Amylyx Pharmaceuticals
25 otvorenih radnih mjestaSjedinjene Američke Države
Biotehnologija, farmacija i medicinska opremaNetehnološka tvrtka s IT timomUdio IT-a 4 % od 25 radnih mjesta
Prodaja36%
Zdravstvo20%
Uprava i rukovoditelji12%
Operacije i administracija8%
Obrti, graditeljstvo i proizvodnja8%
Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika8%
Ljudski potencijali / HR / zapošljavanje4%
IT podrška i administracija4%
Stranica s poslovima ↗Google ↗Pretraživanje na LinkedInu ↗Sva radna mjesta u pretraživanju (25)
25poslovi, posljednjih 30 dana
0novo, posljednjih 7 dana
25različita radna mjesta (svako s 1 oglasa)
7objavljeno na najaktivniji dan (2026-10-09)
40otvoreno na stranici, bilo koje starosti
23medijalna starost, dani
4%IT (1)
0%u Europi (0)
0%na daljinu
100%s plaćom
Pokazatelj veličine: 40 otvorenih oglasa na stranici s poslovima (gruba procjena, ne broj zaposlenih). Najstariji otvoreni oglas: 453 dana.
Oglasi po mjesecima (svi otvoreni oglasi na stranici s poslovima, po datumu objave)
Mjesto rada
Mjesto rada nije navedeno24 · 96%
Na lokaciji1 · 4%
Razina iskustva
Staff22 · 88%
Senior2 · 8%
Uprava (C-level)1 · 4%
Područje
Prodaja9 · 36%
Zdravstvo5 · 20%
Uprava i rukovoditelji3 · 12%
Operacije i administracija2 · 8%
Obrti, graditeljstvo i proizvodnja2 · 8%
Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika2 · 8%
IT podrška i administracija1 · 4%
Ljudski potencijali / HR / zapošljavanje1 · 4%
Države
Sjedinjene Američke Države25
Gradovi
Central1
Poslovi u posljednjih 30 dana
Izvornik: Associate Director, IT Commercial and Medical Affairs Applications- USD 183K–200K / godina
- Staff
- IT podrška i administracija
Izvornik: Manager, HR Operations- USD 129K–145K / godina
- Staff
- Ljudski potencijali / HR / zapošljavanje
Izvornik: Director, Regional Access Team- USD 245K–265K / godina
- Staff
- Uprava i rukovoditelji
Izvornik: Regional Sales Director, West Region- USD 225K–253K / godina
- Staff
- Prodaja
Izvornik: Regional Sales Director, Southwest Region- USD 225K–253K / godina
- Staff
- Prodaja
Izvornik: Regional Sales Director, Central Region- USD 225K–253K / godina
- Staff
- Prodaja
Izvornik: Regional Sales Director, Southeast Region- USD 225K–253K / godina
- Staff
- Prodaja
Izvornik: Regional Sales Director, Mid-South Region- USD 225K–253K / godina
- Staff
- Prodaja
Izvornik: Regional Sales Director, Mid-Atlantic Region- USD 225K–253K / godina
- Staff
- Prodaja
Izvornik: Regional Sales Director, Midwest Region- USD 225K–253K / godina
- Staff
- Prodaja
Izvornik: Senior Director, Pharmacometrics - USD 268K–291K / godina
- Staff
- Zdravstvo
Izvornik: Director, Clinical Business Operations- USD 200K–239K / godina
- Staff
- Zdravstvo
Izvornik: Associate Director, Commercial Training and Development - USD 191K–215K / godina
- Staff
- Uprava i rukovoditelji
Izvornik: Director of Sales Effectiveness and Operations- USD 225K–253K / godina
- Staff
- Prodaja
Izvornik: Regional Sales Director, New England Region- USD 225K–253K / godina
- Staff
- Prodaja
Izvornik: Senior Director, New Product Planning- USD 260K–292K / godina
- Staff
- Operacije i administracija
Izvornik: Director, Clinical Operations- USD 200K–235K / godina
- Staff
- Zdravstvo
Izvornik: Manager, Quality Control and Analytical Development- USD 125K–141K / godina
- Staff
- Obrti, graditeljstvo i proizvodnja
Izvornik: Associate Director, Commercial Quality Control- USD 171K–192K / godina
- Staff
- Obrti, graditeljstvo i proizvodnja
Izvornik: Executive Assistant, Commercial- USD 120K–135K / godina
- Na lokaciji
- Senior
- Operacije i administracija
Izvornik: Senior Process Engineer, MSAT, Drug Substance- USD 156K–176K / godina
- Senior
- Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika
Izvornik: Director, Manufacturing Sciences and Technology (MSAT)- USD 209K–235K / godina
- Staff
- Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika
Izvornik: Senior Director, Clinical Systems- USD 252K–283K / godina
- Staff
- Zdravstvo
Izvornik: Senior Manager, Analytics- USD 160K–180K / godina
- Staff
- Uprava i rukovoditelji
Izvornik: Vice President, Clinical Compliance and Systems- USD 306K–344K / godina
- Uprava (C-level)
- Zdravstvo
Ažurnost podataka
Zabilježeni zahtjevi: 130, pogreške: 0. Posljednji zahtjev: HTTP 304 (not_modified) u 2026-10-26 02:13 UTC, tijelo 631485 bajtova.