RoleFalconSvi posloviIT posloviPregledTvrtkeAžurirano upravo sada
Hrvatski
Prijava

← natrag

Benesch

15 otvorenih radnih mjesta12 % na daljinuSjedinjene Američke Države

Savjetovanje, agencije i poslovne uslugeNetehnološka tvrtkaUdio IT-a 0 % od 15 radnih mjesta

Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika41%
Upravljanje projektima i programima29%
Kreativa, mediji i pisanje12%
Ljudski potencijali / HR / zapošljavanje6%
Financije i pravo6%
Ostalo6%
17poslovi, posljednjih 30 dana
4novo, posljednjih 7 dana
15različita radna mjesta (svako s 1.1 oglasa)
2objavljeno na najaktivniji dan (2026-10-23)
150otvoreno na stranici, bilo koje starosti
84medijalna starost, dani
0%IT (0)
0%u Europi (0)
12%na daljinu
41%s plaćom

Pokazatelj veličine: 150 otvorenih oglasa na stranici s poslovima (gruba procjena, ne broj zaposlenih). Najstariji otvoreni oglas: 1220 dana.

Oglasi po mjesecima (svi otvoreni oglasi na stranici s poslovima, po datumu objave)

110
124
012
021
035
047
053
068
077
0811
0951
1013

Mjesto rada

Mjesto rada nije navedeno11 · 65%
Hibridno4 · 24%
Na daljinu2 · 12%

Razina iskustva

Junior9 · 53%
Senior2 · 12%
Srednja razina (Mid)1 · 6%

Područje

Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika7 · 41%
Upravljanje projektima i programima5 · 29%
Kreativa, mediji i pisanje2 · 12%
Ljudski potencijali / HR / zapošljavanje1 · 6%
Financije i pravo1 · 6%

Države

Sjedinjene Američke Države15

Gradovi

Columbus3
Glastonbury3
Nashville2
Chicago2
Lehi1
Ogden1
Salt Lake City1
Cincinnati1

Poslovi u posljednjih 30 dana

Izvornik: Utah Transportation Project Manager
Benesch·Savjetovanje, agencije i poslovne usluge·Lehi, UT; Ogden, UT; Salt Lake City, UT; St. George, UTizvornik ↗
USD 124K–166K / godinaSeniorUpravljanje projektima i programima
Izvornik: Railroad Flagging Coordinator
Benesch·Savjetovanje, agencije i poslovne usluge·Cincinnati, OHizvornik ↗
Izvornik: Structural Bridge Designer
Benesch·Savjetovanje, agencije i poslovne usluge·Franklin, TN; Nashville, TNizvornik ↗
HibridnoKreativa, mediji i pisanje
Izvornik: Geotechnical Engineering Internship 
Benesch·Savjetovanje, agencije i poslovne usluge·Lincoln, NE; Omaha, NEizvornik ↗
JuniorInženjerstvo (osim softvera) i tehnika
Izvornik: Structural Engineering Internship
Benesch·Savjetovanje, agencije i poslovne usluge·Kansas City, KS; Manhattan, KS; Topeka, KS; Wichita, KSizvornik ↗
JuniorInženjerstvo (osim softvera) i tehnika
Izvornik: Talent Acquisition Coordinator, Campus Recruiting
Benesch·Savjetovanje, agencije i poslovne usluge·Chicago, ILizvornik ↗
USD 25–28 / satHibridnoJuniorLjudski potencijali / HR / zapošljavanje
Izvornik: Project Analyst (Must reside near Glastonbury CT)
Benesch·Savjetovanje, agencije i poslovne usluge·Glastonbury, CTizvornik ↗
USD 65K–80K / godinaSrednja razina (Mid)Upravljanje projektima i programima
Izvornik: Transportation Engineering Internship
Benesch·Savjetovanje, agencije i poslovne usluge·East Lansing, MIizvornik ↗
JuniorInženjerstvo (osim softvera) i tehnika
Izvornik: Accounting Coordinator (Biller)
Benesch·Savjetovanje, agencije i poslovne usluge·Chicago, IL; Naperville, ILizvornik ↗
USD 25–33 / satFinancije i pravo
Izvornik: Water/Wastewater/ Water Resources Project Manager
Benesch·Savjetovanje, agencije i poslovne usluge·Boston, MAizvornik ↗
USD 50–65 / satHibridnoUpravljanje projektima i programima
Izvornik: Bridge Design - Senior Project Manager
Benesch·Savjetovanje, agencije i poslovne usluge·Raleigh, NCizvornik ↗
HibridnoSeniorUpravljanje projektima i programima
Izvornik: Railroad Grade Crossing – Designer
Benesch·Savjetovanje, agencije i poslovne usluge·Remoteizvornik ↗
USD 36–40 / satNa daljinuJuniorKreativa, mediji i pisanje
Izvornik: Railroad Public Projects Manager
Benesch·Savjetovanje, agencije i poslovne usluge·Remoteizvornik ↗
Na daljinuUpravljanje projektima i programima
Izvornik: Transportation Engineering Internship
Benesch·Savjetovanje, agencije i poslovne usluge·Glastonbury, CTizvornik ↗
USD 18–30 / satJuniorInženjerstvo (osim softvera) i tehnika
Izvornik: Civil/Site Engineering Internship - Summer 2027
Benesch·Savjetovanje, agencije i poslovne usluge·Glastonbury, CTizvornik ↗
JuniorInženjerstvo (osim softvera) i tehnika
Izvornik: Structural Engineering Internship
Benesch·Savjetovanje, agencije i poslovne usluge·Franklin, TNizvornik ↗
JuniorInženjerstvo (osim softvera) i tehnika
Izvornik: Civil Site/Land Development Internship
Benesch·Savjetovanje, agencije i poslovne usluge·Franklin, TN; Nashville, TNizvornik ↗
JuniorInženjerstvo (osim softvera) i tehnika

Ažurnost podataka

Zabilježeni zahtjevi: 16, pogreške: 0. Posljednji zahtjev: HTTP 304 (not_modified) u 2026-10-24 04:23 UTC, tijelo 2172674 bajtova.