstvu
prije 11 danaIzvornik: Transportation Engineering Internship
JuniorInženjerstvo (osim softvera) i tehnika
Koordinator/ica računovodstva (fakturist/ica)
prije 16 danaIzvornik: Accounting Coordinator (Biller)
USD 25–33 / satFinancije i pravo
Project Manager za vodu/otpadne vode/ vodne resurse
prije 17 danaIzvornik: Water/Wastewater/ Water Resources Project Manager
USD 50–65 / satHibridnoUpravljanje projektima i programima
Projektiranje mostova - Senior Project Manager
prije 17 danaIzvornik: Bridge Design - Senior Project Manager
HibridnoSeniorUpravljanje projektima i programima
Željeznički prijelazi u razini – projektant/ica
prije 18 danaIzvornik: Railroad Grade Crossing – Designer
USD 36–40 / satNa daljinuJuniorKreativa, mediji i pisanje
Voditelj/ica javnih projekata na željeznici
prije 22 danaIzvornik: Railroad Public Projects Manager
Na daljinuUpravljanje projektima i programima
Pripravnik/ica u prometnom inženjerstvu
prije 24 danaIzvornik: Transportation Engineering Internship
USD 18–30 / satJuniorInženjerstvo (osim softvera) i tehnika
Izvornik: Civil/Site Engineering Internship - Summer 2027
JuniorInženjerstvo (osim softvera) i tehnika
Praksa iz konstruktivnog inženjerstva
prije 28 danaIzvornik: Structural Engineering Internship
JuniorInženjerstvo (osim softvera) i tehnika
Izvornik: Civil Site/Land Development Internship
JuniorInženjerstvo (osim softvera) i tehnika
Ažurnost podataka
Zabilježeni zahtjevi: 16, pogreške: 0. Posljednji zahtjev: HTTP 304 (not_modified) u 2026-10-24 04:23 UTC, tijelo 2172674 bajtova.